Toshibovsky

 Bywalec
 • Zawartość

  35
 • Czat

  108
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

19 Level 1

O Toshibovsky

 • Tytuł
  Złoty laur I

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  JPEG

Ostatnie wizyty

526 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Hmm jeżeli już schodzimy na temat grzechów to jak rozumiem chcesz powiedzieć że jeżeli ktoś złamie 5 przykazanie nie musi cierpieć do końca swoich dni ? Załóżmy taki Osama Bin Laden który zabił setki ludzi nie musi cierpieć do końca swoich dni , niech chodzi sobie wolny po świecie. Widzisz Ty jesteś takim Osama Bin Ladenem w csie . On zabijał setki niewinnych ludzi w życiu realnym a Ty oszukiwałeś setki ludzi grając na wspomagaczach. Jak najbardziej grzech który popełniłeś można Ci wybaczyć aczkolwiek wybaczenie nie równa się z tym że każdy o wszystkim zapomni i zaczynamy z czystą kartą. Drogi Kamilu chcesz przebaczenia to je właśnie otrzymujesz w imię M4A4 , M4A1-S i Kałacha Sprawnego . Twoją pokutą jest zakaz grania na serwerach U Wujka do czasu zmiany lokalizacji na Grenlandię i zmiany komputera na nowy.
 2. W nawiązaniu do wypowiedzi @tR1N ciężko będzie Ci się z tego wykręcić bo masz to konto w znajomych : Oczywiście to czerwone przekreślone kółko przy nicku oznacza zarejestrowaną blokadę za overwatcha która z czasem zamieni się w Vac Bana
 3. http://565709.node29.pukawka.pl/dem-am_water-1547951552-1547952768.zip Gracz SNIX wchodzi na ticku 24291 Tick 26741 - podejrzany nic nie sprawdza tylko dosłownie leci przez skrzynke celownikiem dokładnie w to miejsce gdzie wychyli się przeciwnik , skok do wody i odrazu kontra na prawo Tick 28000 - podejrzany odrazu kieruje się w lewo , jadąc po modelu przeciwnika ( mógłby być to fart ale zaczął zbyt pewnie prefireować) Tick 29800 - podejrzany odrazu skanuje skrzynkę centralnie w model przeciwnika (ciągle podąża za modelem) Po ostatniej akcji nie chciało mi się dalej oglądać , gracz ma 100% wallhacka
 4. Drogi graczu , jak bardzo się ciesze że zmieniłeś tryb i nie cheatujesz . Bardzo się cieszę z tego powodu aczkolwiek musisz zrozumieć jedną zależność . Wytłumaczę Ci ją na przykładzie wziętym z życia. Był sobie powiedzmy Saszka był on płatnym mordercą. Pewnego razu Saszka przy swoim zleceniu popełnił błąd i został złapany , został skazany na dożywocie. Saszka był jednak sprytny i pisał odwołanie do sądu z powodem "Przepraszam już nie będę , zmieniłem swój tryb życia" Zastanów się jaka była reakcja sądu i jaka reakcja by Ciebie usatysfakcjonowała: a) Saszka zabił i musi odsiedzieć swoje b) Saszka powiedział że już nie będzie więc wypuśćmy go Podpowiem Ci że 99,9% byłoby za odpowiedzią A tylko ten 0,1% byłby za odpowiedzią B . Ten 0,1 % to prawdopodobnie jego koledzy po fachu. Cheatowałeś to niestety został wydany na Ciebie wyrok i nikt nie uwierzy w Twoją odmianę. Mój drogi "Saszko" społeczeństwa Cs Go może czas przerzucić się na inną sieć , może tam przyjmą Twoją skruchę. Cheater zawsze pozostanie Cheaterem , Saszko może odwiedź jakiś serwer na Ukrainie tam mają słabsze zabezpieczenia Jestem na nie , jeżeli chodzi o UB.
 5. Dostaniesz unbana z automatu o godzinie 16:02 , specjalnie zaznaczone masz to pogrubioną czcionką , poczekaj te 5 godzin i 40 minut i po tym czasie wejdź na serwer z kulturalnym nickiem .
 6. Witam , poniżej znajdziecie mój stary film odnośnie bardzo przydatnego dodatku na przeglądarkę google chrome. Za pomocą tego dodatku będziemy mogli sprawdzić czy w naszych znajomych na steam nie ma nikogo z nagrodą od Wujka Gabena a także czy w ciągu kilku ostatnich naszych meczy , pojedynków na serwerach społeczności osoba podejrzana przez nas o oszukiwanie w grze nie dostała już Vac Bana czy blokady Overwatch. Z góry przepraszam za jakość ale było to dawno nagrywane na podzespołach mikrofalówki i z mikrofonem z Tesco za 3 zł. Link do dodatku do google chrome : https://chrome.google.com/webstore/detail/ban-checker-for-steam/canbadmphamemnmdfngmcabnjmjgaiki?hl=en
 7. Dostałeś bana na 1 dzień , po wygaśnięciu zmień nick na bardziej kulturalny bez żadnych dodatkowych epitetów (czyt. wulgaryzmów, słów obraźliwych) i powróć normalnie na serwer.
 8. Powiadasz że dzielisz z nim komputer w takim wypadku nie ma pewności że Ty też nie próbowałeś cheatować z racji tego że szkodliwe oprogramowanie prawdopodobnie pozostało na dysku twardym. Nikt z nas nie posiada także żadnej gwarancji że rzekomy Twój brat nie wejdzie ponownie na serwery i nie zacznie cheatować na kolejnym koncie z darmowym CS GO. Niestety podejrzewam że nikt nie zaryzykuje i nie odbanuje Cię , pomyśl co by się stało jakby każdy kto miał taką sytuację (brat , kot , pies , mama ,szwagier , szwagier mamy brata, brat mamy szwagra) cheatował na jakimś koncie a inna osoba z domowników chciałaby pograć i dostała bana. Jeżeli dostałbys ub , to ub musieliby dostać wszyscy którzy przedstawią taką samą lub podobną sytuację , admini wtedy na serwerach byliby zbędni bo każdy by powoływał się na to że akuratnie wczesniej grała na ich komputerze świnka morska , mysz , kuń lub coś innego . Jeżeli natomiast chcesz sobie potrenować aima przed mm to polecam ci rozwiązanie gdzie nikt Cię napewno nie zbanuje . Takim rozwiązaniem są mapy do ćwiczenia aima , poniżej kilka z nich : https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=243702660 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=213240871 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=368026786 Trenuj mocno i nie wpuszczaj brata na komputer , niech cheatuje u sąsiada.
 9. Nieznajomość prawa/regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
 10. Witaj i zapraszam serdecznie na serwer 1 vs 1
 11. Tak na wieczór na lepszy sen ... Ten utwór pokazuje jak dobrze wykorzystać autotune