samasung

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Czat

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana samasung w dniu 26 Kwiecień 2018

Użytkownicy przyznają samasung punkty reputacji!

Reputacja

1

O samasung

 • Tytuł
  Srebro II

Ostatnie wizyty

259 wyświetleń profilu
 1. Nie przypominam sobie takiego momentu nie wiedziałem nawet że dostałem
 2. Na imię mam Marcin Pochodzę z Ciechanowa . A co do podania zgadzam się z wypowiedziami na jego temat , ale zawsze sugerowałem się zasadą że lepiej obrać coś swoimi słowami . Jak to mówią lepiej być mile zaskoczonym niż mocno rozczarowanym
 3. Witajcie nie pisze nic o sobie ponieważ nie lubię o sobie mówić, gram bo lubię nie dostałem bana lubię wasze serwery . Adminem chciał bym być aby pomagać utrzymywać porządek i ład , aby gra stała się przyjemna dla każdego .
 4. Nick: samasung Wiek: 29 Moje SteamID: 0:32104163 Doświadczenie: 2380 h Przegrane Serwer: CSS FFA Składki: Będę regularnie pomagać w opłacaniu serwerów. Status VAC: Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam. Facebook/Steam: Dołączyłem do grupy Steam. Dlaczego ja: Gram dla przyjemnosci od kilku lat równiez na waszych serverach . Bedzie to zaszczyt zasilic grono waszych Adminow. Deklaracja: Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.