Zubi

Zastępcy Head Admina
 • Zawartość

  1396
 • Posty w czatboxie

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Ostatnia wygrana Zubi w dniu 19 Maj

Użytkownicy przyznają Zubi punkty reputacji!

Reputacja

130 Wspaniała

O Zubi

 • Tytuł
  Zasłużony członek społeczności

Informacje osobiste

 • Zainteresowania
  Technologie/Citroeny/Samochody/Kobiety/Sport

Ostatnie wizyty

852 wyświetleń profilu
 1. [Skarga] autorstwa DrNiedzwiedz

  Twoja skarga została rozpatrzona POZYTYWNIE. Zgłoszona osoba została ukarana. Jeśli skarga dotyczyła: cheater'a osoby rażąco łamiącej regulamin admina otrzymasz od nas VIP'a. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 2. [Skarga] autorstwa DrNiedzwiedz

  Dziękujemy za zgłoszenie.
 3. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 4. Gracz nie przejawia chyba dalszej chęci do odbanowania.
 5. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 6. Brak zainteresowania ze strony gracza
 7. [Skarga] autorstwa badboy

  @Ketchup ? @ubeq ? Spojrzyjcie proszę
 8. Twoje podanie zostało rozpatrzone NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: niespełnienie wymagań niska liczba przegranych godzin na serwerze lub Steamie prywatny profil Steam brak zainteresowania ze strony gracza brak poparcia lub przewaga negatywnych opinii wcześniejsze bany lub blokady VAC Kolejne podanie możesz złożyć najwcześniej za miesiąc. Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 9. No widzisz? A nasz automat ma jednak odmienne zdanie na temat Twojego makra. Bo skoro to makro: to jednak pomaga zdobyć przewagę nad przeciwnikiem. I to nie w sposób wyćwiczony. Tutaj nie ma żadnej umiejętności. Tutaj jest zestaw ruchów, których człowiek nie wykona, chociażby nauczył się grać rękami i nogami jednocześnie. A to już podlega po cheat i nie obchodzi mnie, co mówią na tych całych jutubach. Niedługo dojdziemy do sytuacji w której wszyscy będą mieli makra (bo to przecież nie cheat) i za naciśnięciem jednego przycisku będą się odbywały mecze. I nie wygra lepszy w grę, tylko ten co napisze lepsze makro. Ale od tego są inne gry, a CS, R6, Fortnite, Pubg i inne strzelaniny jednak dalej opierają się na umiejętnościach i zgraniu.
 10. [Prośba o odbanowanie] ProEloMartin

  Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 11. [Prośba o odbanowanie] ProEloMartin

  Za spam w temacie, za lekceważące zwracanie się do administracji - nie będzie UB. Następne możesz napisać za miesiąc.....typie
 12. [Prośba o odbanowanie] COJESTKURWABYCZKU

  Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Możliwe powody to np.: brak skruchy brak przesłanek do odbanowania obrażanie podanie nieprawdziwych informacji ban za cheat'y Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za miesiąc (nie dotyczy cheater'ów). Temat został zamknięty. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 13. [Prośba o odbanowanie] COJESTKURWABYCZKU

  Za męczenie administracji na Steam, później na PW ban zostaje utrzymany w mocy. W sumie jest się z czego cieszyć, że tylko tyle. Zamykam
 14. Jakiego dodatkowego oprogramowania używasz?
 15. Pierwsze konto z Vackiem nie robi dobrego wrażenia. Niechaj @KrisMaster, @Afker i jak będzie miał czas @fabii359 obejrzą to demko.