simbaaa

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Posty w czatboxie

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

Ostatnie wizyty

153 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Początkowo to było w formie żartobliwej, natomiast po pewnym czasie przy jego irytujących nie tylko mnie wiadomościach próbowałem, aby zaprzestał takiego gadania, które urażało między innymi moich znajomych z którymi przebywałem na serwerze
 2. @Raafaaaalm "Przyczepiłem" się tylko do Ciebie, albowiem spędzam dużo czasu na serwerze, a jakoś Twojego nicku nie kojarzę, natomiast śmiesz mówić Gdybyś spędził chociaż chwilę na serwerze AWP wiedziałbyś jaka jest prawda, ponieważ owej pomocy udzielam graczom przebywającym na serwerze, a nie forum. Prawdę mówiąc, moje osobiste stanowisko jest takie, iż ważniejsza jest obecność na serwerze, niż na forum.
 3. Ban na wyżej wspomnianej serwerowni był spowodowany konfliktem bezpośrednio z właścicielem serwera, który miał podłoże "osobiste". A wyciszenia na serwerze AWP były wyjaśniane z ówczesnym administratorem Taryfikatorem. Jeden mute był za słowa "Dzi*ko jestem hood rich", które były skierowane do nikogo, albowiem były zwykłym bindem, jako iż słucham rapu, a w.w. słowa odnoszą się do piosenki Żabsona "Księżniczki". Natomiast drugie wyciszenie było za to, iż wyzywałem się z jednym z graczy i tego nie ukrywam.
 4. Nick: s1mba Wiek: 17 Moje SteamID: 0:98516894 Doświadczenie: 2500h CS:GO Serwer: CSGO AWP Składki: Już pomagam w opłacaniu serwerów (posiadam VIP'a). Po otrzymaniu admina będę dalej pomagać. Status VAC: Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam. Facebook/Steam: Dołączyłem do grupy Steam. Dlaczego ja: Uważam, że powinienem zostać administratorem ze względu na to, iż jestem bardzo często obecny na serwerze, spędzam tam do kilku godzin przez co stałem się dosyć rozpoznawalnym graczem. Staram się pomagać nowym graczom, jednocześnie przekonując ich o zaletach serwera. Na co dzień chodzę to technikum informatycznego, a interesuję się e-sportem oraz muzyką. Deklaracja: Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.
 5. Dzień DOBRY

  @tr0jan A to zależy o której