Ptys

Użytkownik
 • Zawartość

  22
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16 Level 1

O Ptys

 • Tytuł
  Elitarne srebro

Ostatnie wizyty

582 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Filipek, RUBY, ReTo, QBIK, DYCHA, Kali. Sama śmietanka artystów 21 wieku, podsyłaj więcej, takich talentów nigdy za wiele.
 2. @hary Pragnę przypomnieć, że to nie jest kolejna prośba o odbanowanie i wyjaśnianie kwestii mojego czitowania. Wybaczam, że zagłosowałeś na TAK/NIE, od tego jest ta ankieta.
 3. @root Niestety wiem jak wygląda sytuacja na CS:S, większość ludzi uciekło na jedyny polski konkurencyjny serwer (gdzie swoją drogą zostałem obdarowany banem permanentnym bez możliwości odwołania) lub z innych powodów. Jednak mam nadzieję, że ludzie się jeszcze pojawią, nie koniecznie "stara gwardia" przez którą głównie aplikowałem, a nowi gracze. Wiem, że Source pada, ale jeszcze nie chcę z niego rezygnować. Odpowiadając na Twoją propozycję, chciałbym spróbować i jeszcze coś wycisnąć ze starszej wersji. Jeśli zostanę przyjęty, a serwer padnie całkowicie, wtedy mógłbym się przenieść na GO.
 4. Nick: Ptyś Wiek: 29 Moje SteamID: 0:46870682 Doświadczenie: CS 1.6 - 3.191H CS:GO 3.270H CS:S 2.165H. Adminiem byłem na CS:GO i CS 1.6 Serwer: CSS DD2 Czas spędzony na serwerach: 204H Czas spędzony na forum: 21 godzin Składki: Będę pomagać w opłacaniu serwerów. Status VAC: Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam. Facebook/Steam: Nie subskrybuję uwujka.pl w żadnym serwisie społecznościowym. Dlaczego ja: Jakakolwiek aktywność na forum z mojej strony dotyczy próśb o odbanowanie, co prawda za niewinność, ale mam nałożoną łatkę czitera co nie stawia mnie w najlepszej pozycji o ubieganie się o stanowisko admina. Składam podanie, wydaje mi się, że z nieco innych pobudek niż zdecydowana większość graczy wnioskując po ostatnich aplikacji. Ludzie chcą zostać administratorem (nie wszyscy) ponieważ, poczucie wyższości nad innymi "zwykłymi" graczami i chęć bycia popularnym jest kuszące. Mówię tu głównie o młodszych, ambitnych chłopcach. Ja natomiast chcę wprowadzić ład na serwerze, pozbyć się totalnej samowolki. Biorąc pod uwagę, że dosłownie nie ma żadnego administratora na CS:S gracze zapomnieli o istnieniu regulaminu i jakichkolwiek zasad, uważając, że każdy z osobna jest właścicielem. Będąc codziennym graczem już od jakiegoś czasu, mam przyjemność spotykać się z sytuacjami, którym należy się odpowiednia reakcja. Mógłbym przytaczać przeróżne ciekawe schematy, które nie tylko łamią regulamin serwerowy, lecz także moje serduszko dając mi świadomość, że zwierzęta są bardziej ludzkie. Mieszkamy w Polsce, gdzie patologia jest na porządku dziennym i częściej spotykanym, niż chęć zostania sławnym Youtuberem. To jednak nie daje prawa do takich zachowań. Niestety mówię tutaj o dorosłych jak przypuszczam dosyć nie dowartościowanych facetach. Tutaj zakończę, bo się z tego podania zrobi bardziej skarga na graczy. Jeśli chodzi o moją osobę, w listopadzie kończę 29 lat. Pracuję jako kierowca karetki. Deklaracja: Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji administratora serwerów uwujka.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.
 5. Przypominam, że to jest tylko jedna mapa, na której miałem przyjemność grać 6 minut. Grając powiedzmy 10 takich meczy dziennie, w 8 z nich znalazło by się co najmniej kilka powodów do zbanowania graczy. Dlatego też pomysł @OjTam wyrywkowego sprawdzania demek jest jak najbardziej słuszny. Obawiam się, że po miesiącu liczba graczy może się drastycznie zmniejszyć. No cóż, segregacja odpadów jest na porządku dziennym.
 6. @Papiak Pozwolę sobie tego nie komentować.
 7. @OjTam Chwała Ci za to. Ja codziennie wchodzę i widzę chlew, nic się nie zrobi. Chociaż granie na voice_enable 0 80% czasu robi robotę.
 8. Kiedy dostałem bana? 02.02.2019 Rodzaj bana: BAN Powód bana: Haxy Na jaki okres czasu dostałem bana: do 24 godzin Moje SteamID: 0:46870682 Opis zdarzenia: Wchodzę FFA (CS:S), dostaję votebana od: Baki, qRk, [ T.e.OO ] !!, WH1TIE . Mapa: $2000$ - Godzina 16:45. Proszę o obejrzenie dema, bo czuję, że bany nie posypią się jedynie za bezpodstawne banowanie. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Czysty
 9. @Papiak Z tego co wiem, większość adminów nie ma CS:S, więc nie zobaczą demka rozpisanego w ten sposób. Musiałbyś zrobić to w postaci krótkich filmików i je tutaj bezpośrednio wrzucić. Jeżeli nie wiesz jak się do tego zabrać, postaram się to zrobić za Ciebie, ale nie obiecuję.
 10. @okrutnicki Też nie mam pojęcia dlaczego nie perm. @OjTam Może w kolejnych miesiącach pobiję rekord.
 11. Kiedy dostałem bana? 28.01.2019 Rodzaj bana: BAN Powód bana: Wallhack Na jaki okres czasu dostałem bana: do tygodnia Moje SteamID: 0:46870682 Opis zdarzenia: https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:46870682&advType=steamid&Submit Rano coś grałem. Teraz chciałem pograć i nic z tego, skąd ja to znam Prosiłbym o wyjaśnienie sprawy lub jakieś dowody, bo szczerze mówiąc nie spodziewałem się. Przypuszczam, że Wielki Papiak się wykazał jako administrator. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Czysty
 12. Kiedy dostałem bana? 07.01.2019 Rodzaj bana: BAN Powód bana: Haxy Na jaki okres czasu dostałem bana: do 24 godzin Moje SteamID: 0:46870682 Opis zdarzenia: Wchodzę na serwer, dostaję 6 votebanów za haxy. Wypadało by coś z tym zrobić, dostałem unbana kilka dni temu, a tu znowu takie rzeczy. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Czysty Głosujący - Donald Tusk, cK, lorenso, Robert California Donald Tusk notorycznie, reszta chyba poleciała za głosem tłumu. Jeszcze jakieś 2 osoby, ale nie zwróciłem uwagi, może należało by obejrzeć demo.
 13. @ubeq Zamiast tupać nóżkami obejrzyj demko. Otóż to, nie rozumiem czemu ja miał bym być ukarany. Jeżeli Ci chodzi o votebana mojego na moja skromną osobę to nie mam nic przeciwko. Chociaż i tak już jestem na darmowej wycieczce od 4 dni.
 14. @Dop3 Tak, kiedyś grałem na nim w 1.6. Aktualnie nie należy do mnie.