J0KER

 Bywalec
 • Zawartość

  25
 • Czat

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

13 Level 1

O J0KER

 • Tytuł
  Mistrzowskie elitarne srebro

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  נσкєя♠
 • Zainteresowania
  Książki

Ostatnie wizyty

225 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Godziny na forum, jak i serwerze na NIE. Napisałeś "Jestem uczciwy" - te słowa można bardzo szybko obalić. Biorąc pod uwagę to, że startujesz na administratora, będąc już administratorem na innej sieci, czy to jest ta uczciwość? Pomijając fakt, że zaznaczyłeś, że znasz zasady rekrutacji, co również nie przejawia się oznaką uczciwości, ponieważ z podania wynika co innego.. Składki na NIE. Podanie bardzo słabo napisane, jedyne co za Tobą przemawia to polubienie strony na facebooku, co zajmuje kilka sekund. w ogólnym rozrachunku, osobiście jestem na NIE.
 2. Gracz dość często widywany na serwerze, nie ma się do czego przyczepić. Ja jestem na TAK.
 3. Ładunki wybuchowe - grałem jakiś czas z ładunkami, nie zaburzają one gierki w żaden sposób. Gdy ktoś je "podkłada" słychać charakterystyczny dźwięk, więc można je po prostu ominąć (ewentualnie z tego co zauważyłem, zdetonować granatem) Przyklejają się do graczy, wszystko jak w opisie. Bardzo fajna sprawa. (Ciekawe, ile osób można zabić jednym ładunkiem wybuchowym, czy nie ma limitu, czy jednak jakiś jest) mi się podoba.
 4. Weekend leśniczych!

  Jeśli chodzi o siekierę na serwerze - weekend z siekierką jak najbardziej mi osobiście się podoba i mogłaby zostać na dłużej! Siekiera, gdy jej nie wykorzystamy przechodzi na kolejną rundę i w ekwipunku mamy już dwie następnie trzy itd nie wiem ile może nam się ich maksymalnie zmieścić. (nie wiem czy to bug, czy tak ma być, tak czy tak - to plus) Z tego co zauważyłem, przy rzucie zadaje 30 obrażeń. Niektórzy wyrzucają na początku rundy, następni próbują coś ustrzelić Co prawda - gdy się nią rzuca, wydaje ona podczas lotu (przynajmniej u mnie) dźwięki, jakby się odbijała. Lecz nadal uważam, że jest to świetny pomysł by dodać to na serwer. Latające siekiery koło głowy? Jestem za!
 5. Witam

  Cześć, cześć!
 6. Witam :)

  Siemanko! Na jakich serwerach można Cie spotkać?
 7. Jeśli chodzi o sam "Battle Royale" - nie moja bajka, przynajmniej nie w obecnej chwili. Co do przerzucenia CS:GO na tryb Free to play, nie jestem zbyt bardzo do tego przekonany. Moim osobistym zdaniem, zamiast wrzucać nowe battle royale, skrzynki i inne pierdoły. Mogliby się zająć czymś bardziej pożytecznym, a trochę tego jest. Oczywiście, korzystając z okazji trzeba podziękować administracji - po tak "dużym" update, bardzo szybko serwery zostają "naprawione" i można grać. Dzięki!
 8. Bunny Hop Weekend

  Jako, że weekend z BH się kończy, chciałem się podzielić również własnymi "emocjami". Na początku, gdy "event" został wprowadzony, zastanawiałem się po co? Wtedy moim zdaniem psuło to całą grę. Z jakąś małą złością i pytaniem "po co" poszedłem na arenki, stwierdziłem, że do DD2 wrócę po weekendzie (paranoja, przecież na arenkach też BH ). Drugie podejście było kolejnego dnia, gdy nastawiłem się po prostu na zabawę i powiem wam TAK. Urozmaicenie gierki na weekendowe bh, jak najbardziej na plus! Tutaj nie liczy się ranking i to czy Twoja ranga spadła, podniosła się czy stanęła w miejscu. Chodzi o to by się dobrze bawić, poskakać i odskoczyć od standardów. Ludzie, którzy stali z AWP'ami, nadal stali. Mieli jedynie utrudnione zadanie, bo weź zabij człowieka, który leci na Ciebie z pełną prędkością, nawet usprawniło to rozgrywkę! Moim okiem, takie eventy są jak najbardziej na plus i po dłuższym namyśle, chce więcej!
 9. Siemanko! Dobrej gry życzę i oczywiście zapraszam na resztę serwerów!
 10. Witaj, zapraszam również na arenki, jak i DD2! Miłego popołudnia!
 11. Witajcie

  Cześć i czołem! Na jakich serwerach można Cię spotkać?
 12. Hii

  Cześć! Miłej gry
 13. Z dnia wczorajszego na dzisiejszy, problemów żadnych nie było. Jeśli będzie się powtarzało, postaram się nagrać i oczywiście podeśle filmik.