Aweczek

Zaawansowani użytkownicy
 • Zawartość

  22
 • Posty w czatboxie

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralna

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Aweczek
 • Zainteresowania
  e-Sport

Ostatnie wizyty

387 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. [Skarga] autorstwa sQubanyy

  Przeczytaj troszkę wyżej, @root już pisał że "przegranych" jest około 1000h. Reszta jest nabita ponieważ dobijam do godzin ze starego konta gdzie nie były nabijane. K/D nawet na mm mam większe niż na serwie
 2. [Skarga] autorstwa sQubanyy

  Po pierwsze zauważmy że mecz na serwerze jest 17vs17, a nie 5v5. Więc ilość akcji może być większa. To podstawowa różnica. Myślisz że "Pro gracze" wychylają tak jak jest na serwerze? Pierwsza akcja. Mój flick na flashu. Myślisz że jeśli po ct był to jakiś pro gracz to nie zabił by mnie? Porównujesz serwer ze średnią rangą mge-dmg do prosów? Skoro nie widzisz takich akcji u prosów to pooglądaj sobie Highlights ze streamów np. Stewie2k, Shrouda i innych co często streamują. Pisałeś już o tym że strzelam na tym demku wyżej przez smoke. Podaj więc jakąś rundę, co Ci w niej nie daje spać, cokolwiek, a nie idiotyczne gadanie.
 3. [Skarga] autorstwa sQubanyy

  Lebronix i możliwe że NevMind,nie jestem pewny czy on też wtedy grał. Całkiem też możliwe że Lebronix nie był ze mną w teamie, ale infa sobie nie dajemy. Poza tym to widać jak ktoś daje sobie info.
 4. [Skarga] autorstwa sQubanyy

  Te 1k godzin nie jest dokładne ponieważ zagrane mam 1800 meczy + różne serwery więc 1k godzin to za mało raczej. Wszystkie konta są aktualnie moje, ale były kupione lub od znajomych wzięte już z VAC, ponieważ były potrzebne do bota.
 5. [Skarga] autorstwa sQubanyy

  Sprzedawałem je około 2 lata temu. Nie zapisywałem do niego Permlinka. A archiwum allegro dla zwykłego użytkownika jest zablokowane. Mogę dać faceita mojego aktualnego konta, jeśli to jakiś dowód: https://www.faceit.com/pl/players/Tabasko96
 6. [Skarga] autorstwa sQubanyy

  Jak mam być szczery to mnie nie interesuje mnie zdanie innych. Swoje zdanie tacy gracze powinni uzasadnić jakimś dowodem, a nie po porostu mówić bo ich zabijam. Gdzieś tam na górze ktoś się czepiał że nie da się mieć tak wysokiego KDR bo miałem niecałe 4 na koniec edycji. No powiem że na mm mam jeszcze wyższe https://csgo-stats.com/aweczek/ Polecam też zobaczyć % hs z Ak np bo przy 1800 rozegranych meczach % hs utrzymuje się na 70%. Nie ty jeden uważasz że gram na odpale. Tutaj z fb jednego z amatorskich graczy (https://www.facebook.com/pg/Patryk-Feniks-Olszewski-867728966582340/posts/?ref=page_internal) posty z 28 listopada i 30 listopada. 28 Pisał że przegrywają na nas bo ja byłem odpalony ( )
 7. [Skarga] autorstwa sQubanyy

  W sumie to nie ma dużo tutaj do rzeczy, ale dam do zaspokojenia. Dodam że miałem jeszcze inne konto które zostało sprzedane i miało nabite około 6k godzin.
 8. [Skarga] autorstwa sQubanyy

  Ktoś próbował sprzedać moje konto. Zaraz wstawie dowód. Poza tym to nie ma nic do rzeczy.
 9. [Skarga] autorstwa sQubanyy

  Tak dawaliśmy sobie info, ale tylko jak byliśmy razem w team.
 10. [Skarga] autorstwa sQubanyy

  @LordBialy Przepraszam pomyliłem Cię ze sQubanym.
 11. [Skarga] autorstwa sQubanyy

