kmmm

Młodsi administratorzy serwerów
 • Zawartość

  15
 • Posty w czatboxie

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralna

1 obserwujący

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  kM; ^v^

Ostatnie wizyty

239 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. [Podanie na administratora] Tropicca

  Już nie przesadzaj... Była taka sytuacja kiedyś. Teraz na arenie admin jest często. A tak poza tym, to gracz dość rozpoznawalny, raczej nie sprawiający problemów. Wiem, że już kiedyś składałeś podanie, a więc plus za złożenie podania drugi raz. Niestety problem w tym, że posiadasz aż 2 blokady VAC, więc nawet jeśli teraz nie używasz wspomagaczy to nie mamy gwarancji, że kiedyś znów nie zaczniesz. Mimo tego dałbym mu szansę, a więc takie skromne tak.
 2. Ależ strata dla serwera... Nie rób nam tego
 3. [Prośba o odbanowanie] XXXTENTACION

  No tutaj masz rację, bo skoro permanent, to już się nie powtórzy.
 4. "Kolejną prośbę możesz złożyć najwcześniej za 3 miesiące (nie dotyczy cheater'ów)." Godzinę temu dostałeś odpowiedź, że zostało rozpatrzone negatywnie, a już piszesz kolejne. Czytaj ze zrozumieniem.
 5. Nie bierzesz udziału w programie "Milion w minutę", masz więcej niż 60 sekund na napisanie podania Podałeś całe 0 argumentów, dlaczego powinieneś zostać administratorem. Ja jestem na NIE.
 6. [Skarga] autorstwa sopi

  Jak dla mnie kolega dobrze sie kryje, jednak widać, że używa WH. Nie na wszystkich akcjach podanych przez Ciebie, widać zachowanie "cheatera", ale na większości tak. Szczególnie ostatnia przez Ciebie podana akcja, gdzie zobaczył jednego normalnie, a poźniej 2 kolejnych przez ściane i już więcej nie wychylał, bo wiedział, że nie da rady.
 7. [Skarga] autorstwa sopi

  Obejrzę, jak tylko wrócę ze szkoły.
 8. Nick: kM; Imię: Kamil Wiek: 17 Miejscowość: Pszczyna Moje SteamID: 1:155874631 Doświadczenie: Nie byłem jeszcze adminem. Serwer: CSGO ARENA Składki: Będę regularnie pomagać w opłacaniu serwerów. Status VAC: Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam. Facebook/Steam: Nie subskrybuję uwujka.pl w żadnym serwisie społecznościowym. Dlaczego ja: Dlaczego ja? Składałem już podanie ok. 1,5 miesiąca temu i napisaliście, że zbyt mało godzin. Od tego czasu grałem na serwerze dalej często, lecz na dwóch nickach. Na serwerze nadal panuje niemiła atmosfera, np. dzieci wyzywają, odzywają się bez mutacji nawet po licznych upomnieniach. Nie tylko dzieci są problemem, ponieważ dużo starszych osob wchodzi po to by powyzywać innych czy tez puszczanie piosenek lub bindów co jest nie fajne. Myślę, że jako admin na pewno będę utrzymywał ten porządek na serwerze, bo wiem jak często gram a admina nie ma. *Dwa nicki na których grałem to: "hypee1k; i kM;" * Deklaracja: Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów U Wujka Adolfa. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku.
 9. kM;

  . No będę opłacał.
 10. Nick: kM; Imię: Kamil Wiek: 17 Miejscowość: Pszczyna Steam ID: STEAM_0:1:155874631 Staż: brak Główny serwer, na którym grasz: Arena 1vs1 Czy będziesz pomagał w opłaceniu serwerów?: jeśli bedzie możliwość, to jak najbardziej Czy posiadasz blokady VAC?: Nie Czy dołączyłeś do nas na Facebook'u, Twitchu, Steam?: tak Dlaczego chciałbyś zostać adminem? Parę słów o sobie: Gram dość często na serwerze i wiem jaka jest atmosfera gdy nie ma admina. Gracze często sie wyzywają. lub nie mają mutacji i przeszkadzają innym. Jestem 3 w rankingu na serwerze, więc myślę, że się nadaję. Na pewno będę utrzymywał porządek na serwerze. Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów U Wujka Adolfa. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku.