Ptys

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3

O Ptys

 • Tytuł
  Srebro III

Ostatnie wizyty

97 wyświetleń profilu
 1. Kiedy dostałem bana? 07.01.2019 Rodzaj bana: BAN Powód bana: Haxy Na jaki okres czasu dostałem bana: do 24 godzin Moje SteamID: 0:46870682 Opis zdarzenia: Wchodzę na serwer, dostaję 6 votebanów za haxy. Wypadało by coś z tym zrobić, dostałem unbana kilka dni temu, a tu znowu takie rzeczy. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Czysty Głosujący - Donald Tusk, cK, lorenso, Robert California Donald Tusk notorycznie, reszta chyba poleciała za głosem tłumu. Jeszcze jakieś 2 osoby, ale nie zwróciłem uwagi, może należało by obejrzeć demo.
 2. @ubeq Zamiast tupać nóżkami obejrzyj demko. Otóż to, nie rozumiem czemu ja miał bym być ukarany. Jeżeli Ci chodzi o votebana mojego na moja skromną osobę to nie mam nic przeciwko. Chociaż i tak już jestem na darmowej wycieczce od 4 dni.
 3. @Dop3 Tak, kiedyś grałem na nim w 1.6. Aktualnie nie należy do mnie.
 4. @Dop3 https://steamcommunity.com/id/awrawtawatgasagdgd/
 5. @rMk "To nabierz więcej pokory i czasami wycisz/ucisz bo bogiem gry nie jesteś!" słuchaj kochaniutki, przez prawie 10 lat gry na tym serwerze napisałem chyba tylko !rtd i haha do pepecza. "Ban jak dla mnie słusznie przedłużony!" Rozumiem, że trzeba banować graczy, którzy nie robią stat 5/20 w każdej grze. Od teraz jak dostane unbana to będę specjalnie grał na waszym poziomie (gówna) żeby tylko nie dostać bana za darmo. A i jestem bogiem gry. Widzę, że każdy głosujący za banem przyleciał szybciutko z dowodami, które zapewne miał votując. Czekam na unbana, bo za darmo jedynie co, to można dostać w morde (@rMk jak byś chciał to się zgłoś).
 6. @PR0M1L Chciałem,żeby doszło do tego bana głosując na siebie, teraz każdy odpowie za bezpodstawne votebany, bo ja nie mam niczego do ukrycia. Może sprawiedliwości stanie sie zadość. Szczególnie licze na surową karę dla Zulusa i mrdaglas(PL), ponieważ to nie jest pierwsza taka sytuacja jak juz wspominałem.
 7. Nie reagowałem na voty, bo to już norma. Poza tym przychodzę sobie postrzelać, a nie wykłócać się z graczami. Z każdym głosem mam coraz większego banana na twarzy, lecz nie spodziewałem się, aż tylu. Pogratulować siły perswazji. Rozumiem, że mrdaglas(PL) i Zulus nie są wybitnymi graczami i mogą podejrzewać o oszukiwanie i to trwa juz bardzo długo. Muszą również uświadomić sobie, że ktoś zwyczajnie może być lepszy niż przeciętny Kuba lat 12. Nie wiem, czy faktycznie uważają mnie za czitera, czy tylko przemawia przez nich wkurwienie spowodowane kolejną głową. Podżeganie do banowania to też mógł by być osobny temat. Sugeruje zrobić z tym porządek, bo to nie są odosobione przypadki, lecz notoryczne.
 8. Czekam na odpowiedzi osób, które głosowały na mą banicję, bo rozumiem, że każdy z was ma niepodważalne dowody mojej zbrodni.
 9. Kiedy dostałem bana? 30.12.2018 Rodzaj bana: BAN Powód bana: Nie znany Na jaki okres czasu dostałem bana: permanent Moje SteamID: 0:46870682 Opis zdarzenia: Dostałem 17 Votebanów za rzekome czitowanie, po 2 godzinach perma. Proszę dowody, nie puste oskarżenia. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Czysty