Dop3

Opiekunowie serwerów
 • Zawartość

  1603
 • Posty w czatboxie

  2738
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  53

Zawartość dodana przez Dop3

 1. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, na PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 2. Oceń utwór,którego słucha użytkownik wyżej.

  5 / 10 nie umywa się do Pawia, to taka piosneczka dla pijaczków ale kto co lubi
 3. Memy

 4. Będąc administratorem nie ma możliwości na voice_enable 0. To jest uciążliwe ale niestety niezbędne. Nasłuchasz się tak dużo tych śmieciowych rozmów, że poważnie bym sie na Twoim miejscu zastanowił czy chcesz dołączyć do naszego teamu. Jestem na tak. Jesteś spokojny i poukładany, jeśli wytrzymasz to pitolenie na serwerach to nie widzę żadnego ale.
 5. Czy Masz??

  Nie, jestem hetero Czy masz czipsy paprykowe?
 6. Czy Masz??

  Taa.. Czy masz tapetę na ścianie?
 7. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, na PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 8. Witam. Demo: http://565709.node29.pukawka.pl/dem-am_mirage_mid_64_w-1542229444-1542230687.zip https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=0%3A89808261&p=banlist Gdzieś od Tick 29400 gdy byłem na spect Twoja gra wydawała mi się nieuczciwa, ale po obejrzeniu demo na 1/2 prędkości stwierdzam, że jesteś czysty. Poprzednie akcje też nie wzbudzają podejrzeń, mapa jest dynamiczna i źle oceniłem sytuację. Nie ma potrzeby by angażować kolejnego admina do oglądania dema. Przepraszam, zostajesz odbanowany.
 9. Na początek podaj wszystkie swoje konta steam.
 10. Tworzymy historię

  Jak się wcelowałem w różowego nietoperza to cały zzieleniałem z powodu małego jeża i tych bzdur, które śniłem. Siedziałem właśnie w fotelu gdy weszła..
 11. Skojarzenia

  Asystentka
 12. Czy Masz??

  Tak, szczura w piwnicy. Czy masz glany.
 13. Skojarzenia

  Igła
 14. [Skarga] autorstwa BBurnout

  Twoja skarga została rozpatrzona POZYTYWNIE. Zgłoszona osoba została ukarana. Jeśli skarga dotyczyła: cheater'a osoby rażąco łamiącej regulamin admina otrzymasz od nas VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 15. [Skarga] autorstwa BBurnout

  Dzięki @JanuszPszemytnik & @BBurnout. Obaj odjebani.
 16. Jaką jesteś dziś piosenką?

  Praise him till your situation turns around
 17. [Skarga] autorstwa eoinf

  Twoja skarga została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: gracz został już zbanowany przez system Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 18. [Skarga] autorstwa eoinf

  https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=1%3A67423884+&p=banlist Gracz dostał bana z automatu wczoraj.
 19. [Podanie na administratora] JamJestMistrz

  @szpok już nie taki czysty..
 20. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=1%3A440625531&p=banlist