Dop3

Opiekunowie serwerów
 • Zawartość

  1465
 • Posty w czatboxie

  2709
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  47

Ostatnia wygrana Dop3 w dniu 15 Październik

Użytkownicy przyznają Dop3 punkty reputacji!

Reputacja

675 Wspaniała

O Dop3

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Dop3
 • Zainteresowania
  Come to the Dark Side.
  http://gph.is/1W9GvjX

Ostatnie wizyty

3139 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 2. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=1%3A149458847&p=banlist Tak bezczelnego wytłumaczenia dla oszustwa to dawno nie widziałem. Bindy i programy wspomagające grę są u nas zabronione.
 3. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 4. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=1%3A418063208&p=banlist Administrator @pablosss93 zajmie stanowisko w tej sprawie.
 5. [Skarga] autorstwa okrutnicki

  Twoja skarga została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: skarga na gracza jest już rozpatrywana w innym temacie Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 6. Pomysł na karanie kogoś bo Cię irytuje, nawet wiecej osób a nie jest to niezgodne z reguleminem jest niedorzeczny. Mam tam przegrane 60 godzin więc schowaj swój argument i kpiny.
 7. Może jeszcze frytki do tego? Napisz, których broni jeszcze nie wolno używać, może Mki z gumą?
 8. Skojarzenia

  Swobodna "fryzura" bikini
 9. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 10. "żeby Ci stary zdechł Ty cwelu jebany" Mam nadzieję, że Twoje wypowiedzi nie są napisane po zabiegu loboktomii, choć to by dużo tłumaczyło.. 2 tygodnie mute powinno wystarczyć, ale jeśli dostaniesz następną karę na mikrofon lub czat gwarantuję miesiąc luzu na oba media.
 11. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 12. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=0%3A442117649&p=commslist Twój gag już minął.
 13. Tyle ile trzeba czyli najwyżej 7 dni.
 14. @VVVVVVVVVVDostajesz recydywę na czat.
 15. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.