sniezka

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O sniezka

 • Tytuł
  Srebro III

Ostatnie wizyty

236 wyświetleń profilu
 1. Kiedy dostałem bana? 14.02.2019 Rodzaj bana: BAN Powód bana: [SOS] Bypassing bans (code 0312) Na jaki okres czasu dostałem bana: do tygodnia Moje SteamID: 1:156410788 Opis zdarzenia: Witam , nie wiem o co za bardzo chodzi , wszedłem na serwer nie wchodziłem do gry poszedłem na balkon zapalić wracam i już komunikat o banie Dlaczego powinienem zostać odbanowany: ponieważ jest to prawdopodobnie jakiś bląd
 2. Nick: ❄ Wiek: 22 Moje SteamID: 1:156410788 Doświadczenie: znajomosc komend w bardzo dobrym stopniu Serwer: CSGO AWP Składki: Już pomagam w opłacaniu serwerów (posiadam VIP'a). Po otrzymaniu admina będę dalej pomagać. Status VAC: Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam. Facebook/Steam: Dołączyłem do grupy Steam. Dlaczego ja: Witam nazywam się Maciej , gram na serwerze od bardzo dawna około 2 lat z 2 miesieczna przerwa , Na serwerze często panuje chaos lub jakaś osoba utrudnia grę innym... Chciałbym Pilnować żeby do takich sytuacji nie dochodziło oraz żeby gracze czuli się bezpiecznie. Na serwerze bywam częściej w godzinach nocnych , . Jestem osobą spokojną, cierpliwą oraz odpowiedzialną. nigdy nie dostałem na serwerze zadnego bana , pisze to podanie nie dlatego żeby banowac kogo popadnie , tylko dlatego żeby pomoc gracza i h@ w prowadzeniu serwara . na serwerze mam przegrane około 180 h co może potwierdzić gametracker do którego link daje na dole https://www.gametracker.com/player/❄/193.33.176.117:27015/ licze na pozytywne rozatrzenie mojego wniosku i zycze wszystkim miłego dnia Deklaracja: Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.
 3. Brak doświadczenia i wiek to bardzo duzy minus , ale podanie przekonujące godzinki są , jestem za
 4. Nick: ❄ Wiek: 23 Moje SteamID: 1:156410788 Doświadczenie: znajomosc komend w bardzo dobrym stopniu Serwer: CSGO AWP Składki: Będę regularnie pomagać w opłacaniu serwerów. Status VAC: Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam. Facebook/Steam: Dołączyłem do grupy Steam. Dlaczego ja: Witam nazywam się Maciej , gram na serwerze od bardzo dawna około 2 lat z 2 miesieczna przerwa , Na serwerze często panuje chaos lub jakaś osoba utrudnia grę innym... Chciałbym Pilnować żeby do takich sytuacji nie dochodziło oraz żeby gracze czuli się bezpiecznie. Na serwerze bywam częściej w godzinach nocnych , . Jestem osobą spokojną, cierpliwą oraz odpowiedzialną. nigdy nie dostałem na serwerze zadnego bana , pisze to podanie nie dlatego żeby banowac kogo popadnie , tylko dlatego żeby pomoc gracza i h@ w prowadzeniu serwara . na serwerze mam przegrane około 180 h co może potwierdzić gametracker do którego link daje na dole https://www.gametracker.com/player/❄/193.33.176.117:27015/ licze na pozytywne rozatrzenie mojego wniosku i zycze wszystkim miłego dnia Deklaracja: Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.
 5. ja jestem jak najbardziej za , ile można grac koxa ,lego 3 i lego 2 w kolko
 6. awp leg0 9 przyda się na godziny szczytu , i bardzo mi się podoba awp dust classic
 7. Nick: ❄ Wiek: 23 Moje SteamID: 1:156410788 Doświadczenie: podstawowa znajomosc komend w bardzo dobrym stopniu Serwer: CSGO AWP Składki: Będę regularnie pomagać w opłacaniu serwerów. Status VAC: Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam. Facebook/Steam: Dołączyłem do grupy Steam. Dlaczego ja: Na serwerze gram prawie od początku wszyscy mnie znaja i raczej nie mam konfliktów z graczami , na serwerze jestem bardzo często co potwierdza top 41 w gametracker z prawie 150h , ( https://www.gametracker.com/player/❄/193.33.176.117:27015/ ) na serwerze często brakuje admina w godzinach nocnych a w tych godzinach najczęściej gram i moglbym jeżeli pozwolicie pelnic te funkcje i pomoc w prowadzeniu porządku na serwerze . Deklaracja: Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.