SojeK

 Administrator serwerów
 • Zawartość

  25
 • Czat

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6

O SojeK

 • Tytuł
  Mistrzowskie elitarne srebro

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  SojeK

Ostatnie wizyty

576 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. 100 lat a może i nawet 200 :) 

 2. 100 lat, wszystkiego najlepszego :D

  1. SojeK

   SojeK

   Dziękuję:)

 3. Nałożone MUTE już dawno wygasło. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=0%3A161704515&p=commslist
 4. Nazwa kanału: SojeK Podkanały AFK Regulamin: Zapoznałem się z regulaminem serwera TS3. Wiem, że mój kanał zostanie usunięty jeśli data w opisie kanału będzie starsza niż 30 dni, lub nowsza niż aktualny dzień.
 5. Poszedłem za radą z odpaleniem cl_showpos "1", prędkości nie przekracza powyżej 250 poza akcją na schodach, ale to jak wspomniałeś różnica wysokości. Nadal nurtuje mnie to skakanie do tyłu bez stref. A oto dwa filmiki:
 6. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=1%3A433170133&p=commslist Nie dostałeś perma tylko na 1 week. A dał Ci go system nie żaden admin.
 7. Drogi graczu pominę fakt o dziwnych ruchach przy strzelaniu na początku filmiku, a przejdę do sedna. Filmik nr 1. Do poprawnego BH potrzebne są odpowiednie strefy oraz użycie klawiszy A & D i w ten sposób postać nabiera prędkości. Wiele osób ma z tym problem, aby poprawnie wykonać BH do przodu Ty zaś nie masz żadnego problemu robić BH do tyłu. Wytłumacz mi więc jakim cudem udaje Ci się robić BH do tyłu nie używając stref i nie tracąc przy tym prędkości postaci. Na filmiku nr 2 jest dokładnie tak samo BH do tyłu nie używając stref i nie tracąc prędkości.
 8. - Godziny - Brak rozpoznawalności Kiedyś to wszyscy gdzieś grali, ale czy możesz to udowodnić ? Na chwilę obecną jestem na NIE
 9. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:151327266&Submit To jest chyba ban za multi IP. Twój dostawca internetu dzieli jeden adres IP na swoją podsieć co sprawia, że więcej osób posiada ten sam globalny adres. Jedną z nich był cheater, który otrzymał bana. Przez jego cheatowanie obrywają wszystkie osoby o tym samym IP. Jak się mylę to mnie poprawcie
 10. Zbanowany https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:420228422&advType=steamid&Submit
 11. Witam, zapraszam na Arenki jak i na inne serwery. Powodzenia.
 12. 1. Nie są to moje bany, ID nie zgadza się z moim https://steamcommunity.com/profiles/[U:1:372524788]. Nigdy nie otrzymałem bana uwujka. Nie adminuje obecnie nigdzie. 2. Duża serwerownia zwała się cs-mordownia potem zmieniła nazwę na goldgame tam byłem H@ (spokojnie nie istnieją już) administratorem byłem także na wysypisku (nie istnieje) byłem także administratorem na skillconn**** ta sieć istnieje wiec nie dokończę, serwer z pokemonami lecz już go nie ma. 3. Ostatni raz byłem administratorem na wysypisku, zaprzestałem adminować ponieważ sieć upadała, nikt nie chciał się nią zająć, dlatego też odszedłem z funkcji.
 13. Nie proszę nikogo o reportowanie, ponieważ to bez sensu wiele osób zdziwiło się ze dostał bana. Wolałem nagrać demko i wstawić na forum.