Afker

 Bywalec
 • Zawartość

  59
 • Czat

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

21 Level 2

O Afker

 • Tytuł
  Pogromca cheaterów

Ostatnie wizyty

2253 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Nazwa zmiany: Dodanie głosowania na zmianę mapy Opis zmiany: Wpisujesz !rtv na czacie, aby zmienić mape Powód zmiany: Jak jest old to robi się mniej osób, i to co podał @root To działa tak, że jak nie ma ludzi to samo zmienia mapy według kolejności, dlatego ma aż tyle %. Mało grywalna mapa, od czasu do czasu jest wybierana przez ludzi.
 2. No jestem na nie, ponieważ są VIP'y które i tak są mocne (WH, BOMBY, KEV, AWP, zwykłemu graczu zabiera awp, bo vip kupuje, trochę lipa, do tego więcej kasy co runde) Nie wiem, mi to nie przeszkadza za bardzo, że ktoś sobie tak dorabia więcej $ przynajmniej każdego stać, żeby coś zagrać i nikt nie prosi co chwile za drop.
 3. Pisze tutaj, bo to ogólne(Nie wiem gdzie to napisać), a więc problem polega na tym, że zwykły gracz nie widzi swoich pkt, a !lr działa tylko vipom i adminom.
 4. Problem polega na tym, że widać cały czas czat, a jak ktoś ma vipa to podaje info(po śmierci) swojemu teamowi ;d Proponuje znów blokować czat po śmierci lub dodać tylko 5sec info.
 5. Jak wyżej, wydaje mi się, że problem jest z pluginem na pake Niby jest, ale jednak nie.
 6. Plugin na 2 paki na dd2 i mirage jest zbędny jak dla mnie, mimo że jest śmiesznie, ale niestety daje przewagę terro. Co do menu z wyborem broni: 1. Gdy zaczyna się runda pojawia się menu z wyborem broni, i każdy może sobie kupić ak/m4/awp, ale gdy wyłączysz menu to już go potem nie można włączyć(zwykły gracz). 2.Można by było zmienić liczby z 1,2,3 na 6,7,8? Większość graczy ma na 1,2,3 bronie i na start z przyzwyczajenia wciska się je, co równa się ze stratą $, albo po prostu ustawić, żeby się włączało komendą.
 7. No siema!

  No witam Pana Sylwka, masz rację, bo tu się gra 4fun, ale zawsze znajdzie się ktoś kto ma problem o to :(, miłej zabawy :D.
 8. Jobak

  Kojarze, znam i nie wiem kto to jest, ogólnie: Cześć
 9. Nick z gry: Afker Serwer: DM [ONLY DD2] Zabicia: 621 Zgony: 576 Asysty: 75 Nick: Afker-SaiyajiN Serwer: Only DD2 Zabicia: 68 Zgony: 19 Asysty: 16
 10. Tak mapa sama w sobie jest dobra, ale przy 50 osobach to już tak ładnie nie wyglądają FPS'y