PRT

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Posty w czatboxie

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

Ostatnie wizyty

202 wyświetleń profilu
 1. Hejka. Widziałem temat odnośnie najlepszych graczy. Chciałbym zapytać czemu only stary DD2 nie jest brany pod uwagę (jestem tam 3 :D)

 2. Dasz radę wycenić tą kose ???

  https://csgo.steamanalyst.com/ polecam
 3. PRT - Hej

  kdr 2.6 na dust 2 z niczego się nie bierze!!
 4. PRT - Hej

  Witam witam, tutaj zawsze miły, usmiechniety i skromny ja - PRT. Nazywam się Dawid, na serwerach spotkacie mnie pod nazwą UncleDavid! Do zobaczenia w grze
 5. Nick: UncleDavid Wiek: 17 Moje SteamID: 0:71356442 Doświadczenie: Doświadczenie jest spore - prawie 1500h w cs, przy czym połowa na serwerach społeczności! (trening, itd) Serwer: CSGO FFA DM Składki: Będę regularnie pomagać w opłacaniu serwerów. Status VAC: Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam. Facebook/Steam: Nie subskrybuję uwujka.pl w żadnym serwisie społecznościowym. Dlaczego ja: Ciężkie pytanie. Zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno jest zaufać obcej osobie. Czy to w życiu, czy takim serwerze. Tutaj jest łatwiej, bo postaram się przekonać Was do Siebie w tym krótkim 'opisie'. A wiec tak, nazywam się Dawid (no shit sherlock). Mam 17 lat, interesuję się elektroniką. Stąd też szkoła o takimże profilu. W Csa gram od niespełna 3 lat, obecnie posiadam rangę LEM, którą jest podsumowaniem mojego doświadczenia. Przyznam, często gram na globale więc trudno jest mi awansować na wyższą rangę z uwagi na zdecydowanie wyższy poziom niż ten reprezentowany na le - lem. Nie przejmuję się tym i idę dalej. Podanie piszę, z uwagi na to że sporo czasu poświecam na trening aim. Znalazłem Wasz serwer, który jest idealny do tego. Warto zaznaczyć że jest tak również dlatego że AWP jest zablokowana dla zwykłego szarego użytkownika co bardzo wyróżnia serwer od innych tego typu. Chcę też zaznaczyć że nie widzę problemu w razie akceptowania podania na to, żeby doglądąć też innych serwerów jednak to najbardziej na FFA DM mi zależy najbardziej i to tam będe grał po kilka godzin Zauważyłem też ze na tym serwerze nie ma administratorów online - w zasadzie zawsze. A często dochodzi do różnego rodzaju wyzwisk na czacie pisanym. Deklaracja: Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.