HudaFakarju

 Świeżak
 • Zawartość

  3
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O HudaFakarju

 • Tytuł
  Srebro I

Ostatnie wizyty

147 wyświetleń profilu
 1. Hej, dzieje się nagminnie tak, że kiedy jedna drużyna wygrywa, to zaraz do niej uciekają ludzie, i co chwilę jest np. 6 graczy vs 8. To, że system balansu przeniesie kogoś z powrotem niewiele pomaga, bo za chwile dzieje się to samo. To powoduje , że po chwili ludzie z serwera uciekają, szczególnie ze słabszego teamu i zaraz jest np. gra 3 vs 7, a chwilę później serwer prawie pusty. Zastanówcie się, czy nie zablokować jakoś możliwości przechodzenia z gorszego teamu do lepszego, lub coś innego żeby temu zaradzić.
 2. Może akurat miałem pecha, w ciągu 3 dni dwa razy tak się stało. Jeżeli stanie się znowu, to zapiszę czas, i dam znać.
 3. W związku z tym, że w dziale serwera CS:GO FFA, temat zgłaszania bugów został zablokowany pozwolę sobie tutaj zgłosić / zapytać: Otóż często się zdarza przy zmianie mapy, że serwer się wywala na jakieś dwie minut, i wszystkich rozłącza, po czym ładuje się mapa Dust II. W ten sposób serwer się wyludnia i jest generalnie kicha. Więc teraz moje pytanie do administratorów: czy da się ten problem jakoś rozwiązać? Sry, poprawka - nie przy zmianie mapy, ale przy zmianie stron na mapie.