Dziik

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Czat

  55
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Dziik

 • Tytuł
  Srebro II

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  ?z!ĸ™
 • Zainteresowania
  Grafika, Gry, Gotowanie

Ostatnie wizyty

319 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. @Sino **czas gry liczony jest od 13 listopada 2018. Konto na którym miałem tylko godzin jest w poście. Konto na forum było założone do podania na administratora wcześniejszego. https://steamcommunity.com/profiles/76561198223755952/
 2. Nick: ?z!ĸ™ Wiek: 26 Moje SteamID: 0:27414446 Doświadczenie: około 3000h w grze, jako Administrator brak doświadczenia aczkolwiek szybko przyswajam nową wiedzę. Serwer: CSGO ARENA Czas spędzony na serwerach: 31 Czas spędzony na forum: 1h Składki: Będę pomagać w opłacaniu serwerów. Status VAC: Posiadam VAC bana/bany na tym lub poprzednim koncie Steam. Facebook/Steam: Polubiłem stronę na Facebook'u.,Dołączyłem do grupy Steam. Dlaczego ja: Witam, na sam początek powiem że podanie składam już drugi raz. Tak więc od początku chcę Wam się przedstawić. Mam na imię Maciej, mam 26 lat. Na serwerze gram jakoś od wakacji. Jestem osobą komunikatywną, opanowaną, spokojną trudno mnie wyprowadzić z równowagi, potrafię przyznać się do błedów. wiem kiedy powiedzieć stop (nie nie mam kija w tyłku, po prostu jeśli się śmiejemy to wszyscy, nie kosztem innych osób). Jestem naprawdę cierpliwy, potrawie dużo wytrzymać, lecz jeśli widzę że jakaś sytuacja powtarza się osoba za nią przeprasza a po chwili robi to samo, nie ma zmiłuj. Nie toleruje również głupot typu "Gramy razem tyle czasu weś mnie odbanuj itp" totalna głupota, nikt nie dostaje bana/gaga bez powodu, więc chciałbym oznajmić że jeżeli udało by mi się dostać do Administracji serwera, każdy kto zasłuży będzie regulaminowo karany. No i teraz trochę gorzej, nie będę się z tym krył, każdy ma swoje wady, jestem osobą która jak złapie z kimś dobry temat to moge gadać bez przerwy, małemu procentowi może to przeszkadzać więc staram zazwyczaj dogadywać się z takimi osobami (czy to przez po prostu powiedzenie "wymutuj mnie jeśli możesz" czy udzielenie informacji o "voice_enable 0" w konsoli gry). Już kończąc chciałbym dodać że jestem zwykłą osóbką, jak wy po prostu mam straszny nadmiar czasu, a dlaczego nie robić czegoś co lubię + utrzymywać porządku i pomagać zarządowi :). Mój VacBan: https://steamcommunity.com/profiles/76561198223755952/ Mój aktualny steam: https://steamcommunity.com/id/FriendlyDzik/ Dziękuję za czas poświęcony na czytanie tego ! Życzę miłego dnia Deklaracja: Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.
 3. Nick: ?z!ĸ™ Wiek: 26 Moje SteamID: 0:27414446 Doświadczenie: Nigdy nie byłem adminem Serwer: CSGO ARENA Składki: Będę regularnie pomagać w opłacaniu serwerów. Status VAC: Posiadam VAC bana/bany na tym lub poprzednim koncie Steam. Facebook/Steam: Nie subskrybuję uwujka.pl w żadnym serwisie społecznościowym. Dlaczego ja: Chciałbym pomóc adminom jak i również utrzymać porządek na serwerze, ponieważ często są jacyś cziterzy lub jakieś dzieci spamiące na czacie głosowym. Deklaracja: Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.
 4. Kiedy dostałem bana? 15.10.2018 Rodzaj bana: MUTE Powód bana: Wyzywanie Na jaki okres czasu dostałem bana: do tygodnia Moje SteamID: 0:27414446 Opis zdarzenia: Nie pamiętam żebym sie z kimś wyzywał. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Nie pamiętam danej sytuacji, nie zostałem ostrzeżony przez admina żebym nie wyzywał i rozmawiałem tylko z jedną osobą która była w stanie nie trzeżwym jeśli sie z nim wyzywałem( nie pamiętam, tylko przypuszczam) to napewno bylo na żarty moge nawet poprosić żeby sie wypowiedział jak bedzie trzeba. Proszę o szybkie wyjaśnienie lub chociaż jakiś wideo, audio nagranie czy co kolwiek, Bo o mucie dowiedziałem sie wchodząc na serwer i ludzie mnie nie słyszeli.