y0

 Świeżak
 • Zawartość

  234
 • Czat

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O y0

 • Tytuł
  Mistrzowski obrońca II

Ostatnie wizyty

181 wyświetleń profilu
 1. Ban na Forum (Asgard^)

  Za pierdolenie głupot, mówiłem Ci nie odpisuj w zamkniętych postach. Posiedź sobie dzień bez forum i naucz się w końcu.
 2. Uff jak Gorąco!!!

  Pedo wypierdalaj stad, przecież to taka stara baba śpiewa.
 3. Nie ma gorszej kary...

  Seba dostał kose na GG
 4. Dać blondynce samochód... :D

  Na pewno lepiej od siary dasz radę Siara to zero...
 5. Dobra graj, ale tylko dla tego że masz steam.
 6. Nie wpierdalaj się w temat który Ciebie nie dotyczy.
 7. Ban skończy Ci się dziś o 17:30 więc siedź spokojnie.
 8. Hej:)

  Czyli chuj, jak pożyjesz jeden dzień czy najbliższe 100 lat tak czy inaczej jesteś 62zł w plecy. Dobrze że ktoś to całe sprawdził
 9. Hej :)

  Tutaj Cię przywitam i zarazem z chęcią pomogę w stawianiu pierwszych kroków, a drugą część Twojego pytania przekieruję pod ten link viewtopic.php?f=23&t=1255 tutaj możesz dalej rozwijać temat i dyskusję.
 10. Poniżej podajemy nowy adres ip serwera BIMBROWNIA u Adolfa GunGame! NOWY ADRES: 178.19.106.66:27090 Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, do życia przywrócony został kolejny serwer. Tym razem GunGame, typ rozgrywki bardzo dobrze wszystkim znany i przez sporą ilość graczy bardzo lubiany. Zapraszamy wszystkich do udziału w zabawie, oraz wymiany poglądów dotyczących ewentualnych zmian na serwerze, w tym temacie. Miłej zabawy!
 11. No i tu pojawia się magiczne słowo "zestaw" rozjebie Ci się wiatraczek na procku, czy cokolwiek innego to nie otworzysz kompa bo masz gwarancje na 24m-c. Jak otworzysz to po chuju bo ją tracisz a z takimi zestawami nigdy nie wiadomo, czy za 3-4 miesiące coś innego nie pierdolnie. Musisz wysłać do kolesia od którego to kupisz i pewnie poczekasz sobie najmarniej 2tygodnie na to aż Ci odeślą, na allegro nie wiadomo czy ten koleś będzie działał jeszcze za 2lata. Lepiej złożyć coś samemu i na każdą pierdółkę mieć osobną gwarancję, łatwiej, prościej, taniej.