JanuszPszemytnik

 Opiekun serwerów
 • Zawartość

  1324
 • Czat

  635
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  22

Ostatnia wygrana JanuszPszemytnik w dniu 19 Grudzień 2019

Użytkownicy przyznają JanuszPszemytnik punkty reputacji!

Reputacja

526 Level 20

O JanuszPszemytnik

 • Tytuł
  Mąż Mamy

Ostatnie wizyty

3247 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. A mówiłem: nie injectuj w CSGO 😎

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. JanuszPszemytnik
  3. kamils1337
  4. JanuszPszemytnik

   JanuszPszemytnik

   Ja też nie rozumiem dlaczego pytasz o to w randomowym statusie. Jak w dziale próśb o odbanowanie na górze jest krótki regulamin i jasno w nim jest napisane ile to może potrwać. 

 2. Tak, do Polski Czy znasz stolice wszystkich krajów europejskich?
 3. ADRES IP SERWERA - 54.38.198.99:27015 Połącz z serwerem Serwer przeznaczony dla cheaterów na którym dozwolone jest używanie wszelakiego rodzaju wspomagaczy. Konta steam które grały tylko i wyłącznie na serwerze HvH nie zostaną powiązane z innymi kontami gracza oraz ewentualna blokada VAC nie będzie miała wpływu na dalszą rozgrywkę na uwujka. 1. Ogólne informacje 21 slotów TR64 Długość mapy 16-30 rund Brak zabezpieczeń VAC oraz SOS 2. Komendy dostępne na serwerze !steam - pokazuje steamid !ws - wybór skina do broni !knife - wybór noża !gloves - wybór rękawic !models - wybór skina postaci timeleft - pokazuje pozostały czas mapy session - statystyki dla danego połączenia !top - top graczy na serwerze !tophs - top graczy strzelających headshoty !rank - ranking statsme - pokazuje statystyki gracza !rs - zresetowanie statystyk(VIP) !testvip - uruchamia testowego VIPa !vipinfo - wyświetla do kiedy włączony jest vip
 4. Jedyną twoją droga do uzyskania VIPa za topkę jest napisanie PW. Aby napisać pw nie możesz być użytkownikiem ograniczonym. Aby pozbyć się ograniczeń musisz napisać prośbę o odbanowanie. Jeśli zostanie ona rozpatrzona pozytywnie twoje ograniczenia zostaną zdjęte.
 5. Always is a reason. Read it first.
 6. Aby wziąć udział w ankiecie muszisz posiadać minimum jednego posta na forum. Własnie go napisałeś pytając
 7. Tak Czy nasz znajomego geja?
 8. Jakiś czas temu była dostępna muzyka na serwerach ale została usunięta bo praktycznie każdy ją wyłączał.
 9. @KubaDemon a co to za krzyki na forum od samego rana? Masz tu małe litery i podmień to na szybkościach bo się tego czytać nie da.