Zubi

 Zastępca Head Admina
 • Zawartość

  1475
 • Czat

  45
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  16

Ostatnia wygrana Zubi w dniu 21 Kwiecień

Użytkownicy przyznają Zubi punkty reputacji!

Reputacja

282 Level 15

O Zubi

 • Tytuł
  Wysłużony członek

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Zubi_ lub Lama_PL
 • Zainteresowania
  Technologie/Citroeny/Samochody/Kobiety/Sport

Ostatnie wizyty

2691 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Nie ma takiej możliwości. Zachciało się cheatować, trzeba teraz cierpieć. Sugeruję poszukania innej, lepszej sieci serwerów. U nas niestety już nie pograsz.
 2. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem. Więcej informacji znajdziesz poniżej.
 3. Chyba z racji świąt licytacja nie była zbyt okazała. Dlatego 22 dni mute + gag. Bez możliwości odwołania. Pozdrawiam
 4. Zaczynasz mnie wkurwiać. A w regulaminie jest jak byk: ZABRONIONE jest: -obrażanie Obraziłeś? Obraziłeś. Sam się do tego przyznajesz. Marnujesz dalej mój czas na czcze gadanie. Twoja licytacja potrwa do jutra do 9:00 Pozdrawiam
 5. Proszę ustawić profil na publiczny
 6. No proszę Cię, obrażasz administratora i jeszcze śmiesz się odwoływać. Licytację czas zacząć (tylko dla administracji). Kara wyjściowa 1 tydzień (dotyczy mute+gag). Słucham Państwa
 7. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem. Więcej informacji znajdziesz poniżej.
 8. Za zbędny spam na PW odpowiedź może być tylko jedna.
 9. Masz 24h na potwierdzenie swoich słów. Ma być dowód na demie + rozpiska. Dostęp do demek masz, chwila tylko dla Ciebie, bo przecież wiesz kiedy to było. Jeżeli w ciągu 24h tego nie zrobisz pożegnasz się z naszymi serwerami do końca wakacji. Rzucasz oskarżeniami ogólnikowo, ja chcę poznać fakty. Administrator takie fakty pokazał, czekam teraz na Ciebie.
 10. Ależ oczywiście, że zostałeś słusznie zbanowany.. Zareklamowałeś stronę z cheatami. Dlaczego to zrobiłeś? Jaka była treść tego binda?
 11. lel a czyje to konto: https://steamcommunity.com/id/1412133213/ ? lel
 12. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem. Więcej informacji znajdziesz poniżej.
 13. Stwierdzam co następuje: Gracz zOsia https://steamcommunity.com/profiles/76561198284066344 - rok bana na naszych serwerach. Uzasadnienie - utrudnianie pracy administracji, obraźliwe traktowanie administracji (bycie w grupie obrażającej admina/ obraźliwe avatary na TS'ie/obrażanie naszej inteligencji w tym temacie*), podszywanie się pod administrację https://steamcommunity.com/groups/Ladytokox123# Gracz rudzeN https://steamcommunity.com/profiles/76561198411472007 - rok bana na naszych serwerach. Uzasadnienie - utrudnianie pracy administracji, obraźliwe traktowanie administracji (bycie w grupie obrażającej admina/ obraźliwe avatary na TS'ie/obrażanie naszej inteligencji w tym temacie/dalej widoczny obraźliwy nick na steam*), podszywanie się pod administrację https://steamcommunity.com/groups/Ladytokox123# Ban na TS dla obu zawodników. Ban na forum na rok dla obu zawodników Możliwość odwołania od powyższych: zOsia - brak rudzeN - brak Generalnie powodzenia w dalszym pajacowaniu. Od razu sugeruję znaleźć sobie nowe miejsce w internecie, bo jesteście tutaj już spaleni na stałe. Pomogę Wam w wyborze: https://www.gametracker.com/search/csgo/PL/ Rzekłem, proszę kogoś o wykonanie. *można wybrać sobie dowolnie powód.
 14. Twoja skarga została rozpatrzona NEGATYWNIE. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem. Więcej informacji znajdziesz poniżej.
 15. Witaj użyszkodniku o dość dziwnym podejściu do własnej osoby (patrząc na Twoje wcześniejsze nicki na steam). W dniu dzisiejszym dostałeś bana od naszego systemu zabezpieczeń, jako potencjalny cheater. Napisałeś prośbę o UB, a już po 4-ch godzinach zostałeś odbanowany. Nie jest to chyba zły czas, nieprawdaż? Zważ na to, że w regulaminie masz jasno napisane: wstępna odpowiedź do 24h, rozwiązanie sprawy do 7 dni. Można rzec, że Twoja sprawa została załatwiona ekspresowo. Do tego w nocy, co powoduje, że temat rozwiązany za pomocą megaszybkichczarów. Aleeee nieeeeee......dla JaśnieSzanownegoUżyszkodnia ten czas był za długi. No bo jak to tak? Nie ma nikogo kto by się JSU zajął natychmiast? Już w tej chwili? Co by tu zrobić? A w dupie mam procedury, jebać ten regulamin_którego_nawet_nie_przeczytałem. "Ja im pokażę i pogonię na tym SB. W końcu ja jestem KIMŚ, a reszta ma mnie służyć". A jak ktoś mi zwróci uwagę, to pokażę, że to ja mam rację, a nie oni. Do tego jeszcze podsumuję to słowami: "Dajecie jakieś bany z dupy nie wiadomo za co a teraz czekaj cierpliwie (...)". To teraz cię synuś wyjaśnię. Nasz system zadziałał poprawnie, dostałeś bana. Nasi administratorzy, w sumie to @Shirke załatwił temat w trymiga. Nie zastosowałeś się do regulaminu forum, IV./3. - Czat nie służy do: -wzywania administratorów na serwery -zgłaszania cheaterów/graczy utrudniających grę -zgłaszania problemów technicznych -pisania próśb, skarg, zażaleń -floodowania/spamowania -zadawania pytań odnośnie forum czy serwerów, czy szukania jakiejkolwiek pomocy technicznej -wszczynania awantur z innymi użytkownikami, czy administracją Obrażasz nas, a w szczególności @root'a, że system banowania jest do dupy. Jednym zdaniem: nie stosujesz się do regulaminu, obrażasz administrację, a jeszcze do tego skarżysz się na to, że założyciel tych serwerów każe Ci wyruszyć w podróż w dość szybkim tempie? Podsumowując: Przeczytasz jeszcze raz co ci @root napisał, czy mamy powiększyć czcionkę? Skargę oddalam, temat zamykam.