szarakiri

 Świeżak
 • Zawartość

  5
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana szarakiri w dniu 10 Lipiec 2018

Użytkownicy przyznają szarakiri punkty reputacji!

Reputacja

5

O szarakiri

 • Tytuł
  Srebro II

Ostatnie wizyty

97 wyświetleń profilu
 1. Najpierw myślę potem piszę jak każdy. Ja was grzecznie Proszę bo dostałem tego bana bez żadnego Wielkiego powodu. Każdy czasem popełnia błędy pod wpływem emocji. Czy nie możecie mi tego wybaczyć, albo chociaż złagodzić kare. Nie widać, że się staram?! Nie moja wina, że są gracze, którzy najlepiejby wszystkich oczernili i wywalili. Ja zostałem tak potraktowany. Gdzie wasza sprawiedliwość? Najlepiej kogoś wyprowadzić z równowagi, a potem się dziwić, dlaczego on to odwzajemnia. Nie mówię tu o was, lecz o innych graczach.
 2. Przepraszam za błędy ale brak słów na takich ludzi. Jakbyście nie mogli odbanować jednego człowieka, który się o to stara. Tymbardziej jak tego bardzo chcę.
 3. Jesteście niesprawiedliwi, hamster i tyle w tym temacie. Nic nie wiem, jestem czysty. Nie moja winą, że wasze nieuczciwość nie zna granic.
 4. Kiedy dostałem bana? 30.06.2018 Rodzaj bana: BAN Powód bana: bez powodu Na jaki okres czasu dostałem bana: permanent Moje SteamID: 0:441672925 Opis zdarzenia: WItam! Nie rozumiem z jakiego powodu dostałem bana. Nic złego nie zrobiłem na serwerze. O co wam chodzi? Proszę o wytłumaczenie i odbanowanie. Jeśli macie trochę godności w sobie to chociaż powiedzcie dlaczego zostałem ukarany. Bo ja z tego nic nie rozumiem. Możecie sprawdzić nawet komputer, proszę !!! Tymbardziej, że mam tą gre od niedawna. Pozdrawiam Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Powinnem zostać odbanowany, ponieważ zostałem nieuczciwie potraktowany m. innymi przez administracje.