Aneta

 Opiekun serwerów
 • Zawartość

  644
 • Czat

  837
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana Aneta w dniu 4 Listopad 2018

Użytkownicy przyznają Aneta punkty reputacji!

Reputacja

302 Level 16

O Aneta

 • Tytuł
  Najmilsza ciocia

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  ☆Aneeeetka☆
 • Zainteresowania
  pływanie / kolarstwo / triathlon

Ostatnie wizyty

2862 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć kobieta
 1. Regulamin : Dostałeś bana z zabezpieczeń serwera.
 2. @PA1N proszę się uspokoić i uzbroić się w cierpliwość. Proszę czekać na rozpisane demo i wtedy ewentualnie się oczyścić z zarzutów, a teraz Twoje komentarze są nie na miejscu.
 3. Administrator @Shirke rozpisze demo w ciągu 48 godzin.
 4. Twoja skarga została rozpatrzona POZYTYWNIE. Zgłoszona osoba została ukarana. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem. Więcej informacji znajdziesz poniżej.
 5. Twoja skarga została rozpatrzona POZYTYWNIE. Zgłoszona osoba została ukarana. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem. Więcej informacji znajdziesz poniżej.
 6. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem. Więcej informacji znajdziesz poniżej.
 7. [Skarga] autorstwa badboy

  Czy ktoś z administracji może zobaczyć demo? Dziękuję.
 8. Czy ktoś z administracji może zobaczyć demo? Dziękuję.
 9. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona POZYTYWNIE. W ciągu 30 minut otrzymasz unbana. Jeśli Twój ban był niesłuszny, w PW otrzymasz kod aktywujący VIP'a. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 10. Twoja skarga została rozpatrzona POZYTYWNIE. Zgłoszona osoba została ukarana. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem. Więcej informacji znajdziesz poniżej.
 11. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem. Więcej informacji znajdziesz poniżej.
 12. Nie zostaniesz odbanowany. A kazde Twoje kolejne konto zostanie również zbanowane.
 13. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona NEGATYWNIE. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem. Więcej informacji znajdziesz poniżej.
 14. A to też dostałeś w zamian, że jesteś ''czysty'' ?