Filo1

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Czat

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4

O Filo1

 • Tytuł
  Srebro IV

Ostatnie wizyty

421 wyświetleń profilu
 1. Od siebie dodam że też mi się zdarzał taki duszek na arenkach. mój sprzęt: 8700k | 16gb RAM | GTX 1060 | rurka 100/100 zazwyczaj mam 5-10ms pingu na serwerach u Wujka. cl_interp 0,015625 cl_interp_ratio 1 ratio 196608, Mam wrażenie że problem musi występować od niedawna, jakiś czas temu byłem stałym bywalcem na arenkach i nie było tego. Nie wiem od kiedy tak się dzieje bo ostatnio pogrywam tylko na AWP, no ale tak jak napisałem wyżej wydaje mi się że wcześniej nie było tego.
 2. Fajny profil i zainteresowania :D

  Twój ulubiony szeroki kadłub to? samolot pasażerski to?

  1. Prince

   Prince

   W tej kolejności: Concorde, MD11, B747, AN225, A350

 3. Czy Masz??

  Nie Czy masz Instagram?
 4. Oczywiście że się zapoznałem, nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi Widziałem że było zgłaszane przed napisaniem mojego postu, ale nikt wcześniej nie sugerował usunięcia mapy. A changelog też już widziałem, fajnie mapa wykasowana, o to chodziło! //ode mnie to wszystko. nie robię już offtopa Edit: tego postu faktycznie nie widziałem, sorki
 5. Gram na 1000x za mocnym do CSGO PC. To nie jest wina PC, bardzie może rozdzielczości i detali, ale nie wiem Dokładnie, dlatego też zaleciłem usunięcie tej mapy.
 6. Dokładnie, to jest jednak tylko jedna rampa. Znalazłem screenshoty z wcześniej oraz zrobiłem rekonstrukcje z botami https://imgur.com/a/JNSAoJw Zgłosiłem buga, w sumie to z tego co czytałem tu wcześniej nie ja pierwszy i od razu kierujesz w moją stronę jakieś "podejrzenia", niefajnie.
 7. Jestem pewny że nie mam żadnego niedozwolonego oprogramowania Postaram się zrobić screenshoty
 8. Nazwa zmiany: Usunięcie awp_lego_s_w Opis zmiany: Usunięcie tej mapy z puli. Powód zmiany: Rampy na mapie czasami robią się niewidzialne. Nie byłoby większego problemu ale, zauważyłem że momentami można zobaczyć graczy "przez ścianę", ponadto jeżeli widzimy jakąś część innego gracza np jego głowę to pokazuje się nam jego cały model postaci. Jest to kłopotliwe w momencie gdy nie widzimy krawędzi rampy i chcemy zabić kogoś po drugiej stronie. Jest dużo fajnych map na AWP więc tę bym śmiało wyrzucił. Zrobiłem kilka screenshotów z gry żeby pokazać dokładnie o co mi chodzi, ale niestety nie zapisały mi się. Chętnie pomogę to przetestować jeżeli jest taka potrzeba.
 9. Forumowy ranking CPU

  Upgrade na 8700k i lekkie OC https://valid.x86.fr/w5uzdr Jestem zadowolony z wyniku, będę dalej kręcił jak wymienie chłodzenie.
 10. Nazwa Buga: Ranking Opis Buga: Przed zmianą mapy byłem top 9 w rankingu, po zmianie mapy zauważyłem parasolkę przy swoim nicku, inną rangę oraz inne statystyki. Data/godzina/runda wystąpienia buga: 20.02 chwilę po 14:00 Oczekiwane rozwiązanie: Przywrócenie moich poprzednich statystyk Pomogę w testach sprawdzających, czy bug został usunięty: TAK
 11. Cześć wszystkim Jestem nowy na forum i od jakiegoś czasu na arenkach