Afker

Administratorzy serwerów
 • Zawartość

  41
 • Posty w czatboxie

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutralna

O Afker

 • Tytuł
  Pogromca cheaterów

Ostatnie wizyty

717 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. [Prośba o odbanowanie] czekoolin

  Po obejrzeniu demka widać, iż gracz NIE czitował. Przepraszam za pomyłkę panie czekoolin. Proszę o szybkie od banowanie gracza. [Tick zaokrągliłem o pare sec w tył, dlatego tak wyglądają] Tick 180 000: Skanowanie smoke (Celowałeś nad modelem) wtedy myślałem, że masz WH, ale to po prostu przypadek. Tick 191 500: Prifire na mida i później jak strzelałeś to poleciałeś za modelem CT'ka, tu też po prostu przypadek. Tick 219 000: Skanowanie smoke na gali, gdy oglądałem demo to zobaczyłem, że było ich tam widać ;d Tick 223 000: Prifire na CT Tick 239 000: Prifire na gale, a później ten strzał w anarchi co dostał pod nogi (Przypadek) Tick 255 000: Mimo tego, że miałeś słabe pole widzenia przez molo i tego kurzu po HE to oddałeś dobry strzał i później strzelanie na fleszu (Tu też przypadek) Cóż, gdy teraz to oglądam to wstyd mi za to, że dałem bana graczu, który po prostu dobrze grał. Te godziny (45-47?) i Vac zrobili z ciebie też podejrzanego, ale jednak grałeś czysto. Przepraszam.
 2. hejka

  Cześć
 3. Jestem na nie. Konto zrobione pod podanie. https://www.gametracker.com/player/SileNt^v^/193.33.176.249:27015/
 4. Witam

  Cześć
 5. MissAlice Wita :)

  Cześć
 6. [Skarga] autorstwa MESJASZ

  Moje zdanie i to co widziałem zazwyczaj jak ten gracz był na serwerze:(zły link podałeś) Wiem, że po prostu gracz b0jka od dawna utrudnia rozgrywke min. Nie stara sie odbijać 5vs5, nie próbuje podejść do paki, oraz nie stara się wykonywać celów, dość często siedzi na respie i nawet nie próbuje nic zrobić tylko czeka (Statysta) Ktoś mi pisał, że rzuca smoke na respa, ale widział tylko 1x jak to robi. Po obejrzeniu 3(Nie wiem czy dobrych, sprawdzałem te od 16-18) demek, stwierdzam, że w tym demku dem-de_dust2-1515948660-1515952260 gracz o nicku B0jka grał tylko chwile, pistolke przesiedział na respie(typowo) lecz to nie ON rzucał smoke, tylko gracz o nicku "Pieseły i Koteły" Tick: 51752-> Rzuca smoke celowo, ponieważ ktoś mu zabrał AWP z przed nosa Tick: 6000-> Znowu rzuca smoke, Tick: 7100-> Znowu smoke Tick: 76200->Próbuje oślepić swoich Tick: 88039-> Znowu smoke A co do b0jki Tick: 4500->Gracz b0jka nie wychodzi z respa Tick: 9600->Wychodzi z respa, ponieważ został ostatni. Później do ticku 36000 siedzi na spect, dostaje przez brame i wchodzi z gry. Prosiłbym o podanie dokładnego demka, pozdrawiam.
 7. Jestem na tak: +Komunikatywny +Od ostatniego razu zmienił się na lepsze +Godziny +Miły(Czasem nie, pozdro dla kumatych, ale to każdemu się zdarza)
 8. [Skarga] autorstwa sopi

  Oglądnąłem demko i widać, że gracz posiada WH Tick: 11000- Podejrzany idealnie wyczekuje gracza z AWP, później gdy widzi przez ścianę jak się przemieszcza to Podejrzany również się przemieszcza graczowi z AWP na plecy. Tick: 25000- Prifire i 2x 26000 Tick: 31000- Podejrzany dobrze wie, że jest wróg wcelowany, a gdy ucieka to od razu wybiega na longa po fraga, miejscówki sprawdza od niechcenia, żeby nie było podejrzeń. Tick: 34000- Podejrzany zatrzymuje się, ponieważ zauważył wroga przez ścianę i wyczekiwał na fraga || lecz mu się nie udało go dorwać: vv Tick: 35000- Zatrzymuje sie przed zeskokiem, a już miał lecieć za graczem, ale zauważył, że gracz jest wcelowany Z gagiem można votekickować? Bo widziałem jak to robisz ;d
 9. Jobak

  Kojarze, znam i nie wiem kto to jest, ogólnie: Cześć
 10. Tak, przeżyjesz te 2 tygodnie, skoro dostałeś muta, to tak nie było.
 11. Pochwal się killami

  Nick z gry: Afker Serwer: DM [ONLY DD2] Zabicia: 621 Zgony: 576 Asysty: 75 Nick: Afker-SaiyajiN Serwer: Only DD2 Zabicia: 68 Zgony: 19 Asysty: 16
 12. Troche mnie to uraziło nazywając mnie (bezużyteczny, niepotrzebny, daremny, nieprzydatny) Mimo, że staram się pilnować i szybko reagować, muta dostałeś do końca mapy na przemyślenie swojego zachowania. Tak samo mówiłem Ci, że podanie jeszcze nie przejdzie, bo musisz zmieńić zachownie i kulture swoją do graczy. Mówiłeś, że zmieniłeś, ale za krótko to trwa, żeby od razu składać podanie. Co do "Dlaczego JA?" Prawdą jest to, że starasz się pomagać lecz sam musisz zmienić swoje zachowanie do graczy, wczoraj mówiem o kulturze, bo ktoś pytał jak to jest. Póki co jestem na NIE Zmień swojego zachowanie i kulture, bo wiem, że stać cię na to Minusem jest to, że masz brak doświadczenia w bycie administratorem lecz da się tego wyuczyć Powodzenia następnym razem.
 13. Jestem na tak, +Mało adminów, a admini ogarnięci są potrzebni -Przykre jest to iż miałeś 2x vac'a +To prawda, jesteś osobą z kulturą i potrafisz się zachować. +Doświadczenie +Wiek
 14. Obejrzałem całe demko z poprzedniej mapy + to na której dostał gościu bana. Jest czysty... Sprawdza każdą miejscówkę, granaty też rzuca normalnie - gra bardziej defensywnie - woli wyczekać i potem bardzo sprawnie eliminuje cele. Przepraszam za moją pomyłkę, postaram się więcej nie popełnić takiego błędu.
 15. Jestem za. Kojarzę gracza, dość często go widuje, grał też kiedyś pod innym nickiem, gracz komunikatywny, nie słyszałem/widziałem by był agresywny wobec innych graczy Co do doświadczenia, słabo, lecz da się to zmienić (Też zaczynałem od 0). Potrzeba nam także aktywnych adminów. Pozdrawiam.