NoNieWiem

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2

O NoNieWiem

 • Tytuł
  Srebro II

Ostatnie wizyty

66 wyświetleń profilu
 1. Naprawdę tylko się kręciłem nie miałem żadnego spinbota ani innych haxów.
 2. Link zmieniłem dawno temu. Nie chce problemów, chce jedynie un-bana. Cheatowanie na tamtym koncie to było moje odreagowanie na setnego haxa na mm.
 3. Mam jeszcze jedno konto z VAC banem (na waszych serwerach grałem fair) . Grałem MMy na haxach a gdy wynik był przesądzony (wygrywałem) to przeszkadzałem w grze tak, że przegrywaliśmy. link do konta: https://steamcommunity.com/id/PiesCiMatkeJebal/ - 0:142475363
 4. Serio? Dostałem permanentnego bana za bawienie się myszką jak kogoś zabiłem? Ten serwer naprawdę wydawał mi się przez chwilę fajny. Poza tym w regulaminie nic takiego nie jest napisane.
 5. Kiedy dostałem bana? 28.12.2018 Rodzaj bana: BAN Powód bana: [SOS] Cheating (code 0129) Na jaki okres czasu dostałem bana: permanent Moje SteamID: 0:457793933 Opis zdarzenia: Grałem spokojnie arenki. W pewnym momencie po wygranej arenie z nudy zwiększyłem sobie czułość w myszce i zacząłem się kręcić i strzelać w różne strony. W tej chwili dostałem permanentnego bana za "haxy". Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Powinienem zostać odbanowany ponieważ nie przewiniłem w żaden sposób. W ogóle nie wiem za co dostałem bana.