Jula

 Administrator serwerów
 • Zawartość

  202
 • Czat

  151
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

78 Level 7

3 obserwujących

O Jula

 • Tytuł
  Mistrzowski obrońca II

Ostatnie wizyty

1387 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć kobieta
 1. Popieram. Uważam, że przyda sie taki dział. Myślę, że będzie miał dużą aktywność ^^ Na pewno sporo graczy zainteresuje.
 2. [Wywiad] Aneta

  Super wywiad, dobrze się czytało oraz ogarnięta konstrukcja wywiadu.
 3. Czy Masz??

  Tak. Czy masz jutro wolne od pracy?
 4. Powiem krótko jak dla mnie gracz ma WH i nie ma co się nad tym rozpisywać (patrząc na filmy wyzej). Uważam, że @Sneaky bardzo ułatwił sprawę dodając filmiki. Mogę zerknąć na demo jeszcze po pracy (koło 1 w nocy) jeżeli sprawa nie zostanie rozpatrzona do tego czasu. Edit: Demo obejrzane jak dla mnie do kosza z nim. Koleś porusza się jak jakiś bot... Gdy przeciwnik jest blisko za ścianą i nawet porusza sie na shifcie nagle nasz podejrzany postanawia sie tam wcelować (nie jedna taka akcja). Pozatym nie sprawdza wszystkich miejscówek tylko zawsze wcelowany tam gdzie przeciwnik. Jak na moje widać to WH i to nawet bardzo.
 5. Cześć:) zapraszam na only Mirage. Miłej gry ^^
 6. Trochę śmieszne, że przy tak małej ilości godzin na serwerach uwujka wynosisz takie wnioski. Przed moją "przerwą" oraz przed zostaniem "adminem" bardzo często spotykałam adminów na serwerach. W zeszłym miesiącu zdarzało się, że grało nawet po 4 adminów na serwerze w tym samym czasie więc szczerze nie wiem skąd te wnioski. Sama spędzałam prawie 7 godzin dziennie na serwerach. Jedynie w godzinach rannych było mniej.
 7. Jestem na NIE. Jak wyżej. To podanie to kpina
 8. Cześć ^^ zapraszam Cie tez na FFA Miłej gry
 9. Przeczytaj jeszcze raz wyżej co zostało napisane. Jeżeli dostajesz karę na dane konto to każde kolejne wejście na serwer z innego konta kończy się banem za omijanie aktywnej kary. Więc jest to umyślne omijanie blokad. Nie ma czegoś takiego jak wejście "niechcący". Myślę, że Twoja kara nie zostanie skrócona. Pozostaje Ci odczekać. Edit: A jeżeli się tak stanie myślę że tydzień powinien zostać dla zasady.
 10. Możesz mu grzecznie wytłumaczyć przez jakie jego głupie postępowanie już nie zagracie na serwerach uwujka.