rojsONek

 Opiekun serwerów
 • Zawartość

  2409
 • Czat

  1113
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  41

Ostatnia wygrana rojsONek w dniu 13 Kwiecień

Użytkownicy przyznają rojsONek punkty reputacji!

Reputacja

993 Level 29

10 obserwujących

O rojsONek

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  rojsONek
 • Zainteresowania
  Interesuje się oglądaniem graczy na serwerach uwujka.pl cały dzień i analizowaniem ich strzałów, statystyk oraz pozycji w niezawodnym rankingu !elo.

Ostatnie wizyty

6613 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Czemu bankier jest gruby? - BoCzek.
 2. "Raz w życiu pomyliły mi się kroki i od tego czasu chodzę krzywo." Marek Hłasko
 3. W roku 2021 Światowy Dzień Trzeźwości przypada na 15 kwietnia (czwartek) Dziś jest Światowy Dzień Trzeźwości Dlaczego ludzie z taką przyjemnością wprowadzają sie w stan, w którym tracą nad sobą kontrolę? Tak dzieję się od wieków i nie oszukujmy, będzie trwać kolejne kilkaset lat. Ale nawet jeśli w Światowy Dzień Trzeźwości tylko jedna osoba rzuci używki, będzie to sukces.
 4. Drogi użytkowniku! W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach. Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.
 5. W temacie pojawią się najciekawsze rozmowy cheaterów z graczami oraz ich niezwykłe rozmyślenia nad obrażeniami które zadają
 6. Twoja prośba o utworzenie kanału została rozpatrzona POZYTYWNIE. Wkrótce skontaktuje się z Tobą moderator - otrzymasz klucz aktywujący uprawnienia na Twoim kanale. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 7. Zegar elektryczny spieszy się pięć minut na dobę. Nikt nie nastawia jednak właściwej godziny. Ile czasu upłynie, zanim zegar poda prawidłowy czas?
 8. W roku 2021 Dzień Czekolady przypada na 12 kwietnia (poniedziałek) Dziś jest Dzień Czekolady Niezmiennie uwielbiana na całym świecie od ponad 200 lat, w coraz bardziej wymyślnych odsłonach: to już nie tylko ciastka, batony czy lody, ale również piwo, mydło czy nawet masaż. Trudno się dziwić temu szaleństwu – w końcu czekolada w bardzo długo czekało na światowe odkrycie. Co prawda, specjalnym napojem czekoladowym rozkoszowali się już Majowie i Aztekowie, ale ziarna kakaowca dopiero w XV wieku przywiózł do Europy Krzysztof Kolumb z jednej ze swoich wypraw. Następnie minąć musiało kilkaset lat, zanim w Niemczech powstała pierwsza tabliczka czekolady. Co więcej, oprócz tego, że jest pyszna, czekolada spożywana w umiarkowanych ilość może również mieć pozytywny wpływ na zdrowie. Badania wskazują, że substancje zawarte w czekoladzie pozytywnie wpływają na układ krążenia i pracę mózgu. Nie można oczywiście zapominać o wyraźniej poprawie nastroju, co doceniają zwłaszcza kobiety. Dlatego nie powinno dziwić, że na całym świecie ludzie wydają na ten smakołyk łącznie ponad 7 miliardów dolarów rocznie.
 9. "Ciężka praca i brak rozrywek sprawiają, że będziesz cholernym nudziarzem, a twoja żona bogatą wdową." Edward Evan Evans-Pritchard
 10. Co mówi kucharz do dowódcy? - Jest ser!
 11. Prawidłowa odpowiedź: 8,5 dnia Gratulację: @root @crow