Sharimsejn

Użytkownicy
 • Zawartość

  15
 • Posty w czatboxie

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Radius

Ostatnie wizyty

95 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Skarga na: gracza Nick/SteamID osoby, na którą składasz skargę: SP Data: 17.12.2017 Godzina: 16:00-18:00 Serwer: CSGO FFA Mapa: AZTEC Opis zdarzenia: Kolega nie potrafił się pohamować więc go upomniałem. Następnie cwaniakował więc uprzedziłem jeszcze raz, że takim zachowaniem reprezentuje biedę intelektualną. Nie mam ID ani linku bo wyszedł niedługo po tym. Miałem nie pisać ale musiał przycwaniaczyć Dowody: https://imgur.com/a/CGlvO, https://imgur.com/a/zz4US
 2. Planowana ankieta dla graczy

  Ok dodam więc. 1) Czy uważasz, że serwery mogą zostać zareklamowane jeszcze w jakiś inny sposób? 2) Jak długo jesteś z nami? 3) Jak oceniłbyś zachowania graczy na serwerze i czy uważasz by zaostrzyć trochę regulamin? Czyt. toksyczność, przekrzykiwanie się lub brak negatywnych.
 3. Planowana ankieta dla graczy

  Podbijam pytanie odnośnie administracji. Jeśli ludzie mają jakieś żale i potrafią je dobrze przedstawić to chyba dobrze wysłuchać. Z drugiej strony mogą być nieuzasadnione lub na wyrost.
 4. Anime

  Filmweb lista To są serie TV. Można wejść w dział filmów i tam też coś mam. Poza tym będzie parę pozycji, których zapomniałem dodać pewnie. Łącznie będzie coś około 120 tytułów nie licząc, że film jest np. połączony z serią TV. PS. Drugie tyle mam rozlokowane do obejrzenia
 5. Nowe dźwięki na koniec rundy.

  Wiem, że grają u nas Czech, Węgier i Rosjanin całkiem regularnie więc może coś dla Słowian Od 0:58
 6. Mikołajkowy giveaway :)

  Mam horom curkie. Przejdzie?
 7. Ja również chciałbym nominować de_tuscan. Wiążą się z tą mapą miłe wspomnienia wielu graczy. Nawet kilkoro ostatnio mówiło, że fajnie jakbyście dodali.
 8. Spect afk

  Jakoś nie chce mi się trochę wierzyć, że po powrocie z alt tab kiedy team wybiegał właśnie z respa, a ja kupiłem broń minęło 20s. Nie chcę się kłócić. Może masz rację ale przetestuję to zaraz bo aż dziwne. Nawiasem mówiąc pytania do adminów potraktowałem jako analogię do prośby do adminów.
 9. Spect afk

  Normalnie aż się zarejestrowałem. Miejcie Boga w sercu i zmieńcie te 10s afk spect na 15s albo 20s. Byłem od początku rundy i rozmawiałem przez telefon ale w tym samym czasie również kupowałem broń i przeniosło mnie do spect. Innym razem byłem alt tab i wróciłem jak team wybiegał z respa i też mnie przeniosło. Litości. (Server FFA)