Wally123

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Wally123

 • Tytuł
  Srebro II

Ostatnie wizyty

105 wyświetleń profilu
 1. Kiedy dostałem bana? 28.02.2019 Rodzaj bana: GAG Powód bana: niestosowne słownictwo Na jaki okres czasu dostałem bana: do 24 godzin Moje SteamID: 0:162434305 Opis zdarzenia: Grałem na moim ulubionym serwerze retake uwujka no i z emocji użyłem wulgaryzmu jednak nie było to wobec innego gracza , a w stronę gry . Mute na pisanie dostałem na okres 240 min jednak mija już kolejny dzień , a pisać dalej nie mogę . Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Ponieważ nikogo nie uraziłem , a powinienem zostać zmutowany na okres 240 minut , a nie kilku dni.
 2. Witam, W sobotę dostałem mute'a za niewłaściwe słownictwo na 240 min . Jednak mute'a mam już parę dni , ktoś wie co zrobić?
 3. Jako admin na serwerze spędziłem 10 godzin, bo adminem byłem jakieś parę dni , gdyż serwer stracił na popularności i najprawdopodobniej już upadł , nie wiem było to dość dawno . Nicków trochę miałem ale już od dłuższego czasu gram jako ★ωαllу★ Profil chyba ciągle mam publiczny . Odnośnie składki chętnie składałbym się jednak u mnie nie łatwo zdobyć pieniądze , ale za rok zacząłbym znowu dorabiać i wtedy zacznę się składać.
 4. Nick: ★ωαllу★ Wiek: 16 Moje SteamID: 0:162434305 Doświadczenie: 38 godzin na serwerach uwujka retakes + jakieś 40 na innych arena itp prawie 3000 h w csgo jako admin okolo 10 godzin na serwerze arena nie na uwujka Serwer: CSGO RETAKES Składki: Nie będę pomagać w opłacaniu serwerów. Status VAC: Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam. Facebook/Steam: Dołączyłem do grupy Steam. Dlaczego ja: Chciałbym zostać młodszym administratorem serweru retake , ponieważ bardzo często z nich korzystam i już nie raz trafiłem na osoby , które nie stosują się do regulaminu oraz zachowują się karygodnie . Niestety frekwencja administracji na tym serwerze jest dość niska , nawet bardzo co jest głównym powodem chęci zostania młodszym adminem .Ogółem bardzo chce , aby rozgrywka na tym serwerze dawała jak najwiekszej frajdy innym. Odnośnie zainteresowań i charakteru , interesuję się sceną esportową counter strike'a , ale również sportami , charakter - nie jestem toksyczny , bardzo dobrze się dogaduje z innymi , mam dobre relacje na serwerze , zazwyczaj gdy dołaczam na serwer jestem mile widziany . Mam dość dużo , czasu co widać po mojej frekwencji na serwerach oraz na steam , często bywam na innych ale nie jest to taka ilość czasu jak właśnie na retakach. Jestem pewnien , że sprawdziłbym się w roli młodszego administratora . Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania . Pozdrawiam :) Deklaracja: Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.