Z0sia

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Level 1

O Z0sia

 • Tytuł
  Srebro III

Ostatnie wizyty

96 wyświetleń profilu
 1. Nie chce ignorować wypowiedzi Pana Zubi, więc napiszę zwięźle ostatnią odpowiedź pod tą sprawą i przepraszam Pana Zubi'ego: Jak pisałem w poprzednich wypowiedziach: - Nie drwiłem z ciebie ani Pani Anety - Nie udaje głupka. Jeszcze raz przepraszam Pana Zubi'ego.
 2. - Czy przypadkiem nie zajmujesz się w tym momencie swoją pracą jako opiekun ? Mam tu namyśli: "Ty odpowiadasz mi, ja tobie" gdyż chcemy dojść to sedna sprawy, ja odpieram po prostu twoje argumenty. - Nie próbuję robić z ciebie idioty, jeśli tak myślisz w takim razie przepraszam. Mam nadzieję, że do tej niespodzianki nie dojdzie. - Moje zachowanie? Jak pisałem wyżej po prostu odpieram argumenty, które zostały mi narzucone. - Tak otóż Pani @Aneta uświadomiła mnie, że mogę robić nie potrzebny spam dotyczący odnośnie tej sprawy, dlatego zaprzestałem i czekałem na któregoś z administratorów, by kontynuował. (przepraszam, że nie po kolei, ale jakoś mi uciekło): - Admin w tym momencie skupia się na swoim zadaniu rozwiązując tę sprawę. - Jak pisałem w poprzedniej odpowiedzi: niczego nie robiłem specjalnie, i nie chciałem zajmować czasu administracji. - Dyskusja to dyskusja, w tej chwili zajmujemy się moją sprawą, więc prowadzi to do rozstrzygnięcia mojej sprawy.
 3. Tak dodam coś od siebie. - Nie widzę punktu/podpunktu w regulaminie, gdzie zabrania się wyżej wymienionych rzeczy - (Jak dobrze rozumiem chodzi odnośnie o tę sprawę) Nigdy nie próbowałem i nie będę próbował absorbować uwagi administratorów, napisałem jak na każdego człowieka przystało odwołanie od blokady konta. - Czy działanie na szkodę serwera jest wypowiadanie się/Napisanie prośby o odblokowanie konta ? Stawiam, że administracja między innymi zajmuję się takimi sprawami i jest to prawdopodobnie duża część ich pracy. - Grupa została założona nie tak dawno temu, lecz trochę czasu już minęło, po za tym grupa, nikogo nie obraża, wiadomo w ogóle o kogo chodzi, lub o co chodzi, na jaki temat ją założono i po co ? Można się tylko domyślać, a to nie jest wystarczający dowód. Ta grupa po mimo "Perfidnej" nazwy nic nie udowadnia. - Nigdy z żadnego administratora publicznie nie kpiłem i nie będę kpił. Oczywiście jak każdy człowiek mam prawo mieć zdanie na temat każdego administratora, ale jest to tylko moje prywatne zdanie na ich temat, które nie ma żadnej ingerencji/wpływu na przebieg tej sprawy.
 4. @Aneta Tak rozumiem, składam prośbę o ub, jednak nie chce bezczynnie siedzieć jak inni i czekać na werdykt nie rozumiem po co taka agresja z waszej strony. W takim razie czekam na werdykt i się zamykam
 5. @Sino Rozumiem @Dop3 Nie będę siedział cicho, gdyż chcę doprowadzić sprawę by była rozstrzygnięta pozytywnie, nie zważając na konsekwencje, które popełniłem.
 6. @Aneta Tutaj muszę przyznać Pani rację, była taka sytuacja rozmawialiśmy o tym z wami oraz z Julą, że taka sytuacja więcej się nie powtórzy, Jednak jeśli chodzi o "Docinki" jak wiadomo każdy interpretuje wszystko inaczej: ktoś nie usłyszał lub nie zrozumiał kilka słów/zdania, jak wiadomo nie każdy również słyszy o czym gadamy na TeamSpeak'u "prywatnie". Jak napisałem wyżej taka sytuacja się więcej nie powtórzy
 7. Ban został nadany przez administratora @tr0jan natomiast Pani Lady poprosiła go o to, prawdopodobnie z powodu braku permisji, czy coś w tym stylu. (Tak mniej więcej usłyszałem) Wypraszam sobie słowa "Jak obaj nie skończycie pajacować". Gdzie twoim zdaniem "my" pajacujemy, chcemy się dowiedzieć, co z tym wspólnego miał/ma @tr0jan. W każdym razie dziękuje za odpowiedź co wspólnego ma @tr0jan
