Pela

 Bywalec
 • Zawartość

  47
 • Czat

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

33 Level 3

O Pela

 • Tytuł
  Złoty laur I

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  Pela
 • Zainteresowania
  Esport, anime, manga

Ostatnie wizyty

241 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. To wujek spierze laczkiem i nauczy jakich rzeczy się w internetach nie robi
 2. Tbh to wszystko daje zbyt dużo dyskusji, brak jest perfidnej akcji, w której można by było coś zweryfikować, bo trafi się, że ktoś ma dzień i jebnie flicka albo coś intuicyjnego. Jest brak czegoś konkretnego w co można by było wbić zęby. Jakbym miał to podzielić to 60/40 na to, że odpalony, ale czy jest to wystarczające by stwierdzić, że ktoś grał na czitach to nie wiem.
 3. Moim zdaniem zawodnik jest czysty. Przy v2,v3 mapa daje szeroki kąt widzenia i przy movemencie z dwóch stron łatwo jest znaleźć przeciwnika. Na v4 są metalowe blaszki stąd przy jednoczesnym bieganiu dwóch graczy też jest łatwo go zlokalizować. Na 5 filmiku grał całkowicie normalnie. Brak definitywnej akcji, która stwierdziłaby WH. Co do godzin to nie jest jakiś to specjalny wyznacznik, ja po 600h miałem globala także niespecjalnie bym się tym sugerował. Koleś ma dobry movement i niezły refleks, tyle z mojej strony.
 4. Od votebanów za granie awp 4v4 po votebanowanie za to, że ktoś jest lepszy. Najlepiej by im chyba było zablokować tą komende na CSS Na demku nic nie widać. Ptyś czysty.
 5. No właśnie dostałeś kare dlatego nie możesz grać. Nowe konto nie zwalnia Cię z kary.
 6. W przeciągu godziny rozpisze demo. Na ticku 12910 gracz pojawia się na serwerze, Bana dostaje po onetapie w ticku 61409, który był zwykłym przejawem refleksu. Gracz jest czysty, brak akcji w których można by podejrzewać go o czity.
 7. Przez ten czas czekania spędziłeś i tak tylko dwie godziny na forum. Brak cierpliwości i zdolności czytania ze zrozumieniem. Ignorowanie wiadomości, że masz odczekać miesiąc to samobójstwo.
 8. Ilość godzin jest bardzo duża, na forum swoje też przesiedziałeś, ale mam z Tobą jeden ogromny problem. Ilość postów, które wysyłałeś żeby po prostu tą aktywność na forum nabijać jest po prostu przytłaczająca przez ten miesiąc i nie chodzi mi o zabawy czy inne tego typu sprawunki, największy problem mam z Twoimi wypowiedziami w podaniach o admina, gdzie w każdym podaniu znasz nie znasz człowieka idzie ta sama śpiewka, za którą Ty wcześniej admina nie dostałeś czyli aktywność na forum i te wypowiedzi w dużej mierze zawsze wyglądały tak samo. Na ten moment jeżeli chodzi o godziny na serwerach to przemawia za Tobą solidnie, ale gryzie mnie z tyłu głowy to jak na siłę to robiłeś. Na ten moment będę na nie.
 9. @rMk csgo-stats podsumowuje tylko statystyki z matchmakingów nie bierze pod uwagę statystyk z serwerów . //Edit My bad, podsumowuje ;x Co do samego demka to tylko jedna akcja jest podejrzana, która może podchodzić pod lucky shota i to na samym końcu. Podczas grania na arenkach wyrabia się pewne nawyki co do side stepow i strzelania. Szczerze dla mnie to nie są wystarczające dowody żeby wlepić komuś bana za WH. // Po głębszej analizie i zapoznaniu się z sytuacją muszę zmienić zdanie i uznać Bolo za winnego.
 10. O ile przemawiają za Tobą godziny na serwerze to ogólne zachowania typu proszenie o wypowiadanie się w podaniu, kary w sb mówią wprost o niedojrzałości. Czas na forum słabiutki. Jestem na NIE.
 11. Pochwal się killami

  Nick z gry: Pela. Serwer: DD2Only Zabicia: 81 Zgony: 11 Asysty: 22
 12. https://sourcebans.uwujka.pl/index.php?searchText=1%3A462741305&p=banlist Otrzymałeś tego bana ponieważ próbowałeś ominąć aktywnego bana na innym koncie. Podaj swoje wszystkie konta steam.
 13. W większości przypadków inni ludzie są po prostu do Ciebie lepsi, a odpalanie czitów to jest plucie im w mordę i godzinom spędzonym na serwerach do ćwiczenia aima.