fragiant

 Administrator serwerów
 • Zawartość

  73
 • Czat

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana fragiant w dniu 6 Listopad

Użytkownicy przyznają fragiant punkty reputacji!

Reputacja

61 Level 6

2 obserwujących

O fragiant

 • Tytuł
  Łowca cziterów

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  frgnt
 • Zainteresowania
  Graphic design

Ostatnie wizyty

378 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:455874977&advType=steamid&Submit Zacznij od podania wszystkich swoich kont.
 2. Bardzo nie podoba mi się fakt, że argumentując swoja niewinność oszukujesz nas. Owszem, słychać dużo więcej na voice_enable '0', ale Ciebie to nie dotyczy. Podaj proszę resztę swoich kont. Chyba, że to z F2P to Twoje jedyne? I dlaczego próbowałeś wczoraj omijać bana? https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=pebel&p=banlist
 3. Zabicia HS: 82% Wchodzę w ciemno, że to aimbot na głowę z rage setami.
 4. Tłumaczenie kto mnie zna to wie, że gram czysto jest żenujące. Przyznałeś się, że używałeś wspomagaczy grając na Skrzydłowych. Tylko jak masz zamiar udowodnić, że ich nie używałeś na naszych serwerach?
 5. W akcje 3 i 4 jestem w stanie uwierzyć, bo dobrze je wytłumaczyłeś. W akcje 1 i 2 nie bardzo. Nie wiem jakie ma znaczenie fakt, że słyszysz gościa w kuchni skoro wcelowujesz się w niego w momencie gdy wychodzi z dziury. Liczyłeś sekundy, czy jak? Co do akcji nr.2 to jak dla mnie śmierdzi na kilometr. Mimo wszystko byłbym w stanie przyznać, że grałeś czysto bo dowodów jest mało. Z drugiej jednak strony zbanowany kolega Cię wydał, że przekazywałeś mu info. Nie wspomnę już o tym, że podczas obu rozgrywek utrudniałeś grę innym z Twojej drużyny. Przykład: Gdy kolega z Twojej drużyny jest wcelowany na shorcie z awp, a Ty ładujesz w niego dwa magazynki aby mu przeszkodzić. Tyle ode mnie w tym temacie.
 6. Napiszę tak treściwie jak napisałeś to podanie: Nie.
 7. #edit Proszę o pominięcie oceny pierwszej akcji z filmu. Zawodnik mógł słyszeć przeciwnika, który chwilę przed nagraniem robił reload.
 8. 1. Słyszysz typa, który wychodzi z dziury? Niech mnie ktoś oświeci, bo ja żadnych footstepsów tam nie słyszę. Typa, który Ci szedł tak samo na plecy już nie słyszałeś? 2. Tutaj robisz to samo co @brnt. Gdy gość się zbliża zza ściany to momentalnie się wycofujesz i wtedy wyczekujesz. Dlaczego się cofałeś nagle gdy zaczął biec w Twoim kierunku? To jak później na piksel z celownikiem wychodzisz? Gość mógł być w 328528 innych spotach, a akurat trafiłeś na ten jeden. 3. Bodajże pierwszy raz sprawdziłeś tą pozycję. A to jak gość dostaje głowę to jest nieporozumienie. Celownik daleko obok gościa. Silent Aim? 4. Dziwne, że nie wyszedłeś wtedy celowany w schody, skoro gość z awp zabija pierw z tej pozycji Twojego nawet gdy ten smoke jest.
 9. Video nagrane z mapy przed zbanowaniem. Podejrzewam również Silent Aim. Istnieje również prawdopodobieństwo, że gracz mógł otrzymywać podpowiedzi od gracz Burnout, który został również zbanowany, a jego prośba została rozpatrzona negatywnie. Oboje komunikowali się ze sobą na zewnętrznym komunikatorze głosowym.
 10. Demo rozpiszę w dniu jutrzejszym ze względu na deadline związany z pracą, który jest nieubłagalny.
 11. W dzisiejszym odwołaniu jest w czym wybierać. Mapa wstecz przed zbanowaniem. Bon appétit.
 12. https://steamcommunity.com/id/realbrnt 1:161196243 https://steamcommunity.com/id/brnt/ 1:189480383 Wszystkie VACki rozumiem, że podobnie jak kolega za skinchanger'a?
 13. Jedno z kont: https://steamcommunity.com/id/odpauplejer1337 Grupy: met0r1 (AMXMOD hax), ORGANNER (sprzedawca haxów), HL1 Framework (hax od Organnera) Wcześniej widziałem jak się tłumaczyłeś, że ten VAC jest za skinchanger'a. Z tego co mi wiadomo to Organner takowego nie wypuścił (bez multihacka) Czekam na podanie reszty kont, a w tym czasie rozpiszę Twojego ziomeczka, który też ma fajną historię
 14. Jeżeli nie będziesz się ograniczać tylko do jednego serwera to jestem jak najbardziej na TAK.