 8. Prowadzimy dyskusje na temat unbana użytkownika @Z0sia, więc dlaczego nagle wychodzimy po za sprawy serwerowe i wchodzimy w sprawy "zewnętrzne". Rozumiem, że przytaczasz to co zrobiliśmy, ale jednak; również nie ma to żadnego związku z tą sprawą.
 9. @Aneta @Sneaky Nie rozumiem dlaczego Państwo wracacie do starych wydarzeń, które nie mają znaczenia, dziś, ani w tej sprawie. Nie odwołaliśmy się. bo stwierdziliśmy, że nie ma to najmniejszego sensu, i woleliśmy wyciągnąć z tego konsekwencje. Teraz się odwołuję, ponieważ blokada była nie słuszna, pomimo naszych "wybryków".
 10. Kiedy dostałem bana? 18.03.2019 Rodzaj bana: BAN Powód bana: Info na Ts Na jaki okres czasu dostałem bana: do tygodnia Moje SteamID: 0:161900308 Opis zdarzenia: - Link do dema http://571673.node29.pukawka.pl/dem-de_mirage-1552934867-1552938737.zip (Serwer Mirage) - Runda 25+ (14:10 dla TT) - Opis całego zdarzenia: - godzina 20:37:54 Pani administrator Lady weszła do nas na ts'a (U Rudego na kwadracie ksz ksz) jak zawsze zrobiłem alt+tab by zobaczyć kto wszedł i zobaczyłem, że Pani Lady jest u nas. Napisałem do Rudzena że Lady jest u nas, więc jak zawsze postanowiliśmy mówić byle jakie nie prawdziwe info na temat przeciwników. Otóż, gdy mówiłem info (nie prawdziwe) Rudzen nie żył lub był koniec rundy lub w ogóle ich tam nie było, albo dopiero co każdy ledwo co zdążył się zrespić. Następnie Lady zwróciła się do nas, że dajemy sobie info i mamy bana (oczywiście wypowiedz była inna, gdyż nie pamiętaj jej dokładnie, więc przytaczam resztki swej pamięci). Otóż prawdopodobnie Pani Lady nie była na serwerze i nie widziała czy był start rundy czy koniec lub czy rzeczywiście ktoś tam był. I tutaj w tym miejscu właśnie się zdziwiliśmy, ponieważ wczoraj robiliśmy dokładnie tak samo dawaliśmy sobie info tak 4fun, oczywiście nie prawdziwe i nikt z trzech administratorów nie zgłosił tego lub nie otrzymaliśmy natychmiastowej blokady, byliśmy wtedy na ts'ie z lady Jula i Shirke i MUSIELI usłyszeć choć garstke tego co mówiliśmy i chociaż zwrócić uwagę temu czy to jest prawdziwe. I tutaj zakończę swoją wypowiedź i również liczę na pozytywne rozpatrzenie naszej prośby. Jeśli jest jakaś szansa na odblokowanie, myślę; że nie ma co drążyć tematu z Rudzenem, ponieważ sytuacja wygląda tak samo jak przytoczyłem wyżej i nie ma co marnować czasu innych administratorów, ponieważ czas to pieniądz, z góry dziękuje. z0sia&Rudzen Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Uważam, że kara, która została nałożona na nas jest niesprawiedliwa, gdyż nie zrobiliśmy nic złego jak bawiąc się w tak zwane nasze "głupie zabawy". Jak zawsze przepraszamy za niedogodności związane z nami.
 11. Bunny Hop Weekend

  Tak samo nie podobał mi się ten weekendowy event, gdzie każdy ma BH, jest to dodatkowe urozmaicenie, które pozwala na całkowicie inną taktykę/rozgrywkę niż AWP w connectorze i w oknie. Można powiedzieć, że jest to weekend bez wszelkich typu snajperek. Duża część graczy mówi źle o tym wydarzeniu dlatego, że zamiast zagrać agresywniej rushować wszystko co się da grają tak samo jak wspomniałem wyżej. Jak najbardziej popieram tutaj zdanie inny administratorów, event moim zdaniem wyszedł bardzo na plus. Liczę na więcej rozmaitych wydarzeń, które przyniosą znów całkowicie inną taktykę. Pozdrawiawiam z0sia