  Zauważmy że już chwile wcześniej słychać ich kroki więc wystarczyło się tylko skupić na hs. Co do triggerbota to wygląda to tak tylko na demku bo jest mniejszy tick. Strzał na flashu, czysty fart gdyż słyszałem że idzie wiec strzeliłem od razu gdy dgl "odzyskał" celność. Chyba widzę skąd leci flash więc tam się odwróciłem gdy miałem go na mordeczce, by później mniejszą korektę strzału w głowę. Co w nich jest nie tak? Skoro wbijamy na B, zazwyczaj ktoś z cd zajmuje defensywną pozycje więc cofa na respa więc tam się wcelowałem. Drugiego było widać zaraz po rzucie molo. Wow, ale prefire. Wcale chwile wcześniej mój kolega nie zginął i wcale nie strzelali do niego z góry i z hs. Z tym ziomkiem akurat siedzę na ts. O którym ty fragu mówisz? Pierwszy widziany z dużym wyprzedzeniem. Drugi trafny flick. Trzeci no już nie siadło. Włącz słuchawki + widziany z dużym wyprzedzeniem. Powiem Ci że ja takie strzały robię nawet jak typa jeszcze nie widzę bo słyszę jak idzie i znam na tyle tą grę że wiem kiedy będzie już będzie go widać. + Możliwe jest też że to sytuacja jaką omawiał Mefju23 na swoim filmie czyli tickrate demka, przez co strzał mógł być dwa razy szybszy, a mogłem trafić. Powiedz mi. Zakładając że bym cheatował. Po co miałbym odpalać się na te 10 rund i później tak nagle wyłączyć? Jakiś sensowny argument? To są tylko twoje przypuszczenia, bo po prostu mi nie szło przez chwile, chodź i tak uważam że strzelałem identycznie. Na samej górze skargi napisałeś w sumie tylko o wh i o strzelaniu przez smoke, a teraz gdy rozpisujesz demko nie pokazałeś żadnej akcji gdzie widać wh, ani strzały przez smoke. Czyżbyś jednak zauważył że te bodajże 4 strzały są czymś normalnym na poziomie le+? Dodaje filmik Mefja na temat overwatcha i oglądania demek: I mój film z osiąganym u mnie refleksem, lecz jeśli dla was to też cheaty to podajcie jakąś grę na przeglądarce która działa na podobnej zasadzie.
 12. [Skarga] autorstwa sQubanyy

  @Dop35muggler Nawet nie śmie. Po prostu sprawdzałem jakieś 10 min przed jego wypowiedzią ich grupę i nie był on w cs.
 13. [Skarga] autorstwa sQubanyy

  @szafa Podasz jakieś demo gdzie wbiłeś na serwer po czym ja zacząłem robić "ściemę"? + chyba nawet demka nie oglądnąłeś, bo do tego trzeba cs włączyć hehe
 14. [Skarga] autorstwa sQubanyy

  @lotn1k Jakie cheaty? Sam mnie dziś spectowałeś na overpassie, zauważyłeś coś? Pewnie nic, lub dobre akcje. Co do demka i dziwnych prefire, refleksu i takich tam. Tutaj jest wyjaśnienie że to po prostu wina demka Oglądnąłem sobie to demo. I tak szczerze to spodziewałem się więcej akcji strzelania przez smoke, bo są chyba tylko 4. Na B w tt dwa. Gdzie i jednego i drugiego było na mapce widać. Później na midzie z awp jak typ molo rzucał też raczej normalka. I ostatni jak zeskakiwałem z wentów, tak samo jak w pierwszym mapka. @sQubanyy musisz być mocno zbulwersowany przez to że Cię wyrzuciłem ze znaj że doszukujesz się cheatów w tak prostych akcjach na poziomie le-lem.
 15. [Skarga] autorstwa sQubanyy

  @root dlatego tak dużo osób bo to z jednego "gangu" http://steamcommunity.com/groups/niepelno Mogę prosić o jakieś rozpisanie co dokładnie jest niejasne? Oglądam sobie tak to demko, 4 runda dwa zabicia przez smoke. Jeśli o takie zabicia chodzi Ci sQubany to chyba serio w cs nie używasz mapy i słuchawek.