Kroepniek

 Bywalec
 • Zawartość

  62
 • Czat

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Kroepniek w dniu 8 Sierpień 2018

Użytkownicy przyznają Kroepniek punkty reputacji!

Reputacja

34 Level 3

O Kroepniek

 • Tytuł
  Złoty laur II

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Kroepniek

Ostatnie wizyty

1186 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Jestem jak najbardziej za, była kiedyś mowa o tym, że to miało się powtarzać, ale chyba chyba to odeszło lekko w zapomnienie. W każdym razie miło by było zobaczyć eventy jak bunnyhop, cukierki halloween'owe ale może w innej wersji ^^
 2. Bunny Hop Weekend

  Nie oszukujmy się, że gra która wygląda mecz w mecz tak samo jest po prostu nudna. Tego typu urozmaicenia są świetnym pomysłem. Dodanie tego na co dzień było by złe, a tak co święto czy innego tego typu dzień, za rzadko. Jestem za pomysłem Anety, bo to przy okazji wygoni tych try-hardów na inne serwery z tej sieci, a Ci co chcieliby się dobrze bawić to mogli by zostać i cieszyć się gronem nietoksycznych graczy i ciekawą alternatywą od zwykłego cs'a.
 3. Bunny Hop Weekend

  Nie chodzi o zabijanie, tylko o dobrą zabawę. Trochę jest to za op, ale inicjatywa by coś dodać, urozmaicić mecz jest dobra. Na halloween były te cukierki i swoją drogą to to było lepsze od ruletki, ciekawsze negatywne efekty (to z ciemnym ekranem, zatrucie, brak celownika itd.)
 4. M4A4 czy AUG?

  Jak się poszpera to można też zmienić celownik podczas kiedy się używa zoom'a. Kiedy używasz przybliżenia w sg lub aug'a i zaczniesz chodzić lub troszkę dłużej strzelać to ta kropka zwiększa się i staje się prawie niewidoczna. Są komendy którymi można troszkę ulepszyć tę kropkę tak by wygodniej się strzelało. Od tego fragmentu filmu jest mowa o paru przydatnych komendach.
 5. Przydało by się dopisać, że chodzi o grę FiveM
 6. Pomijając fakt, że niektóre zmiany nie są za dobre, to większość zmian jest dobra. Jak się nie podoba to niestety, ale większości osób nie mają z tym żadnego problemu. Nikt nie będzie cofał zmian dla mniejszości. Do wszystkiego idzie przywyknąć.
 7. Nie ma winnego, nie ma problemu. Demka są ogólnie dostępne, więc to Ty powinieneś uzbierać materiały na napisanie takiej skargi.
 8. A po co od razu takim tonem? Napisałem, że to propozycja nie pierwszej potrzeby i jestem pewny, że wiele osób by się podpisało pod tym, że to jest irytujące, jakby się grało na DD2 trochę to byś sam to zauważył.
 9. Propozycja może nie pierwszej potrzeby, ale fajne by było jeśli byłby system typu karma (?). Nie chodzi mi o zachowanie gracza, tylko jakimi broniami ta osoba gra, a konkretnie o PM. System mógłby polegać na tym, że czym częściej grasz jakąś bronią (w dużej skali, wielu meczów na serwerze) tym mniejsze byś zadawał obrażenia z tej broni. Mówię tylko o PM, bo to są przede wszystkim bronie, aby coś zarobić i kupić coś przyzwoitego, a nie co rundę wybiegać na ludzi i w biegu zabijać. Na pewno by to zmniejszyło poirytowanie na serwerze, bo niektórzy na prawdę chcieli by coś miło pograć, a nie ginąć od "bota z pm'em". A takich "botów" nam nie brakuje.
 10. Tak, ale błąd może mieć podobne podłoże.
 11. Wydaje mi się, że chodzi o to jak 2 osoby się zrespią na jednym miejscu i jedna z osób jakoś przechodzi na spec. Wtedy dopóki osoba ze spec ogląda tą druga osobę z tego miejsca to ta żyjąca nie może się ruszyć i widzi ten czerwony napis jak najedziesz na przeciwnika z jego nickiem. Parę razy coś takiego miałem.
 12. Nie wydaje mi się, że aktywność na forum jest jakaś mała. Jest wystarczająca. Na dodatek są inne rzeczy w które można by zainwestować, na przykład w 128 tick rate na DD2. Taka tam sugestia.
 13. W sumie to nikt nie zwrócił uwagi na osobę, tylko na fakt, że porzucił rolę admina. A ma wiele plusów. Jest opanowany, komunikatywny, poprzednim razem udało mu się dostać do administracji co świadczy o tym, że był warty tego stanowiska i ma już doświadczenie. Na serwerze jest od pewnego czasu bardzo często i nie tylko by nabijać godziny, bo nie siedzi na obserwatorze, tylko aktywnie bierze udział w rozgrywce. Gracz gra w różnych godzinach, czego nie można powiedzieć o niektórych adminach, bo po prostu nie mają czasu i zazwyczaj są dopiero wieczorem. Pewnosci nie ma, że nie będzie tego co poprzednim razem, ale domyślam się, że liczy się on z ryzykiem ponownego porzucenia tej roli. Jestem na Tak.
 14. Chodzi tylko o to, że moje codzienne zachowanie nie ma wpływu na moje decyzje.
 15. Ja rozumiem to co o mnie piszą, jestem dość agresywny, ale nigdy się tym nie kieruję. To co mówię, a robię to dwie różne rzeczy. Takie przekleństwo samo w sobie lub skierowane do kogoś jest odruchem i to też nie zawsze, najczęściej jak ktoś po prostu nie gra tak jak w założeniu się powinno - gra na fragi za bardzo, cały czas na respie czeka wcelowany itp. Jeśli impulsywnie dokonuję wyborów według kogoś to niech mi ta osoba przytoczy sytuacje w której po śmierci zacząłem wyzywać kogoś od cheatera i to nie była prawda lub okoliczności śmierci były normalne. @LadyMarmolada Zmiana zdania stąd: - Parę osób mi o tym wspomniało - Na forum pojawił się jakiś czas temu post o naborze adminów