llKOkoll

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Posty w czatboxie

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralna

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  KOko

Ostatnie wizyty

210 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Propozycje zmian maj 2018

  Nie po to chyba jest to pakiet VIP, aby było teraz wprowadzanie nefrów i równanie go z wszystkimi innymi graczami. 10zł to w mojej ocenie nie majątek miesięcznie, jak ktoś ma problem z graniem tylko i wyłącznie za free na tym serwerze, to niech zakupi sobie raz pakiecik VIP i wtedy ew. po pobawieniu się jako VIP wprowadza takie pomysły - myślę, że taki delikwent z większości swoich pomysłów by jednak wtedy zrezygnował. Już wystarczy, że darmowy granat WallHack został zabrany z każdej rundy i teraz wpada randomowo do gracza. Uważam, że pełny kewlar + mały bonus cashu na start jest akurat warte tą dychę - pomijam ruletkę bo to częściej jest minus niż plus (ale dlatego to właśnie "ruletka"). Co do pomysłu darmowy VIP dla jednej osoby z teamu raz na rundę - jestem za, ale myślę, że to nie zda egzaminu, CHYBA, ŻE -> Musiałby być jakiś komunikat na początku rundy, łatwy do zauważenia, kto jest teraz FreeVIPem (albo runde wcześniej, kto będzie teraz) - albo może lepiej aby osoby te były VIPami przez 2 rundy pod rząd - nie każdy zdąży odłożyć sobie cash na AWP w czasie jednej rundy itp. itd. - to już do przemyślenia przez administracje, nie mój chlew więc nie będę gospodarzył. Co do pomysłu na nową muzykę - też jestem za. Ja tam słucham wszystkiego, mogą to być piosenki z top list itp. Ew. załóżcie specjalnie wątek odnośnie muzyki, gdzie raz na dwa miesiące będzie zmieniana playlista serwera i tam ludzie będą mogli wrzucać swoje propozycje. Ostatecznie MÓJ pomysł co do zmian: obecnie jest tu tylu administratorów... - wyznaczcie sobie proszę godziny "czuwania" na serwerach (choć ja gram głównie DD2 i z tym się żalę) - chociażby w godzinach popołudniowych 16-22. Rozumiem, że jest praca itp. ale jednak to też jest swego rodzaju poświęcenie i posługa względem ludzi, a nie tylko przywilej, że mogę zmutować uhahanego 10latka. Nie raz bardzo irytuje, żeby nie powiedzieć, że wk*urwia, gdy wejdzie jakiś non-steam i przez 2 pełne mecze grasz z takim na serwerze, mimo starań i próśb do graczy o wpisanie "voteban" przez wszystkich - no nie ogarniesz wszystkich ludzi na raz - tam potrzebny jest admin. Zwykle wtedy połowa serwera wychodzi i dopiero po godz, może dwóch sytuacja wraca do normy. STĄD SUGERUJĘ EW. : brak możliwości grania dla osób non-steam. I chyba nawet o to bardziej by mi chodziło..
 2. Forumowy ranking CPU

  https://valid.x86.fr/pr6tl6 musiałem zejść z taktowaniem w dół bo padło mi stare chłodzenie Noctuny, teraz na jakimś aftermarkecie, wcześniej było wyciśnięte pod 4.00 GHz
 3. Hej

  siemka *Ten post został dodany ręcznie po przywróceniu kopii zapasowej.
 4. Czym jezdzicie?

  Zaczęło się od Seicenta 0.9. Potem były dwa SEATy Toledo II - oba białe, 1.9 TDI - 90 i 110 KM. Potem na chwilę wpadła Astra II w kombiaku 1.8 Ostatnio przez ponad 2 lata były Accordy - 3.0 i 2.0. Ostatni wyglądał tak http://i.imgur.com/2a1Yg25.jpg http://i.imgur.com/C7S0mSy.jpg Przyszła decyzja o zbieraniu hajsu na ślub i Honda poszła na sell. Teraz kupiony i porobiony Seiak 1.1 (standard, silnik nie dłubany, obniżony -70/-50, rozpórka przód i tył i 15"), po ślubie znów się wróci do normalnych (czyt. ponad 2.5) pojemności *Ten post został dodany ręcznie po przywróceniu kopii zapasowej.
 5. Witam Wszystkich

  siemka
 6. Giveaway M4A4 | Ogień piekielny

  Najczęściej mówi się, że słynne "fuck" to akronim od "Fornication Under the Consent of the King" – znaku umieszczanego na domach osób, które w czasie średniowiecznej epidemii dżumy miały pozwolenie od króla, by kopulować bez ślubu w celu spłodzenia potomstwa. I chociaż ta legenda chyba jednak nie jest prawdziwa, to jednak bardziej przypadła mi do gustu, niż przyziemne i banalne tłumaczenie, że słowo to spokrewnione jest z germańskim ficken (to fuck), holenderskim fokken (rozmnażać się, płodzić), gwarowym norweskim fukka (kopulować) i szwedzkim fokka (kopulować) oraz fock (penis)
 7. hello

  Hi there fellas..