Jula

 Administrator serwerów
 • Zawartość

  239
 • Czat

  171
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

111 Level 10

4 obserwujących

O Jula

 • Tytuł
  Mistrzowski obrońca II

Ostatnie wizyty

1613 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć kobieta
 1. @Aneta dostęp do komputera będę miała dopiero za parę dni (praca). Narazie nie mam jak tego sprawdzić
 2. Kojarzę Cię z Mirage bo tam kiedyś często bywałeś. Ostatnimi czasy częściej na FFA. Pomyśleć że tyle razy Cię oglądałam. W sumie kto wie... moze juz wtedy cos bylo na rzeczy. Hmm wiec pobranie czitów to sekunda. Moim zdaniem one juz wczesniej byly na Twoim kompie. No tego to już wgle nie rozumiem. Skoro typek był odpalony to też się odpaliles żeby dostać vaca? Całkowicie liczyles się z konsekwencjami. Ty nie miales w cs:co kilku godzin świeży gracz, tylko jak już wyzej kolega napisał 3k godzin na main koncie. Może myślałeś że system anticzit uwujka jest tak kiepski iż ban nie wleci, gdy się gra na drugim koncie. A tu niespodzianka vac na mainie i ban na drugim.
 3. "Tak proszę Pana widziałem wiele osób które się dopuscilo kradziezy wafelka, którzy teraz kradną, znają się na tym sam widziałem na własne oczy więc radziłbym ich sprawdzać dla waszej uwagi bo sam byłem świadkiem! A ja nic zlego nie robilem! Tylko to co inni!"
 4. Cześć. Zapraszam na Mirage
 5. Oglądałam z dwa razy gracza. Niektóre akcje miał podejrzane i zalatywał mi Whaczem, ale nie byłam pewna wiec nie banowałam.
 6. Czy Masz??

  Nie wiem. Kobiety nie srajo Czy masz łóżko?
 7. Cześć. Pozwolę sobie zacytować @Aneta (odpowiedz z innego posta) "Ważna informacja : Komenda !report Używamy jej wyłącznie wtedy, gdy na 100% jesteśmy pewni. Użycie tej komendy nie służy do wołania administratora, którego celem ma być sprawdzenie gracza. Celem komendy REPORT jest zgłoszenie gracza, który na 100% używa wspomagaczy, działa na szkodęserwera. Nieuzasadnione przypadki będą karane i nie będzie to lekka kara. Zgłaszając gracza jesteś za tym, by został ukarany, oraz poniesiesz pełną odpowiedzialność w przypadku gdy gracz okaże się niewinny. Komenda przede wszystkim służy pomocą przy braku administratora na serwerze, który ma możliwość szybkiej reakcji." Namawianie do votebana lub votekicka jest karane (tak jak wyzej rowniez naduzywanie tej komendy /oczywiście gdy jest bezpodstawne). Pamiętaj, że mamy też dział skarg. Więc zawsze możesz napisac skargę na gracza gdy zdarzały się wyzwiska m.in w Twoja stronę lub zachowanie które Ci się nie podobalo, a działało na szkodę serwera. Tak samo jest z wszelkimi wspomagaczami lecz tutaj, gdy masz pewność używasz komendy !report.
 8. Cześć zapraszam Cię na only Mirage samych główek