Karabine

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Czat

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2

O Karabine

 • Tytuł
  Srebro II

Ostatnie wizyty

112 wyświetleń profilu
 1. Po pierwsze proszę obejrzec całą gre i da die zauważyć, ze prawie zawsze wybiegali mi z zakrętu. Po drugie demka cs są zbugowane i po trzecie co mam zrobc zeby udowodnić,że NIE cheatuje. Dziwi mnie to, że sa tu ogarnięci ludzie i doswiadczeni gracze a i tak zbanowali mnie czyli normalną osobę która nie chetuje i nigdy nie cheatowala i nie będzie cheatowac. Nie po to kupilem gre by mieć bana. Mam na tym koncie prawie 1000 h i nie mam innych kont. Bo nie wjem po co miałbym je mieć. Nie mam nic więcej do powiedzenia bo nie wiem co mam zrobić żeby pokazać to że się mylicie.
 2. Oglądam to demko i chyba każdy wie, że są bardzo zbugowane i na spowolnionym tempie jeszcze bardziej.
 3. @rMk wtedy kiedy spytałeś się mnie czy to moje main konto nie odpowiedziałam ci od razu, ponieważ nie usłyszałem początku zdania i nie wiedziałem ze to do mnie. Gdy drugi raz sie mnie spytałeś to odpowiedziałem tobie, bo wiedziałem że pytanie jest skierowane do mnie. Co do tych boxów po TT to, gdy respisz sie na środku okna, przeciwnik respi sie za boxami to widac wtedy za boxami jego głowę. Nie wiem jak mam udowodnić to, że nie cheatowalem.
 4. Kiedy dostałem bana? 09.01.2019 Rodzaj bana: BAN Powód bana: Sam tego nie wiem Na jaki okres czasu dostałem bana: permanent Moje SteamID: 1:209425642 Opis zdarzenia: Grałem sobie na arence 1vs1. Nagle zostałem wyrzucony i wuskoczyło mi okienko ze na tym serwerze zostałem zbanowany. KIEDY JA NIE OSZUKUJE. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Bo grałem legalnie. Chyba jakiś Admin sie pomylił.