biernavi12

 Świeżak
 • Zawartość

  4
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O biernavi12

 • Tytuł
  Srebro I

Ostatnie wizyty

50 wyświetleń profilu
 1. Kiedy dostałem bana? 15.03.2018 Rodzaj bana: BAN Powód bana: [SOS] Cheating Na jaki okres czasu dostałem bana: permanent Moje SteamID: 122194410 Opis zdarzenia: Masakra, z góry znowu przepraszam, od razu kiedy to kliknąłem w konsoli poszło unbind "j"... Kolejny raz przypadkiem kliknąłem przycisk ''j'', gdzie już mówiłem, mam zbindowane na czacie "[nazwa cheata] AIM/WH......." Już w konsoli wpisałem unbind "j", więc więcej się to nie zdarzy, bardzo Was przepraszam za zamieszanie. Pozdrawiam. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Głupie bindy, bindy za które dostałem permanentnego bana. Niestety, nie mam już ich i bardzo za nie przepraszam. Jest on już unbindowany, więc sytuacja nie będzie miała miejsca.
 2. Aha, chodzi o tę sytuację kiedy przypadkiem kliknąłem binda z klawiatury? Otóż mam zbindowane coś takiego: [nazwa czita] AIM/WH/SH/BH... (private cheats!) I zdarzyło mi się kliknąć to podczas pewnej rundy, ale było to o wiele wcześniej niż dostałem bana. Bind mi jest przydatny podczas grania meczy Turniejowych, gdy ktoś pisze że mam czity to mu to wyślę na say Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację, więcej się nie powtórzy. Dopiero co zacząłem grać na serwerze i gra na nim bardzo mi się podoba... Nie chciałbym tak szybko kończyć przygody na nim Czy da się jednak coś z tym zrobić? Pozdrawiam.
 3. Kiedy dostałem bana? 09.03.2018 Rodzaj bana: BAN Powód bana: [SOS] Cheating Na jaki okres czasu dostałem bana: permanent Moje SteamID: 1:122194410 Opis zdarzenia: Gram sobie na serwerze, po czym wyrzuciło mnie do menu z wiadomością, iż zostałem zbanowany na serwerze... Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Nie czituję, ban niesłuszny.