Kroepniek

 Bywalec
 • Zawartość

  64
 • Czat

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Kroepniek w dniu 8 Sierpień 2018

Użytkownicy przyznają Kroepniek punkty reputacji!

Reputacja

35 Level 3

O Kroepniek

 • Tytuł
  Złoty laur II

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Kroepniek

Ostatnie wizyty

1848 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Jestem jak najbardziej za, była kiedyś mowa o tym, że to miało się powtarzać, ale chyba chyba to odeszło lekko w zapomnienie. W każdym razie miło by było zobaczyć eventy jak bunnyhop, cukierki halloween'owe ale może w innej wersji ^^
 2. M4A4 czy AUG?

  Jak się poszpera to można też zmienić celownik podczas kiedy się używa zoom'a. Kiedy używasz przybliżenia w sg lub aug'a i zaczniesz chodzić lub troszkę dłużej strzelać to ta kropka zwiększa się i staje się prawie niewidoczna. Są komendy którymi można troszkę ulepszyć tę kropkę tak by wygodniej się strzelało. Od tego fragmentu filmu jest mowa o paru przydatnych komendach.
 3. Przydało by się dopisać, że chodzi o grę FiveM
 4. A po co od razu takim tonem? Napisałem, że to propozycja nie pierwszej potrzeby i jestem pewny, że wiele osób by się podpisało pod tym, że to jest irytujące, jakby się grało na DD2 trochę to byś sam to zauważył.
 5. Propozycja może nie pierwszej potrzeby, ale fajne by było jeśli byłby system typu karma (?). Nie chodzi mi o zachowanie gracza, tylko jakimi broniami ta osoba gra, a konkretnie o PM. System mógłby polegać na tym, że czym częściej grasz jakąś bronią (w dużej skali, wielu meczów na serwerze) tym mniejsze byś zadawał obrażenia z tej broni. Mówię tylko o PM, bo to są przede wszystkim bronie, aby coś zarobić i kupić coś przyzwoitego, a nie co rundę wybiegać na ludzi i w biegu zabijać. Na pewno by to zmniejszyło poirytowanie na serwerze, bo niektórzy na prawdę chcieli by coś miło pograć, a nie ginąć od "bota z pm'em". A takich "botów" nam nie brakuje.
 6. Forum

  Nie wydaje mi się, że aktywność na forum jest jakaś mała. Jest wystarczająca. Na dodatek są inne rzeczy w które można by zainwestować, na przykład w 128 tick rate na DD2. Taka tam sugestia.
 7. Po co? Nie trzeba się przedstawiać jak ktoś nie chce. Na forum jest do tego specjalnie stworzony dział oraz można w sygnaturze napisać coś o sobie.
 8. Dodam, że często gęsto jest tak, że podczas rozpoczęcia rundy 2 osoby respią się w jednym miejscu. To powoduje "śmierć", a może inaczej przeniesienie do obserwujących jednego z nich. Druga osoba, ta która przeżyła nie może się ruszać kiedy ta pierwsza osoba ogląda tą drugą.
 9. takie tam INTRO

  Drzewo na końcu zasłania dużą część napisu, troszkę to źle wygląda.
 10. Z tego co mi wiadomo to nie.
 11. Jesteś pewny, że Anty-wirus nie usuwa go od razu?
 12. Czy Masz??

  Pasek będzie, tyle że na dupie Masz powodzenie u płci przeciwnej?
 13. Wracając do buga z dużą ilością pieniędzy na pistoletówce to doszedłem do źródła problemu. Jeśli w jakiejś rundzie, na przykład 8 zginiesz i postawisz 100% pewnego beta na jakąś drużynę, potem zejdziesz do spectatorów i poczekasz do 1 rundy po zmianie stron to dostaniesz pieniądze za beta którego wtedy postawiłeś.
 14. fortnite

  Posiadam obie gry, chętnie pogram z Wami jak będzie wolne miejsce ;d
 15. Co Ci da zmiana slotów z 49(-1) na 45(-1)? 4 osoby mniej, a serwer jest pełny tylko w godzinach szczytu, więc taki status 49/49 jest może przez parę godzinek dziennie.