Kroepniek

Zaawansowani użytkownicy
 • Zawartość

  48
 • Posty w czatboxie

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Kroepniek w dniu 8 Sierpień

Użytkownicy przyznają Kroepniek punkty reputacji!

Reputacja

21 Wspaniała

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Kroepniek

Ostatnie wizyty

595 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. W sumie to nikt nie zwrócił uwagi na osobę, tylko na fakt, że porzucił rolę admina. A ma wiele plusów. Jest opanowany, komunikatywny, poprzednim razem udało mu się dostać do administracji co świadczy o tym, że był warty tego stanowiska i ma już doświadczenie. Na serwerze jest od pewnego czasu bardzo często i nie tylko by nabijać godziny, bo nie siedzi na obserwatorze, tylko aktywnie bierze udział w rozgrywce. Gracz gra w różnych godzinach, czego nie można powiedzieć o niektórych adminach, bo po prostu nie mają czasu i zazwyczaj są dopiero wieczorem. Pewnosci nie ma, że nie będzie tego co poprzednim razem, ale domyślam się, że liczy się on z ryzykiem ponownego porzucenia tej roli. Jestem na Tak.
 2. Chodzi tylko o to, że moje codzienne zachowanie nie ma wpływu na moje decyzje.
 3. Ja rozumiem to co o mnie piszą, jestem dość agresywny, ale nigdy się tym nie kieruję. To co mówię, a robię to dwie różne rzeczy. Takie przekleństwo samo w sobie lub skierowane do kogoś jest odruchem i to też nie zawsze, najczęściej jak ktoś po prostu nie gra tak jak w założeniu się powinno - gra na fragi za bardzo, cały czas na respie czeka wcelowany itp. Jeśli impulsywnie dokonuję wyborów według kogoś to niech mi ta osoba przytoczy sytuacje w której po śmierci zacząłem wyzywać kogoś od cheatera i to nie była prawda lub okoliczności śmierci były normalne. @LadyMarmolada Zmiana zdania stąd: - Parę osób mi o tym wspomniało - Na forum pojawił się jakiś czas temu post o naborze adminów
 4. Nick: Kroepniek Wiek: 17 Moje SteamID: 1:95447631 Doświadczenie: W CS:GO mam w sumie zerowe doświadczenie jako admin. Byłem adminem na serwerze z innej gry zbudowanej na silniku source. Praktycznie to samo działanie. Serwer: CSGO DD2 Składki: Już pomagam w opłacaniu serwerów (posiadam VIP'a). Po otrzymaniu admina będę dalej pomagać. Status VAC: Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam. Facebook/Steam: Polubiłem stronę na Facebook'u.,Dołączyłem do grupy Steam. Dlaczego ja: Więc zacznę od napisania czegoś o sobie. Mam na imię Daniel, mam 17 lat. Od ponad pięciu lat mieszkam razem z rodziną za granicą, w Holandii. W czasie wolnym od szkoły zazwyczaj pracuję, ale to nie przeszkadza mi w byciu w sumie codziennie na serwerze. Dorabiam sobie w polskim sklepie jako kasjer/osoba pracująca na magazynie. W tym roku idę do nowej szkoły, kierunek to informatyk/programista. Moja pierwsza rozegrana gra w CS:GO miała miejsce właśnie na Waszym serwerze, to była moja pierwsza styczność z tą grą i gram tutaj do tej pory. Rozegranych godzin na serwerze DD2 mam dużo ponad wymagane. Na ogół, pomimo mojego dość chaotycznego sposobu bycia to jestem dość spokojną i cierpliwą osobą. Na serwerze jestem jaki jestem, ale wszystko co jest mówione jest oczywiście na żarty i dla zabawy. Mam wielomiesięczne doświadczenie w utrzymywaniu porządku na serwerze z innej gry, mianowicie Garry's Mod. Na serwerze nie byłem w żaden sposób karany, jednak w SourceBans mam 2 uciszenia od Szpoka i jedno przegłosowane, gdzie chciałbym podkreślić, że głosowanie zaczęło się od jednego vota dla żartów, potem każdy sobie tak chciał zażartować. Na forum mam jedno ostrzeżenie za nieodpowiedni język w poscie. Mam spore chęci spróbowania czegoś nowego i sprawdzenia swoich sił w tej roli. Podanie składam oczywiście na Młodszego Administratora. Gametracker: - https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.142:27015/top_players/?query=Kroepniek Z godzin z innych serwerów uwujka może uda się z 25 godzin skleić. SourceBans (Uciszenia): - https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:1:95447631&advType=steamid Deklaracja: Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.
 5. [Prośba o odbanowanie] JoeAlex

  Za wpisanie komendy "sm_plugins" jest ban, możesz używać innych komend typu "sm_rank", "sm_rs"(Tylko Vip) itd. Wytrzymasz ten 1 dzień.
 6. Dodatek do forum

  Po co? Nie trzeba się przedstawiać jak ktoś nie chce. Na forum jest do tego specjalnie stworzony dział oraz można w sygnaturze napisać coś o sobie.
 7. Propozycje zmian / zgłaszanie bugów

  Dodam, że często gęsto jest tak, że podczas rozpoczęcia rundy 2 osoby respią się w jednym miejscu. To powoduje "śmierć", a może inaczej przeniesienie do obserwujących jednego z nich. Druga osoba, ta która przeżyła nie może się ruszać kiedy ta pierwsza osoba ogląda tą drugą.
 8. takie tam INTRO

  Drzewo na końcu zasłania dużą część napisu, troszkę to źle wygląda.
 9. [Prośba o odbanowanie] CUDAAA

  https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&advSearch=0:135777644&advType=steam Ban został nałożony przez któregoś z adminów.
 10. Nick w grze

  Z tego co mi wiadomo to nie.
 11. Kufa teraz będą 2 psy trollować Na Tak. +godzinki +rozpoznawalność +w miarę wymagań ogarnięty
 12. [Skarga] autorstwa RealityShowTV

  - To nie jest poważnie napisana skarga - Brak dowodów Nikogo z nas nie interesuje co robisz oprócz grania na tym serwerze, możesz być kim tam chcesz. Pisanie voteban na kogoś nie jest tak bardzo karane jak na przykład reportowanie, bo voteban nie zadziała jeśli większość serwera się z tobą nie zgadza i też nie zagłosuje na tą osobę, więc on nic złego Ci nie zrobił.
 13. FACEIT ANTI CHEAT

  Jesteś pewny, że Anty-wirus nie usuwa go od razu?
 14. - Słabe podanie - Niespełnione wymaganie/a - Mała rozpoznawalność Na Nie. Ciekawi mnie kto tutaj zagłosował pozytywnie..
 15. Czy Masz??

  Pasek będzie, tyle że na dupie Masz powodzenie u płci przeciwnej?