Kubaaa

 Bywalec
 • Zawartość

  110
 • Czat

  698
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Kubaaa w dniu 6 Styczeń

Użytkownicy przyznają Kubaaa punkty reputacji!

Reputacja

47 Level 4

1 obserwujący

O Kubaaa

 • Tytuł
  Mistrzowski złoty laur

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Kuba.

Ostatnie wizyty

363 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Nie staraj się, tylko to zrób Jak na razie na NIE
 2. Czas na serwerze, ~137h za to czas na forum to jakieś 40 minut? Nadrób to ;x Edit. Plus wszystkie 4 posty nabite w tym temacie. Wiesz, że forum jest równie ważne dla admina?
 3. Miałem tutaj nic nie napisać, bo nawet nie widziałem Cię na serwerze, no chyba, że nie rzuciłeś mi się w oczy, ale: Po Twoim zachowaniu, jakie obserwowałem od momentu założenia przez Ciebie konta, stwierdzam, że jesteś dość, hmm jakby to powiedzieć, starasz robić z siebie gwiazdę. Naskoczyłeś na to forum i wszędzie Cię było od razu pełno, a gdy zobaczyłem Twoje podanie od razu przykleiłem Ci łatkę NARCYZA, chciałbym tutaj co nieco zacytować, ale jak widzę, nie mogłeś pogodzić się z Tym, że ktoś ma trochę odmienne zdanie od Ciebie. Podsumowując, chciałeś zrobić z siebie celebrytę na tej serwerowni, ale zjadły Cię negatywne opinie, których krytyka odbiła się na Tobie i Twoja duma tego nie zniosła. Totalnie przegrałeś tym, że sobie z tym nie poradziłeś bo przecież i poddałeś się, oznajmiając, że nie będziesz walczył dalej ukazując swoją słabość.
 4. Już Ci podpowiadam Mistrzu: Dlaczego składasz podanie na DD2 skoro grasz tylko na MIrage i to marne 5 godzin z hakiem?
 5. Ja jestem tylko Lekkostronniczy. Ale jak chcesz to żegnamy :*
 6. To nie jest państwówka chłopie, tutaj Boss moze robić co chce. a Tobie akurat chciał dać bana.
 7. HAHAHAHAHAHAHA ZNIESŁAWIENIE zrób coś dla mnie proszę i CIULNIJ SIĘ W ŁEB
 8. Już kiedyś tak robiliśmy z osobami z niskim ilorazem inteligencji, a więc możemy i znowu. Drogi kolego, przedstawiam Ci na podstawie rysunku o co chodzi kolegom i koleżankom
 9. @Shirke wybacz, że Cię poprawię, lecz po tym wpisie: nie jestem przekonany czy kolega zrozumie. Obrazek powinien wyglądać tak:
 10. Zapomniałeś jeszcze dodać, że tego VAC'a to Twój brat dostał, jak grał w czasie gdy Ty poszedłeś do toalety.
 11. Masz coś jeszcze co bardziej Cię pogrąży?