slava

Kobiety
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O slava

Ostatnie wizyty

56 wyświetleń profilu
 1. Cześć! :>

  O, cześć Vad. Jedyne miejsce na "uwujka" gdzie w pysia nie dostaniesz ;>
 2. Podanie o Admina ;p

  Helena, mam zawał. Powód do zostania adminem iście rycerski, podanie samo w sobie biedne, jedno z gorszych jakie tutaj widziałam (chyba). Nie.
 3. Admin AWP

  Gram codziennie na serwerze AWP, nieraz po 3 - 4h dziennie, a widziałam Cię tylko raz, więc tak średnio jesteś rozpoznawalny.
 4. Outlast for free

  Dzięki!
 5. Podanie na Admina Areny 1 vs 1

  Cześć, chciałabyś zostać adminem, bo spędzasz dużo czasu na serwerze? Co to za powód? Moim zdaniem to ten powód by się nadawał, ale do rangi VIPa, a nie admina. Inni przynajmniej wciskali standardową śpiewkę o chęci banowania cheaterów, bo to utrudnia rozgrywkę. Świetnie się opisałaś, rozumiem, że "parę" to liczebnik nieokreślony, ale żeby tylko dwa słowa? Jeśli administracja bierze opinie randomów (moją), to jestem na "NIE".
 6. Witam ^^

  Eluwka Izix, jak się spało do 15?
 7. Powitanie 528

  O, jakiś nieznajomy. Hej.
 8. Hello!

  Cześć, samych celnych strzałów
 9. TWD za darmo

  Dzięki
 10. Witam.

  Witam i udanej zabawy życzę. :) :) :) :) :) :) Widziałam jak grałaś, w tabeli się mieściłaś i staty były wcale nie takie złe. Powodzenia
 11. Siemanko :)

  Heja
 12. Bye

  Nie znaliśmy się w sumie, ale życzę Ci powodzenia i szczęścia w życiu prywatnym. Trzymaj się
 13. 1. Rodzaj przewinienia: Obraza administracji na chacie. 2. Data/Godzina/Serwer: 10.08.2017, około godziny 14:50, serwer AWP 3. Nick gracza: NOOB 4. Opis zdarzenia: Gracz burzy się do innych, prowokuje, obraża administracje oraz innych. 5. Dowody: 6. Sugerowana kara: Biorąc pod uwagę, że gracz później przesadzał z obrażaniem wszystkich wokół siebie, oraz rzucał tekstami typu "zbanujcie mnie" na prawo i lewo, to sugerowałabym najzwyczajniej w świecie perm bana na wszystkie serwery uwujka.pl, ale to nie ja jestem administratorem, dobierzecie karę według siebie.
 14. Elko

  Hejka, takie już chyba są te kunter strajki
 15. Elko

  O cholera! Nie spodziewałabym się, że Cię tu dorwę, Zimo! Witaj! No i cześć wszystkim!