SojeK

 Administrator serwerów
 • Zawartość

  25
 • Czat

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6

O SojeK

 • Tytuł
  Mistrzowskie elitarne srebro

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  SojeK

Ostatnie wizyty

484 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Nałożone MUTE już dawno wygasło. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=0%3A161704515&p=commslist
 2. Nazwa kanału: SojeK Podkanały AFK Regulamin: Zapoznałem się z regulaminem serwera TS3. Wiem, że mój kanał zostanie usunięty jeśli data w opisie kanału będzie starsza niż 30 dni, lub nowsza niż aktualny dzień.
 3. Poszedłem za radą z odpaleniem cl_showpos "1", prędkości nie przekracza powyżej 250 poza akcją na schodach, ale to jak wspomniałeś różnica wysokości. Nadal nurtuje mnie to skakanie do tyłu bez stref. A oto dwa filmiki:
 4. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=1%3A433170133&p=commslist Nie dostałeś perma tylko na 1 week. A dał Ci go system nie żaden admin.
 5. Drogi graczu pominę fakt o dziwnych ruchach przy strzelaniu na początku filmiku, a przejdę do sedna. Filmik nr 1. Do poprawnego BH potrzebne są odpowiednie strefy oraz użycie klawiszy A & D i w ten sposób postać nabiera prędkości. Wiele osób ma z tym problem, aby poprawnie wykonać BH do przodu Ty zaś nie masz żadnego problemu robić BH do tyłu. Wytłumacz mi więc jakim cudem udaje Ci się robić BH do tyłu nie używając stref i nie tracąc przy tym prędkości postaci. Na filmiku nr 2 jest dokładnie tak samo BH do tyłu nie używając stref i nie tracąc prędkości.
 6. - Godziny - Brak rozpoznawalności Kiedyś to wszyscy gdzieś grali, ale czy możesz to udowodnić ? Na chwilę obecną jestem na NIE
 7. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:151327266&Submit To jest chyba ban za multi IP. Twój dostawca internetu dzieli jeden adres IP na swoją podsieć co sprawia, że więcej osób posiada ten sam globalny adres. Jedną z nich był cheater, który otrzymał bana. Przez jego cheatowanie obrywają wszystkie osoby o tym samym IP. Jak się mylę to mnie poprawcie
 8. Zbanowany https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:420228422&advType=steamid&Submit
 9. Witam, zapraszam na Arenki jak i na inne serwery. Powodzenia.
 10. 1. Nie są to moje bany, ID nie zgadza się z moim https://steamcommunity.com/profiles/[U:1:372524788]. Nigdy nie otrzymałem bana uwujka. Nie adminuje obecnie nigdzie. 2. Duża serwerownia zwała się cs-mordownia potem zmieniła nazwę na goldgame tam byłem H@ (spokojnie nie istnieją już) administratorem byłem także na wysypisku (nie istnieje) byłem także administratorem na skillconn**** ta sieć istnieje wiec nie dokończę, serwer z pokemonami lecz już go nie ma. 3. Ostatni raz byłem administratorem na wysypisku, zaprzestałem adminować ponieważ sieć upadała, nikt nie chciał się nią zająć, dlatego też odszedłem z funkcji.
 11. Nie proszę nikogo o reportowanie, ponieważ to bez sensu wiele osób zdziwiło się ze dostał bana. Wolałem nagrać demko i wstawić na forum.
 12. Skarga na: gracza Nick/SteamID osoby, na którą składasz skargę: Dariusz Cichopek/ 0:453178048 Data: 01.11.2018 Godzina: 00:00-02:00 Serwer: CSGO ARENA Mapa: am_text_64_w Opis zdarzenia: Gracz na AutoBH oraz Wallhack. Dowody: https://www56.zippyshare.com/v/Xi2HsySg/file.html
 13. Nick: SojeK Wiek: 30 Moje SteamID: 0:190857794 Doświadczenie: Własna sieć serwerów w CS1.6. H@ dużej serwerowni, a także wielokrotny admin na innych serwerowniach. Serwer: CSGO ARENA Składki: Będę regularnie pomagać w opłacaniu serwerów. Status VAC: Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam. Facebook/Steam: Dołączyłem do grupy Steam. Dlaczego ja: Witajcie. Mam na imię Kamil na sieci uwujka gram od około 2 miesięcy może więcej lecz konto na forum mam od listopada 2k17. Generalnie interesuje się komputerami "mały prywatny serwis dla znajomych", lubię także sport, a konkretnie pływanie. Prywatnie pracuje w firmie zajmującą się architekturą krajobrazu Pierwsze kroki z Counter-Strike zaczynałem za czasów kafejek, gdzie były dostępne dwie gry Counter-Strike oraz Unreal Tournament. Co do adminowania zawsze starałem się podejść do wykonywanej funkcji bardzo starannie, a także na chłodno gdy nie byłem pewien konsultowałem się z innym adminem. Tak jak już wspomniałem wyżej posiadałem własną sieć serwerów (nie reklamuje) wiec nie będę miał problemu ani z panelem/komendami, a tym bardziej z rozróżnieniem czystego gracza od osoby, która posiada wspomagacz. Żeby ułatwić wyszukiwanie w GT podsyłam link z godzinami https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.95:27015/top_players/?query=SojeK Deklaracja: Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.