Wszuniek

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Wszuniek

 • Tytuł
  Srebro II

Ostatnie wizyty

75 wyświetleń profilu
 1. Kiedy dostałem bana? 08.02.2019 Rodzaj bana: BAN Powód bana: [SOS] Bypassing bans (code 0312) Na jaki okres czasu dostałem bana: do tygodnia Moje SteamID: 1:64144010 Opis zdarzenia: Wbiłem na serwer i zostałem bana! Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Bo gram na serwie i nic nie robię . I zostaje bana za nic .
 2. Kiedy dostałem bana? 28.12.2018 Rodzaj bana: BAN Powód bana: [SOS] Bypassing bans (code 0312) Na jaki okres czasu dostałem bana: do tygodnia Moje SteamID: 1:64144010 Opis zdarzenia: Wbiłem na serwer dd2 i zostałem zbanowany za to . Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Nic nie zrobiłem a zostałem bana wchodząc na serwer .
 3. @LadyMarmolada to jest prawda co mówisz że przychodzę na ostatni dzień ale się dowiedziałem wczoraj że mam mute od kumpla . Nawet nie wiedziałem że mam mute bo nie było za co!!
 4. Kiedy dostałem bana? 11.11.2018 Rodzaj bana: MUTE Powód bana: Obrażanie graczy / adminów Na jaki okres czasu dostałem bana: do tygodnia Moje SteamID: 1:64144010 Opis zdarzenia: No co tu mam napisać jak nawet nie wiedziałem że zostanę muta za obrażanie admina i gracza . Więc zaczęło się tak że grałem tydzień temu na serwie i dawałem info osobą w moim teamie . I na serwer przyszedł co pamiętam jakiś gracz który zaczął wyzywać . I mi się zdaje że 1 z adminów nie pamiętam który mi dał muta , po prostu się pomylił zamiast dać mute osobie która wyzywała , to się po prostu pomylił i dał mi . Ja tu piszę odwołanie z błędu administratora . Dawanie mute za nic . Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Ponieważ zostałem mute po prostu za nic . Jestem osobą kulturalną mam szacunek do starszych , Nie wchodzę w konflikty z graczami na serwie cs go dd2 . Jestem osobą która lubi się komunikować i dawać info innym graczom w teamie . Tak bardzo mnie nie zdacie ale byłem już adminem na różnych sieciach serwerów , nie będę wymieniać jakie bo to będzie reklama. Wiem z doświadczenia , jak trzeba się zachować jako admin i gracz . Mam długi starz na serwerach cs go i cs 1.6 i nigdy nie zostałem mute za wyzywanie admina czy gracza , za zwyczaj to ja dawałem mute czy bana . Proszę o pozytywne rozpatrzenie podanie i prosze o szybką odpowiedź ze strony admina . I jedno żebyście pogadali z adminem który daje muta za nic .