Zubi

 Zastępca Head Admina
 • Zawartość

  1436
 • Czat

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Ostatnia wygrana Zubi w dniu 3 Październik

Użytkownicy przyznają Zubi punkty reputacji!

Reputacja

212 Level 13

O Zubi

 • Tytuł
  Wysłużony członek

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Zubi_ lub Lama_PL
 • Zainteresowania
  Technologie/Citroeny/Samochody/Kobiety/Sport

Ostatnie wizyty

1767 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Drogi użytkowniku @BajgielRR, specjalnie dla Ciebie odprawiłem pogańskie Dziady, oraz wezwałem dusze pradawnych Myślicieli. Orzekli Oni (o Wielcy), że Twoje poprzednie wcielenie (BajgielRR) zostało spalone na stosie za stosowanie czarnoksięskich praktyk. Obecne Twe wcielenie, zostało nadziane na pal w wyniku orzeczenia Trybunału Inkwizycji (nikt nie spodziewa się Hiszpańskiej Inkwizycji). W/w Trybunał stwierdził, żeś za pomocą sobie tylko znanych sposobów (zapewne nekromancja) próbowałeś ożywić swe nowe ciało (BLaDziSŁaW) w krainie uwujka.pl. Jednocześnie o Wielcy powiedzieli na odchodne, że jakiś inny (od)byt (zapewne zaznajomiony z Tobą), również próbował wejść do naszej krainy za pomocą Twojego portalu, ale również on został zgładzony poprzez wleczenie za końmi oraz łamanie kołem (GreenRR). Idąc dalej drogą dedukcji stwierdzam, że nasza ochrona Wielkiej Inkwizycji działa poprawnie, sugeruję zatem nie starać się więcej wejść do naszej małej, spokojnej społeczności uwujka.pl i znaleźć sobie inne krainy, gdzie będziesz mógł dalej czynić swoje czarnoksięskie praktyki cheatowania. Mam nadzieję, że wyjaśniłem Ci zatem skąd żeś Waćpan dostał swojego bana
 2. Ja znam tego admina. Strasznie rygorystyczny jest. Do tego nieprzekupny. I znając życie root sprawdził go zaraz po banie.
 3. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za 6 miesięcy(nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 4. Elo mordo! Widzisz, szajs się taki odstawił, że Tyś ziomalu pół roku temu przyjął tego bana. A jako, że jesteśmy niezbyt przekupni, jednak mamy trochę oleju w głowie i (przynajmniej ja osobiście) nie lubimy, jak się do nas ktoś obcy zwraca per "mordo" w odwołaniu od bana.... Powtórz odwołanie tak za kolejne pół roku ziomeczku, ale już tak ładnie, składnie, po polsku. Przeczytaj inne odwołania, jeżeli załapiesz o co chodzi to fajnie. Jeżeli nie, to nie trudź się nawet
 5. Jednorazowo, dla tych co nie mają aktywnej subskrypcji, jest miesiąc Xbox Game Pass za złotówkę na miesiąc czasu. Można później anulować subskrypcję, żeby nie płacić standardowych 40zł/m-c. W co można pograć na PC? M.in. Sea of Thieves, Forca Horizon 4 i inne. Xbox Game Pass
 6. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 7. Była szansa, nikt mi nie zarzuci, że nie.
 8. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 9. Jako męska, szowinistyczna świnia, po przeczytaniu powyższego ogłaszam co następuje: 1) Masz tydzień na ściszenie microfonu. Mam nadzieję, że przez ten czas sobie poradzisz. 2) Masz także tydzień na ostudzenie emocji i nauczenia się szacunku w pisaniu z administratorami (damskimi, męskimi i innymi gender - nie wnikam) Falę hejtu proponuję do mnie na PW, jak to już przeczytasz. Rzekłem.
 10. Ok. Zatem można przyjąć, że to konto jest Twoje przynajmniej od czerwca 2017 roku?
 11. Drogi graczu, czy jesteś właścicielem tego konta od początku jego istnienia?
 12. Jeżeli macie konto na battle.net oraz ich aplikację, to w zakładce prezenty czeka na Was darmowa wersja gry Destiny 2
 13. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 14. Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem sahibie (kto odgadnie z jakiej to jest książki dostanie talon na balon).