Ptys

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7

O Ptys

 • Tytuł
  Srebro IV

Ostatnie wizyty

485 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Przypominam, że to jest tylko jedna mapa, na której miałem przyjemność grać 6 minut. Grając powiedzmy 10 takich meczy dziennie, w 8 z nich znalazło by się co najmniej kilka powodów do zbanowania graczy. Dlatego też pomysł @OjTam wyrywkowego sprawdzania demek jest jak najbardziej słuszny. Obawiam się, że po miesiącu liczba graczy może się drastycznie zmniejszyć. No cóż, segregacja odpadów jest na porządku dziennym.
 2. @Papiak Pozwolę sobie tego nie komentować.
 3. @OjTam Chwała Ci za to. Ja codziennie wchodzę i widzę chlew, nic się nie zrobi. Chociaż granie na voice_enable 0 80% czasu robi robotę.
 4. Kiedy dostałem bana? 02.02.2019 Rodzaj bana: BAN Powód bana: Haxy Na jaki okres czasu dostałem bana: do 24 godzin Moje SteamID: 0:46870682 Opis zdarzenia: Wchodzę FFA (CS:S), dostaję votebana od: Baki, qRk, [ T.e.OO ] !!, WH1TIE . Mapa: $2000$ - Godzina 16:45. Proszę o obejrzenie dema, bo czuję, że bany nie posypią się jedynie za bezpodstawne banowanie. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Czysty
 5. @Papiak Z tego co wiem, większość adminów nie ma CS:S, więc nie zobaczą demka rozpisanego w ten sposób. Musiałbyś zrobić to w postaci krótkich filmików i je tutaj bezpośrednio wrzucić. Jeżeli nie wiesz jak się do tego zabrać, postaram się to zrobić za Ciebie, ale nie obiecuję.
 6. @okrutnicki Też nie mam pojęcia dlaczego nie perm. @OjTam Może w kolejnych miesiącach pobiję rekord.
 7. Kiedy dostałem bana? 28.01.2019 Rodzaj bana: BAN Powód bana: Wallhack Na jaki okres czasu dostałem bana: do tygodnia Moje SteamID: 0:46870682 Opis zdarzenia: https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:46870682&advType=steamid&Submit Rano coś grałem. Teraz chciałem pograć i nic z tego, skąd ja to znam Prosiłbym o wyjaśnienie sprawy lub jakieś dowody, bo szczerze mówiąc nie spodziewałem się. Przypuszczam, że Wielki Papiak się wykazał jako administrator. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Czysty
 8. Kiedy dostałem bana? 07.01.2019 Rodzaj bana: BAN Powód bana: Haxy Na jaki okres czasu dostałem bana: do 24 godzin Moje SteamID: 0:46870682 Opis zdarzenia: Wchodzę na serwer, dostaję 6 votebanów za haxy. Wypadało by coś z tym zrobić, dostałem unbana kilka dni temu, a tu znowu takie rzeczy. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Czysty Głosujący - Donald Tusk, cK, lorenso, Robert California Donald Tusk notorycznie, reszta chyba poleciała za głosem tłumu. Jeszcze jakieś 2 osoby, ale nie zwróciłem uwagi, może należało by obejrzeć demo.
 9. @ubeq Zamiast tupać nóżkami obejrzyj demko. Otóż to, nie rozumiem czemu ja miał bym być ukarany. Jeżeli Ci chodzi o votebana mojego na moja skromną osobę to nie mam nic przeciwko. Chociaż i tak już jestem na darmowej wycieczce od 4 dni.
 10. @Dop3 Tak, kiedyś grałem na nim w 1.6. Aktualnie nie należy do mnie.
 11. @Dop3 https://steamcommunity.com/id/awrawtawatgasagdgd/
 12. @rMk "To nabierz więcej pokory i czasami wycisz/ucisz bo bogiem gry nie jesteś!" słuchaj kochaniutki, przez prawie 10 lat gry na tym serwerze napisałem chyba tylko !rtd i haha do pepecza. "Ban jak dla mnie słusznie przedłużony!" Rozumiem, że trzeba banować graczy, którzy nie robią stat 5/20 w każdej grze. Od teraz jak dostane unbana to będę specjalnie grał na waszym poziomie (gówna) żeby tylko nie dostać bana za darmo. A i jestem bogiem gry. Widzę, że każdy głosujący za banem przyleciał szybciutko z dowodami, które zapewne miał votując. Czekam na unbana, bo za darmo jedynie co, to można dostać w morde (@rMk jak byś chciał to się zgłoś).
 13. @PR0M1L Chciałem,żeby doszło do tego bana głosując na siebie, teraz każdy odpowie za bezpodstawne votebany, bo ja nie mam niczego do ukrycia. Może sprawiedliwości stanie sie zadość. Szczególnie licze na surową karę dla Zulusa i mrdaglas(PL), ponieważ to nie jest pierwsza taka sytuacja jak juz wspominałem.
 14. Nie reagowałem na voty, bo to już norma. Poza tym przychodzę sobie postrzelać, a nie wykłócać się z graczami. Z każdym głosem mam coraz większego banana na twarzy, lecz nie spodziewałem się, aż tylu. Pogratulować siły perswazji. Rozumiem, że mrdaglas(PL) i Zulus nie są wybitnymi graczami i mogą podejrzewać o oszukiwanie i to trwa juz bardzo długo. Muszą również uświadomić sobie, że ktoś zwyczajnie może być lepszy niż przeciętny Kuba lat 12. Nie wiem, czy faktycznie uważają mnie za czitera, czy tylko przemawia przez nich wkurwienie spowodowane kolejną głową. Podżeganie do banowania to też mógł by być osobny temat. Sugeruje zrobić z tym porządek, bo to nie są odosobione przypadki, lecz notoryczne.