Zubi

Zastępcy Head Admina
 • Zawartość

  1410
 • Posty w czatboxie

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

Ostatnia wygrana Zubi w dniu 29 Czerwiec

Użytkownicy przyznają Zubi punkty reputacji!

Reputacja

148 Wspaniała

O Zubi

 • Tytuł
  Zasłużony członek społeczności

Informacje osobiste

 • Zainteresowania
  Technologie/Citroeny/Samochody/Kobiety/Sport

Ostatnie wizyty

1105 wyświetleń profilu
 1. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 2. Znaj moją dobroć dzisiaj.
 3. [Prośba o odbanowanie] legionista815

  Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 4. [Prośba o odbanowanie] legionista815

  Czas na odwołanie minął.
 5. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 6. Nie będzie UB za takie teksty. Próbujemy tutaj wyjaśnić, czy używałeś wspomagania w grze czy nie. Ty jednak chamskimi odzywkami tylko kolokwialnie mówiąc (pisząc) wkurwiasz. Za miesiąc napiszesz jeszcze raz odwołanie, jeżeli tak Ci spieszno.
 7. Bana dostał 12.06.2018 roku. Sugeruję lepiej czytać daty Proponuję wyjaśnić sobie sytuację z bratem "po bratersku"
 8. To masz wyjaśnienie. Konto brata zostało zbanowane na naszych serwerach, a Twoje zostało zbanowane jako próba ominięcia bana. Skąd mamy teraz wiedzieć, że to drugie konto należy do brata a nie do Ciebie?
 9. Drogi graczu, czyje to konto: https://steamcommunity.com/profiles/76561198225256576 ?
 10. Nie tylko @Aneta proszę o opinię. Może jeszcze @Quercus i @Afker?
 11. Administrator @Dop3 rozpisze demko w ciągu 48h
 12. [Skarga] autorstwa Lewi5042

  Twoja skarga została rozpatrzona POZYTYWNIE. Zgłoszona osoba została ukarana. Jeśli skarga dotyczyła: cheater'a osoby rażąco łamiącej regulamin admina otrzymasz od nas VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 13. [Skarga] autorstwa Lewi5042

  Nagroda przyznana, dziękujemy za zgłoszenie. Zamykam
 14. [ZABAWA] Jaką jesteś dziś piosenką?

  O tej godzinie to ja jestem:
 15. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.