danjooo

 Bywalec
 • Zawartość

  31
 • Czat

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3

O danjooo

 • Tytuł
  Mistrzowskie elitarne srebro

Ostatnie wizyty

488 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Szczerze od momentu w którym zobaczyłem jak mi odpowiedziałeś na pw, to aż nie mogłem uwierzyć że osoba z tak wysoko położoną rangą zachowuje się jak zwykły 16 latek.Nie rozumiem za bardzo czemu nie mogę wstawić tego tutaj ale bezpośrednio dam linka do tego, i na przyszłość proszę o jakąkolwiek kulturę do innych osób.Twoje słowo widać jest najważniejsze bo inaczej być nie może. https://gyazo.com/683382fda612e63c7da62463bbfa6707 Pozdrawiam, danjooo
 2. @Zubi Druga blokada została nadana 2 dni pózniej nie wiem z jakiej racji, dostałem blokadę na czat za reporta i póżniej wyciekły jakieś logi ku mojemu zdziwieniu, i na dodatek dostałem muta jeszcze na mikro.Pisałem w tej sprawie do @root lecz nie wykazał on jakichkolwiek czynności które mógłby mi w jakiś sposób pomóc.Wiem że nie mogę za dużo tutaj zrobić w mojej sprawie bo tak naprawdę nie udowodnię swojej prawdy dopóki nie będę miał tego mikrofonu lub czatu.Z całym szacunkiem dziękuję za poświecenie czasu na odpowiedzenie mi w taki sposób na prośbę o odwołanie.Starałem się i chciałem udowodnić swoją rację lecz nie dałem rady bo miałem za mało dowodów.Miłego wieczoru wszystkim ja kończę moją wypowiedź na tym. Pozdrawiam, danjooo miłego wieczoru.
 3. @Zubi Jak już się wypowiedziałem, nie wiem kto bo podobno nikt nie korzystał z tego komputera.Mnie przez wakacje oraz cały wrzesień nie było w domu bo byłem w pracy poza miejscem zamieszkania.Nie mam jak tego udowodnić bo pojechałem tam jako ochotnik żeby sobie coś dorobić.We wrześniu umieszczę screena ze szkoły w których mam usprawiedliwione wszystkie obecności ze szkolenia. @Dop35muggler Skoro tak, to masz wolną rękę.
 4. Nikt nie ma,był tylko ten komputer i stary ktory nie jest już używany od ponad roku.