Dop3

Opiekunowie serwerów
 • Zawartość

  998
 • Posty w czatboxie

  2423
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  26

Ostatnia wygrana Dop3 w dniu 5 Czerwiec

Użytkownicy przyznają Dop3 punkty reputacji!

Reputacja

431 Wspaniała

9 obserwujących

O Dop3

 • Tytuł
  Wujek Dobra Rada

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Dop3
 • Zainteresowania
  Come to the Dark Side.
  http://gph.is/1W9GvjX

Ostatnie wizyty

1852 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. [ZABAWA] Jaką jesteś dziś piosenką?

  Z dedykacją dla wariatki zwariowanej ( ju noł bejbe).
 2. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 3. Na temat Twojego gaga w ciągu 48 godzin wypowie się @ubeq .
 4. Propozycje zmian maj 2018

  Nowe mapy zostały dodane na razie na serwerach: AWP i GG. Testujcie i informujcie jak by coś było nie tak. Dobrej zabawy.
 5. [Prośba o odbanowanie] legionista815

  Zajmę się tym w ciągu 48 godzin.
 6. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 7. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=0%3A101542298&p=commslist Dostałeś mute/ gaga za recydywę, czyli nadmiar poprzednich kar. Odczekasz karę. Twoje zachowanie na naszych serwerach jest niedopuszczalne .
 8. @jasiek12 proszę nas nie pospieszać. Jak widać temat nie jest zamknięty, więc nie rozumiem skąd te Twoje wnioski?
 9. Witam. Demo: http://565709.node29.pukawka.pl/dem-am_water-1528995540-1528996800.zip W zasadzie każda runda wydaje mi się podejrzana, gracz patrzy na model przeciwnika wychyla w odpowiedniem czasie. Mapa jest mała, znam ją na wylot i zachowanie gracza budzi moje wątpliwości. Może @Aneta obejrzy demo i wyda swoją opinię?
 10. [Prośba o odbanowanie] YourOldFriend

  Proszę o opinię @Afker.
 11. [ZABAWA] Jaką jesteś dziś piosenką?

  Pierwsza kaseta jaka kupiłem, bo podobala mi się okładka to wlaśnie ..and justice for all, no i w sumie się nie zawiodłem head shot