kalou19911

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Posty w czatboxie

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

Ostatnie wizyty

179 wyświetleń profilu
 1. [Prośba o odbanowanie] kalou19911

  Nic nie próbuje, "nie kryje swojego słabego zachowania.", Proszę czytać uważnie. Język pisany jest zupełnie innym językiem niż język mówiony, zrozumiałem pomyśl trochę jako jesteś kretynem co mi podniosło ciśnienie i miało odbicie na dyskusji. Wydaje mi się, że na nikogo nie zwalam winy pisząc nie kryje swojego słabego zachowania.
 2. Kiedy dostałem bana? 17.02.2018 Rodzaj bana: BAN Powód bana: Pyskówka na forum Na jaki okres czasu dostałem bana: do miesiąca Moje SteamID: 0:146502664 Opis zdarzenia: Dostałem bana za tekst ze "wykładacie lache na graczy", a raczej zostałem sprowokowany Siudzixa, żebym pomyślał... Oczywiście przyznaje się do winy za co przepraszam oraz wyrazam skruchę. Nie miałem żadnych większych problemów na serwerze, ani ich nie tworzę, co można zauważyć ile czasu spędzam na serwerze. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: nigdy wcześniej nie miałem żadnego problemu, nie kryje swojego słabego zachowania. Próbowałem o tym porozmawiać z N3xusem, ale nie miał ochoty dalej ciągnąć tematu.
 3. "wiem że wcześniej ta mapa wywalała serwer, ale nie tylko ona." nie wiem czy tutaj w tym zdaniu nie widać pomyślunku, ale przewidziałem Twoją opinie. Na pewno nie bardziej frustrujące niż nic nie dodawanie do serweru i wyłożenie lachy na graczy...
 4. Cześć, piszę z propozycją dodania red roofsów, wiem że wcześniej ta mapa wywalała serwer, ale nie tylko ona. Myślę, że po zmianie hostingu można spróbować, byłoby super, bo coraz bardziej stają się oklepane te mapy, które są, ja byłbym skłonny wykupić Vipa, gdybym widział jakieś dodatkwe działania, a takich brak w ostatnim czasie.