Dop3

Opiekunowie serwerów
 • Zawartość

  1170
 • Posty w czatboxie

  2533
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  39

Ostatnia wygrana Dop3 w dniu 13 Sierpień

Użytkownicy przyznają Dop3 punkty reputacji!

Reputacja

537 Wspaniała

O Dop3

 • Tytuł
  Wujek Dobra Rada

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Dop3
 • Zainteresowania
  Come to the Dark Side.
  http://gph.is/1W9GvjX

Ostatnie wizyty

2505 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 2. Omijanie kar przez zmianę nicku jest u nas zabronione. Masz taki pełny sb, że śmiem twierdzić, że zrobiłeś to umyślnie. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=0%3A165438524&p=commslist Dobranoc.
 3. Rozmowa poprzez wideo?

 4. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 5. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=0%3A81871915&p=commslist Lista Twoich kar sprawiła, że dostałeś ode mnie przedłużenie z racji recydywy. Ten czas pozwoli Ci, miejmy nadzieję ogarnąć Twoje zachowanie.
 6. Rozmowa poprzez wideo?

 7. Nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz. W sumie zwracamy uwagę tylko na osobę, ta osoba już zawiodła naszą społeczność więc nasze wątpliwości są zasadne.
 8. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 9. Racja, ten link jeszcze lepszy +/- 0
 10. Mało to mało powiedziane. Podanie jak na byłego admina naszej sieci słabe, żeby nie powiedzieć mierne. Tamte czasy minęły i aktywność w tym roku nie powala. Ja wiem, że są wakacje i różne rzeczy przychodzą ludziom do głowy, ale na litość boską.. Nie.
 11. @Europaleta , dostałeś słusznego gaga od @Aneta, po chwili zwróciłeś się do niej słowami: " Mnie na tym serwerze znają i szanują więc gówno mi możesz zrobić." Po chwili opamiętania dodałeś: " Ale to żarty są nie wnerwiajcie się" Potem dostałeś muta ode mnie. Mute słuszny, dodatkowo za zmarnowanie mojego czasu w tej prośbie plus robienie z nas idiotów dodaję Ci nastepny miesiąc. Takie żarty teraz bedziesz robił sobie ze znajomymi na ts, bo na naszych serwerach na razie nie pogadasz. Dodatkowo gracz XXXXX 0:176430984 dostaje przedłużenie kary za obrażanie administracji, bo jeden miesiąc to za malo dla takiego prostactwa i chamstwa. Demo: http://565709.node29.pukawka.pl/dem-am_rooftop_w-1534023300-1534024500.zip
 12. Na jakiej sieci jesteś adminem? Forum jest istotną częścią naszej społeczności, jako admin będziesz rozpatrywał skargi, udzielał się w podaniach itp. Pomijam już to, że do napisania tych kilku zdań w podaniu w ogóle się nie przyłożyłeś (ortografia, interpunkcja i składnia). Niech Ci będzie.. Weekendowy admin nas nie zadowala. 3 godziny w tygodniu, to wychodzi po 36 minut dziennie.
 13. Rozmowa poprzez wideo?

 14. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.