Zubi

Zastępcy Head Admina
 • Zawartość

  1236
 • Posty w czatboxie

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

29 Wspaniała

O Zubi

 • Tytuł
  Zasłużony członek społeczności

Informacje osobiste

 • Zainteresowania
  Technologie/Citroeny/Samochody/Kobiety/Sport

Ostatnie wizyty

273 wyświetleń profilu
 1. Proszę innego admina o obejrzenia dema
 2. [Prośba o odbanowanie] AdrianChajzer

  Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, na PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 3. [Prośba o odbanowanie] AdrianChajzer

  Witaj! Nie jest to żaden ban za zmianę IP. Już wyjaśniam o co się rozchodzi: http://steamcommunity.com/profiles/76561198204288411 Z tego konta wchodziłeś na nasze serwery, nie posiadając na tym koncie gry. Gra ta znajduje się na tym koncie: https://steamcommunity.com/profiles/76561198148088885/ Jako, że u nas jest niedozwolone granie poprzez Family Sharing, automatycznie zostały zbanowane oba konta. Jedynym wyjściem z tej sytuacji, jest Twoja deklaracja, że będziesz grał na naszych serwerach z konta, które będzie posiadało w swoich zasobach daną grę.
 4. Demko rozpisze admin @Thomiii
 5. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, na PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 6. Poprosimy jeszcze linka do tego drugiego konta, z opcją widoku publicznego
 7. Dobra......ja dałem dupy teraz, nie popatrzyłem z kiedy są logi. Tutaj przepraszam za zamieszanie, na swoją obronę proszę przeczytać to całe zamieszanie powyżej. Wracajmy do meritum. Nie możesz udowodnić, kto pisał z Twojego konta. Możemy tego domniemywać. Tak musielibyśmy robić z każdym graczem. Nie będzie UB, ponieważ nie potrafimy zweryfikować Twoich słów, Ty również nie będziesz potrafił. Jedyna rada: przeczekać grzecznie do 18-01-27 19:55 oraz 18-01-29 00:38
 8. Nie rozumiem. Uciszenia dostałeś odpowiednio: 17-10-31 00:38 oraz 17-10-29 19:55. Gwoli ścisłości: 17 -> rok 2017, 10 ->to jest miesiąc październik, 29 i 31 -> to są dni, 19 i 00 ->to są pełne godziny, 38 i 55 -> to są minuty.
 9. Skoro nikt nie ma, to KTO pisał jak nie Ty, to co jest zawarte w logach, które wkleiłem? Krasnale? Kurczak wyszedł z zamrażalnika i zaczął pisać bzdury, bo chciałeś go upiec na obiad? Pies, który nie mógł się doczekać wyjścia na dwór? W logach jest podany Steam_ID, czas w którym pisałeś. To są dowody. Jakie masz dowody, że to nie Ty pisałeś? Przedstaw je w następnym poście.
 10. A my Ci tutaj ładnie tłumaczymy, że kara jest nałożona na KONTO, nie na Ciebie. I napisz wreszcie, kto ma dostęp oprócz Ciebie do tego konta STEAM.
 11. [Skarga] autorstwa CertyFikaT

  Twoja skarga została rozpatrzona POZYTYWNIE. Zgłoszona osoba została ukarana. Jeśli skarga dotyczyła: cheater'a osoby rażąco łamiącej regulamin admina otrzymasz od nas VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 12. Jakoś to mi się rozjeżdża z tym: Do tego Twoje uciszenia mijają: 18-01-27 19:55 oraz 18-01-29 00:38
 13. To teraz napisz, co dokładnie wpisałeś w tym bindzie. DOKŁADNIE.
 14. Zobaczymy, co na ten temat ma do powiedzenia @Loki
 15. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.