Afker

 Bywalec
 • Zawartość

  60
 • Czat

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

22 Level 2

O Afker

 • Tytuł
  Pogromca cheaterów

Ostatnie wizyty

2365 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Nazwa zmiany: Dodanie głosowania na zmianę mapy Opis zmiany: Wpisujesz !rtv na czacie, aby zmienić mape Powód zmiany: Jak jest old to robi się mniej osób, i to co podał @root To działa tak, że jak nie ma ludzi to samo zmienia mapy według kolejności, dlatego ma aż tyle %. Mało grywalna mapa, od czasu do czasu jest wybierana przez ludzi.
 2. No jestem na nie, ponieważ są VIP'y które i tak są mocne (WH, BOMBY, KEV, AWP, zwykłemu graczu zabiera awp, bo vip kupuje, trochę lipa, do tego więcej kasy co runde) Nie wiem, mi to nie przeszkadza za bardzo, że ktoś sobie tak dorabia więcej $ przynajmniej każdego stać, żeby coś zagrać i nikt nie prosi co chwile za drop.
 3. Problem polega na tym, że widać cały czas czat, a jak ktoś ma vipa to podaje info(po śmierci) swojemu teamowi ;d Proponuje znów blokować czat po śmierci lub dodać tylko 5sec info.
 4. Jak wyżej, wydaje mi się, że problem jest z pluginem na pake Niby jest, ale jednak nie.
 5. No siema!

  No witam Pana Sylwka, masz rację, bo tu się gra 4fun, ale zawsze znajdzie się ktoś kto ma problem o to :(, miłej zabawy :D.
 6. Jobak

  Kojarze, znam i nie wiem kto to jest, ogólnie: Cześć
 7. Nick z gry: Afker Serwer: DM [ONLY DD2] Zabicia: 621 Zgony: 576 Asysty: 75 Nick: Afker-SaiyajiN Serwer: Only DD2 Zabicia: 68 Zgony: 19 Asysty: 16
 8. Tak mapa sama w sobie jest dobra, ale przy 50 osobach to już tak ładnie nie wyglądają FPS'y
 9. Prosiłbym o przywrócenie głosowania na mapy(Pomiędzy nowym, a starym dustem), bo na nowym duscie pograsz 2 mapy max i potem jest problem z fps'ami, dziś gracze narzekli na tą mape(Kiepskie posunięcie z waszej strony). Nie każdy posiada kompa z NASA. Pozdrawiam.
 10. No Hey XD

  No Hej Kojarze ją z brońmi od SMG