Taribo

 Ograniczony użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Taribo w dniu 23 Styczeń

Użytkownicy przyznają Taribo punkty reputacji!

Reputacja

16 Level 1

O Taribo

 • Tytuł
  Srebro II

Ostatnie wizyty

146 wyświetleń profilu
 1. że muszę wpisywać po 3 razy na dzień "record 1" abym mógł spokojnie pograć, bo inaczej serwer gubi skiny i nie widać przeciwników, napisał bym o tym w dziale wsparcia technicznego, no ale jest ono przecież zamknięte
 2. a 30 sekund później co napisałem? jak to łatwo zaquotowac zdanie wyjęte z kontekstu staż na forum mówi jakim mógłbym być adminem, litości... jak zaczynałem grać w tą grę większość z was szukała cukierków w nocniku. Ale żeby nie było, nie zgłosiłem tu swojej kandydatury dla was, a dla znajomych z serwera. Moje życie nie zmieni się bo zostanę tu adminem, nie będę was tu również mamił że od tej pory będę siedział dzień i noc na forum - bo nie... Będę pykał na serwie jak zawsze i co najwyżej, będzie mi czasem żal jak zobaczę że serwer znowu pustoszeje, bo wpadnie jakiś debil a auto-aimem. No ale widać, że najwięcej do powiedzenia o serwerze CS:S DD2 mają gracze którzy nigdy tam nie byli.
 3. A więc, urzęduję głównie na dust2 w staromodnym CS:S, jak pisałem wcześniej najmłodszy to ja już nie jestem. Muzyka którą słucham to elektronika/czarne disco. Grywam również w PoE, co więcej... lubię schabowe.
 4. Nick: Taribo West Wiek: 38 Moje SteamID: 0:7604189 Doświadczenie: ponad 5000 godzin CSS, nigdy nie byłem administratorem żadnego serwera. Serwer: CSS DD2 Czas spędzony na serwerach: 112h CS:S, albo trochę więcej Czas spędzony na forum: 40 minut Składki: Będę pomagać w opłacaniu serwerów. Status VAC: Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam. Facebook/Steam: Nie subskrybuję uwujka.pl w żadnym serwisie społecznościowym. Dlaczego ja: Ciągle gram, zapoznałem się z regulaminem. Nie twierdzę, że jestem najlepszym kandydatem na tą posadę, ale obecnie sytuacja na CS:S wygląda tak, że brakuje administratorów online. Co do grupy Steam to mogę dołączyć, kto wie czy tam już nie jestem... Deklaracja: Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.