kawazcytryna

 Bywalec
 • Zawartość

  30
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana kawazcytryna w dniu 9 Kwiecień 2019

Użytkownicy przyznają kawazcytryna punkty reputacji!

Reputacja

7

O kawazcytryna

 • Tytuł
  Mistrzowskie elitarne srebro

Informacje osobiste

 • Zainteresowania
  house

Ostatnie wizyty

1467 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Zrobiłem ponownie test. zabicia 5131, trafienia 38%, hs 56% - zrzut ekranu globalnych statystyk przed wejściem na serwer dm 200 zabójstw - pierwszy zrzut ekranu z serwera pokazujący liczbę zabójstw w sesji dm 99% hs (199/200) - drugi zrzut ekranu z serwera pokazujący liczbę hs zabicia 5331, trafienia 39%, hs 54% - drugi zrzut ekranu globalnych statystyk po wyjściu z serwera Zmiana w globalnej liczbie zabójstw o 200 pokazuje, że nie byłem na innym serwerze i nie grałem więcej niż jedną sesję dm (i prawdopodobnie widać to w logach). Trafienia w głowę wzrosły o 1%, ale pomimo strzelania powyżej średniej współczynnik zabójstw w głowę spadł o 2%.
 2. Chyba jest bug w podliczaniu procent zabójstw w głowę, bo mi ta statystyka regularnie spada pomimo grania na dm 70%+. EDIT 18.04: Potwierdzam buga, dzisiaj grałem 93%, a globalna statystyka spadła z 60% na 58%.
 3. Moim zdaniem każdy typ serwera powinien mieć osobną rangę. Przede wszystkim dm i ffa - dwie niezależne rangi. Z arenkami i awp mogą być cztery.
 4. W changelogu podałeś !r i na to miałem bindy. DM, PISTOL DM dodana opcja wyboru spawnu [VIP] komenda !s zapisuje aktualną pozycję gracza jako jego spawnpoint komenda !r resetuje spawnpoint do domyślnego (czyli losowego) wybrany spawnpoint zapisuje się i wczytuje automatycznie przy każdym wejściu gracza na serwer
 5. !r chyba nie działa (reset spawnpointa). Dostaję informacje '[report] komenda dostępna tylko dla adminów'.
 6. Przydałoby się upublicznienie dziennika zdarzeń dla pojedynczych graczy: daty wejścia i wyjścia z serwera, kto kogo i czym zabija, czy strzela hs. Taki dziennik można prostym skryptem przetworzyć na statystyki i automatycznie dobrać odpowiednie dema. Ułatwia to oglądanie kilku dem wstecz bez zgadywania w ciemno czy gracz zabijał czy nie. Przykład skryptu link, efekt link (jeszcze działa).