wergoll

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O wergoll

 • Tytuł
  Srebro II

Ostatnie wizyty

83 wyświetleń profilu
 1. Nic nie używałem żadnych wspomagaczy/cheatów itp. po prostu sądzę że ban jest przez to że był lag na serwerze (nie mój każdy go miał) w wtedy podczas tego laga zabiłem gracza headshotem i pliki gry/serwer nie wyłapał tego ale zaliczył killa i zostałem zbanowany przez błąd w logach lub w czymś innym. To są tylko moje przypuszczenia to nie jest tak że wiem dlaczego została nałożona blokada na moje konto.
 2. Kiedy dostałem bana? 10.02.2019 Rodzaj bana: BAN Powód bana: [SOS] Bypassing bans (code 0312) Na jaki okres czasu dostałem bana: do tygodnia Moje SteamID: 0:443973925 Opis zdarzenia: Wszedłem na serwer po tygodniowej przerwie zagrałem 1 arenkę zaczęła się i zostałem zbanowany nie wiem dlaczego i niestety nie wiem co oznacza [SOS] Bypassing bans (code 0312) Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Ponieważ nie wiem za co zostałem zbanowany nie muszę być odbanowany poprostu chcem wiedzieć za co go dostałem
 3. Kiedy dostałem bana? 25.12.2018 Rodzaj bana: MUTE Powód bana: obrażanie administracji/graczy Na jaki okres czasu dostałem bana: do tygodnia Moje SteamID: 0:443973925 Opis zdarzenia: Dzisiaj (25.12.2018) dostałem mute na czat głosowy na 1 tydzień nikogo nie wyzywałem ani chyba nie wszedłem na serwer a jeśli już tak to wyskakiwał mi komunikat że ' Jeżeli dostaleś mut'e gaga'a przeczytaj info na czacie więc niewiem czy mogłem coś mówić a nawet jeżeli to moje rozmowy wyglądają taż że czy mi mikrofon działa 'co tam' itp. I czy mogę demo jeżeli takie jest. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Ponieważ nie wiem za co dostałem bana i myślę że nikogo nie wyzywałem i obrażałem.