fragiant

 Bywalec
 • Zawartość

  82
 • Czat

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana fragiant w dniu 6 Listopad 2018

Użytkownicy przyznają fragiant punkty reputacji!

Reputacja

74 Level 7

2 obserwujących

O fragiant

 • Tytuł
  Łowca cziterów

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  frgnt
 • Zainteresowania
  Graphic design

Ostatnie wizyty

559 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Coś na poważniej

  Brakuje mi tu intro, które by wprowadziło do tematu. Poza tym nie wygląda to źle. Dobrze dobrany lektor, scenariusz niczego sobie. Niby prosty, ale nadal ciekawy. Szkoda tylko tej słabej stabilizacji obrazu, na lepszym sprzęcie moglibyście fajne projekty tworzyć.
 2. W przeciwieństwie do Ciebie miałem do czynienia z blacklisted.pl oraz anticheat.pl. Wiem jak wygląda smooth, jak określić fov i czym jest silentaim albo slowaim. Jeżeli tego nie rozumiesz i ubolewasz, że Twój fumfel założył F2P (nie dla beki) tylko tak sobie bo mu się w święta nudziło to spoko. Ja tylko stwierdzam co widzę i co widziałem w podobnych przypadkach.
 3. Czyli rozumiem, że jak już się odpali aimbota to nie można go zbindować pod żaden key, a tym bardziej wyłączyć. W takim razie uznajmy, że na aimbocie z dużym fov i smooth można grać, bo nie wszyscy go widzą. Odbanujmy Krzysia i resztę, którzy też mają aim'a w łapie i dajmy sobie spokój. Łapmy tylko tych co patrzą po ścianach.
 4. Jeżeli uważasz, że staram się na siłę Cię zbanować to jesteś w ogromnym błędzie. Zdecydowanie nie na rękę jest mi oceniać innego administratora i owszem - wolałbym to robić wobec anonimowej osoby. Niestety jak sam widzisz, sytuacja tego wymaga. Z akcji świadczących o wallhacku możesz się wybronić, a ja mogę się mylić. Aczkolwiek co do aimbota to wydaje mi się, że nie znajdziesz argumentów, które mogą mnie przekonać, że go nie używałeś.
 5. Ułatwię to Wam: 0:55 - Zawodnik wbiega w fov innego w momencie gdy @szpok jest w trakcie konfigurowania aimbota. Po wcześniejszych strzałach zauważa, że target jest również na jego zawodników z drużyny dlatego stoi afk. Śledzenie celownika kończy się w momencie gdy jego skin przechodzi za box (tzw. TargetAim) 2:25 - Celownik robi koło wokół głowy ze względu na to, że recoil się nie wyrównał po wskoczeniu (bez aimbota na głowę tego efektu nie ma) 3:30 - Znowu target na swoich z drużyny. Od pierwszego do ostatniego strzału. Jeżeli nic nie widzisz na filmach to proponuję przejrzeć demo. Jeżeli na demie nic nie widzisz to proponuję zastanowić czy Twoja wiedza odnośnie aimbotów jest wystarczająca aby oceniać. http://535414.node97.pukawka.pl/dem-de_dust2-1545838657-1545841423.zip
 6. Zastanawiałem się cały czas co Tobą kierowało aby grać na innym koncie. Zrozumiałem dopiero gdy przejrzałem demo z rozgrywki wcześniej. Osobiście widzę : 1) Aimbot na głowę ze sporym smooth'em, który dodatkowo wymagał konfiguracji na bieżąco, zwłaszcza gdy target się zmienił na graczy z Twojej drużyny. 2) Wallhack Brakujące wideo (blackscreen)
 7. Obejrzałeś filmik, gratuluję. Dziwi mnie jednak fakt, że jeszcze masz czelność kwestionować naszą wiarygodność co do innych zgłoszeń. Ba, gdybyś miał jakąkolwiek wiedzę w tym temacie to nie kolekcjonowałbyś tylu kont z VACkami. Chyba, że to fetysz? Druga sprawa to fakt, że Twój sposób myślenia jest tragikomiczny. Nie ma czegoś takiego jak rage-aimbot i aimbot. Jak już to możesz sety danego aimbota ustawić jako rage albo legit (w zależności od Twoich umiejętności). "Jeżeli zrobiłeś slow-motion na demku, na którym on nie posiada rage-aimbot'a, a celownik nie zmienił pozycji, to takowy nie może być. A zwykły aimbot to tym bardziej nie jest." A co do wychylania tajmingowo, to bardziej to widzę u Ciebie, niż widziałem u Krzysia. Może dlatego, że przejrzałem demo, a nie film? (: Do wora.
 8. Dziwi mnie fakt, że grasz jako F2P, chociaż posiadasz inne konto z grą? Akcji bardzo mało. Oceniać kogokolwiek grę, gdy zostaje banowany przy 6:0 to gruby minimalizm. Nie zmienia to jednak faktu, że od pierwszego spojrzenia dajesz wrażenie, że grasz odjebany. Pierwsza akcja to może i być fart, bo w następnych rundach starasz się powtarzać. Bunnyhopa nie widzę, wallhack prawopodobny - ale nie pewny. Mam wrażenie, że obserwujesz ściany.
 9. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:455874977&advType=steamid&Submit Zacznij od podania wszystkich swoich kont.
 10. Bardzo nie podoba mi się fakt, że argumentując swoja niewinność oszukujesz nas. Owszem, słychać dużo więcej na voice_enable '0', ale Ciebie to nie dotyczy. Podaj proszę resztę swoich kont. Chyba, że to z F2P to Twoje jedyne? I dlaczego próbowałeś wczoraj omijać bana? https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=pebel&p=banlist
 11. Zabicia HS: 82% Wchodzę w ciemno, że to aimbot na głowę z rage setami.
 12. Tłumaczenie kto mnie zna to wie, że gram czysto jest żenujące. Przyznałeś się, że używałeś wspomagaczy grając na Skrzydłowych. Tylko jak masz zamiar udowodnić, że ich nie używałeś na naszych serwerach?
 13. W akcje 3 i 4 jestem w stanie uwierzyć, bo dobrze je wytłumaczyłeś. W akcje 1 i 2 nie bardzo. Nie wiem jakie ma znaczenie fakt, że słyszysz gościa w kuchni skoro wcelowujesz się w niego w momencie gdy wychodzi z dziury. Liczyłeś sekundy, czy jak? Co do akcji nr.2 to jak dla mnie śmierdzi na kilometr. Mimo wszystko byłbym w stanie przyznać, że grałeś czysto bo dowodów jest mało. Z drugiej jednak strony zbanowany kolega Cię wydał, że przekazywałeś mu info. Nie wspomnę już o tym, że podczas obu rozgrywek utrudniałeś grę innym z Twojej drużyny. Przykład: Gdy kolega z Twojej drużyny jest wcelowany na shorcie z awp, a Ty ładujesz w niego dwa magazynki aby mu przeszkodzić. Tyle ode mnie w tym temacie.
 14. Napiszę tak treściwie jak napisałeś to podanie: Nie.