warioz

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Czat

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9

O warioz

 • Tytuł
  Elitarne srebro

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Warrior

Ostatnie wizyty

532 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Doszły mnie słuchy, że pewna ilość osób tęskni za granatem wh. Pomyślałem, że czy dałoby radę zrobić tak, że co 2 mecz byłby z granatem wh dla vipów?
 2. Nieprawidłowy adres ip na głównej do mirage#2 tr128
 3. Nowy system rang

  Ja się zastanawiam jaka jest różnica między starym a nowym system rang. W starym wystarczyło mieć wysoki współczynik killi od deathów, aby wbić globala. Gdzieś jest to wytłumaczone?
 4. Czy działa wam dust2? Ja nie mogę się połączyć.
 5. Wnerwiające jest to, że miałem respa na longa z kosą i niezgadniecie co. Musiałem qrła wcisnąć ***** 4 albo 5 zanim mogłem wybrać awpę. I jak się domyślacie zginąłem smiercią tragiczną (śmiech na sali). Są takie sytuacje podczas głosowania, że w natłoku akcji wciska się przypadkiem niewiadomo na którą mapę się zagłosowało. Najlepsze jest to, że losowo mapy mają przydzielane albo 4 albo 5. Oczywiście przegłosowano na olda przypadkiem. Proponuję zrobić podobnie jak betowanie, czyli votemap z chatu.
 6. Jest taki bug. Podniosłem detonator pusty. W następnej rundzie wciąz mam ten detonator i kupuje nowy. Nadal mam 0 bombek i kasa na minusie.
 7. Dałoby się zmniejszyć max ping do 100? Dlatego, że jest taki jeden gracz, który laguje do 125 i nie można go trafić.
 8. Można zmienić głosowanie pod przyciski np. 8 i 9? Robiąc rush na longa z 2 flashami musze wcisnac glosowanie zanim wybiore drugiego flasha.
 9. Podobno, jak ktoś ma muta lub gaga (albo to i to) to słyszy ct i t jak jest w t, a jak jest w ct nie słyszy nikogo. Możecie to sprawdzić?
 10. Mam taki pomysł, aby na rozgrzewce dać walkę na pięści tj. w danger zone.
 11. Proszę o wyłączenie granatu wh.
 12. A widzisz. Po kliknięciu była pusta strona, dopiero po wejściu na ta pustą i wciśnięciu f5 dopiero zadziałało.
 13. https://uwujka.pl/forum/95-dema-gotv/ po kliknięciu w https://uwujka.pl/forum/246-dema-gotv-tutaj/ nadal pokazuje pustą stronę http://535414.node97.pukawka.pl/