Zubi

Zastępcy Head Admina
 • Zawartość

  1418
 • Posty w czatboxie

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

Ostatnia wygrana Zubi w dniu 29 Czerwiec

Użytkownicy przyznają Zubi punkty reputacji!

Reputacja

156 Wspaniała

O Zubi

 • Tytuł
  Zasłużony członek społeczności

Informacje osobiste

 • Zainteresowania
  Technologie/Citroeny/Samochody/Kobiety/Sport

Ostatnie wizyty

1477 wyświetleń profilu
 1. Forumowy ranking CPU

  Laptopowy i7-8750H https://valid.x86.fr/ug38uw
 2. Forumowy ranking GPU

  Nvidia Geforce 1050Ti w MSI V72 8RD Unigine_Valley_Benchmark_1.0_20180828_2025.html
 3. [Skarga] autorstwa MArcinek

  Twoja skarga została rozpatrzona POZYTYWNIE. Zgłoszona osoba została ukarana. Jeśli skarga dotyczyła: cheater'a osoby rażąco łamiącej regulamin admina otrzymasz od nas VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 4. [Skarga] autorstwa MArcinek

  Miesiąc. A to i tak, bo mam dzisiaj w miarę dobry humor.
 5. [Skarga] autorstwa Late

  @Late sugeruję taką rzecz: jeżeli masz podejrzenia do jakiś akcji, to pobierz sobie demko, obejrzyj, a jak coś jest nie tak napisz tutaj ticki, które wg. Ciebie są podejrzane. Inaczej taka skarga jest bez sensu i nie wiem nawet, kto to zaakceptował.
 6. Ok @Dop3 zaraz opisze, jak to wyglądało z jego strony.
 7. [Skarga] autorstwa MArcinek

  Twoja skarga została rozpatrzona POZYTYWNIE. Zgłoszona osoba została ukarana. Jeśli skarga dotyczyła: cheater'a osoby rażąco łamiącej regulamin admina otrzymasz od nas VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 8. [Skarga] autorstwa MArcinek

  @Afker albo @Szremu obejrzycie?
 9. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 10. Znaj moją dobroć dzisiaj.
 11. [Prośba o odbanowanie] legionista815

  Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 12. [Prośba o odbanowanie] legionista815

  Czas na odwołanie minął.
 13. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 14. Nie będzie UB za takie teksty. Próbujemy tutaj wyjaśnić, czy używałeś wspomagania w grze czy nie. Ty jednak chamskimi odzywkami tylko kolokwialnie mówiąc (pisząc) wkurwiasz. Za miesiąc napiszesz jeszcze raz odwołanie, jeżeli tak Ci spieszno.
 15. Bana dostał 12.06.2018 roku. Sugeruję lepiej czytać daty Proponuję wyjaśnić sobie sytuację z bratem "po bratersku"