czystakartka

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Czat

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

O czystakartka

 • Tytuł
  Srebro II

Ostatnie wizyty

71 wyświetleń profilu
 1. Być może grałem, ale kiedy to było. Przecież nie można wszystkiego w życiu zapamiętać.. Co do dema to MOIM ZDANIEM (które w zasadzie jest nic nie warte, ale lubię dyskutować i wchodzić w dyskusje; oczywiście bez nerwów) to podkręcanie kul to zasługa GOTV i takie flicki zawsze wyglądają tak jak wyglądają. Mówię tu o profesjonalnej scenie, nie porównując się oczywiście do niej. Oglądając mecze często widać jakby sterowali trajektorią lotu kuli, ale nie jest to tak widoczne jak przy oglądaniu dema w zwolnionym tempie. Czekam na opinię innych adminów i jeżeli będzie taka sama jak Thomiego (czyli bardziej cheater, niż legit) to zupełnie to zrozumiem, bo można mieć mieszane uczucia po tej akcji. Mimo tego prosiłbym już teraz, bo sprawa zaszła dość daleko i nie spodziewałem się takiego przebiegu tej prośby, aby dano mi szansę pokazać się jeszcze w kilku rundach, ponieważ niepodważalnie jest to najlepsza sieć serwerów i banicja na Waszych serwerach to jak zamknięcie możliwości gry na publikach, bo nigdzie nie ma takiej aktywności jak u Was.
 2. Naprawdę nie chciałem już odpowiadać, ale po prostu muszę słysząc takie rzeczy. Co to znaczy jakiś czas? Jak napisałem w poście, zagrałem zaledwie półtorej rundy. Pierwsza to w której dostałem hsa na gali przy wyniku 14-15. Druga to ta w której otrzymałem bana. Czekam na demka z "analizą" . Pozdrawiam, życzę spokojnej pracy.
 3. Widzę, że decyzja to tylko kwestia czasu, kiedy wymieniony @Thomiii wstawi urywki demka z komentarzem typu "obvious trigger" i będzie to rzetelny dowód na moje cheatowanie Jeśli tak to ma wyglądać to już teraz zamknijcie sprawę. Szkoda, że nawet gdy ktoś mając odrobinę więcej umiejętności i doświadczenia w grze od innych od razu musi być banowany.
 4. No i w jakim celu to zacytowałeś? Nie bardzo rozumiem, bo nic te cytaty nie wyjaśniają.
 5. https://steamcommunity.com/profiles/76561198021985168/ - 0:30859720 https://steamcommunity.com/id/dymeki/ - 1:120873957 Dodam tylko, zdając sobie sprawę z tego, że niczyje słowa w internecie nie są wiarygodne, że pierwsze konto zostało zbanowane za cheaty, zgadza się, natomiast drugie za skin changera. Nie próbuję się tłumaczyć ani usprawiedliwiać, to tylko ciekawostka. I jeżeli byłaby taka możliwość to prosiłbym o to, aby móc zobaczyć to demo. Jest też szansa, że na moim IP zostało założone konto mojego brata, gdyż być może zakładał je mieszkając jeszcze ze mną, teraz się wyprowadził. Nie posiada ono blokady VAC.
 6. Kiedy dostałem bana? 04.01.2019 Rodzaj bana: BAN Powód bana: Aimbot Na jaki okres czasu dostałem bana: permanent Moje SteamID: 0:461687369 Opis zdarzenia: Wszedłem na serwer, była ostatnia runda (wynik 14-15), w której nic nie ustrzeliłem. Mapa została zresetowana, odbyła się rozgrzewka. Rozpoczęła się runda pistoletowa ruszyłem na B i pestkowałem z glocka mierząc w platformę zabijając dokładnie 4 graczy, wszystkich poprzez strzał w głowę. Nie zdążyłem nic więcej zrobić gdyż od razu zostałem wyrzucony z serwera mając przed oczami komunikat o moim banie. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Na pytanie dlaczego powinienem zostać odbanowany odpowiem pytaniem- Dlaczego zostałem zbanowany? Zgadza się, mój profil steam jest podejrzany o oszustwa na pierwszy rzut oka ze względu na czas gry, ale to nie jest powód, żeby przyszywać mi od razu łatkę cheatera. Akcja musiała bardzo mocno zdumieć admina skoro tak szybko zdążył zareagować, kto wie, może to admin był jedną z ofiar.. Mimo to muszę powiedzieć, że może się zdarzyć każdemu, bez względu na to ile godzin ma w csie, bo nie było to patrząc od strony technicznej nic trudnego. Strzelam w tej gierce około 5 lat i to nie jest moje main konto, dlatego też przyznanie mi bana patrząc na liczbę godzin i jedną jedyną akcję uważam za niestosowne.