Kroepniek

Zaawansowani użytkownicy
 • Zawartość

  43
 • Posty w czatboxie

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

15 Dobra

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Kroepniek

Ostatnie wizyty

476 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Dodatek do forum

  Po co? Nie trzeba się przedstawiać jak ktoś nie chce. Na forum jest do tego specjalnie stworzony dział oraz można w sygnaturze napisać coś o sobie.
 2. Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

  Dodam, że często gęsto jest tak, że podczas rozpoczęcia rundy 2 osoby respią się w jednym miejscu. To powoduje "śmierć", a może inaczej przeniesienie do obserwujących jednego z nich. Druga osoba, ta która przeżyła nie może się ruszać kiedy ta pierwsza osoba ogląda tą drugą.
 3. takie tam INTRO

  Drzewo na końcu zasłania dużą część napisu, troszkę to źle wygląda.
 4. [Prośba o odbanowanie] CUDAAA

  https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&advSearch=0:135777644&advType=steam Ban został nałożony przez któregoś z adminów.
 5. Nick w grze

  Z tego co mi wiadomo to nie.
 6. Kufa teraz będą 2 psy trollować Na Tak. +godzinki +rozpoznawalność +w miarę wymagań ogarnięty
 7. [Skarga] autorstwa RealityShowTV

  - To nie jest poważnie napisana skarga - Brak dowodów Nikogo z nas nie interesuje co robisz oprócz grania na tym serwerze, możesz być kim tam chcesz. Pisanie voteban na kogoś nie jest tak bardzo karane jak na przykład reportowanie, bo voteban nie zadziała jeśli większość serwera się z tobą nie zgadza i też nie zagłosuje na tą osobę, więc on nic złego Ci nie zrobił.
 8. FACEIT ANTI CHEAT

  Jesteś pewny, że Anty-wirus nie usuwa go od razu?
 9. - Słabe podanie - Niespełnione wymaganie/a - Mała rozpoznawalność Na Nie. Ciekawi mnie kto tutaj zagłosował pozytywnie..
 10. Czy Masz??

  Pasek będzie, tyle że na dupie Masz powodzenie u płci przeciwnej?
 11. Miło, że spełniasz najbardziej podstawowe, niepisane wymagania które spełnia większość aktywnej społeczności tej serwerowni. Gratuluje za posiadanie podstawowych komunikatorów które nie są jakąś super zaletą, po prostu miło, że je masz. Jednak nawet te niesamowite argumenty przypisane do "Dlaczego ja?" nie przekonują ani mnie, ani pewnie nikogo odpowiadającego na Twoje podanie. Nie postarałeś się, po prostu tu grasz i napisałeś podanie ze zbędną nadzieją. Na Nie.
 12. ToxickFamily.pl - Polski serwer Role Play w FiveM

  FiveM to taka modyfikacja do gry Gta V, pozwala prowadzić własne serwery z różnymi modyfikacjami, na przykład zmiana wyglądu samochodów.
 13. Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

  Wracając do buga z dużą ilością pieniędzy na pistoletówce to doszedłem do źródła problemu. Jeśli w jakiejś rundzie, na przykład 8 zginiesz i postawisz 100% pewnego beta na jakąś drużynę, potem zejdziesz do spectatorów i poczekasz do 1 rundy po zmianie stron to dostaniesz pieniądze za beta którego wtedy postawiłeś.
 14. Rozpoznawalny, miły na moim poziomie, podczas gry nie zauważyłem jakiegoś nieopanowania emocji. Na Tak.
 15. [Podanie na administratora] LadyMarmolada

  Oczywiście, że na TAK. Powody są wiadome ;d Tak btw. to ciekawe który typ zagłosował na nie w ankiecie ;-;