Wikusiaa

 Redaktor
 • Zawartość

  1638
 • Czat

  656
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Ostatnia wygrana Wikusiaa w dniu 18 Listopad

Użytkownicy przyznają Wikusiaa punkty reputacji!

Reputacja

409 Level 18

O Wikusiaa

 • Pozostałe grupy  Administrator serwerów
   Kobieta
 • Tytuł
  Matka Dragona

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  ღ ν ί c т σ я ί α ஐ
 • Zainteresowania
  muzyka, seriale, granie w CS-a, Smoki <3 :D

Ostatnie wizyty

3200 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć kobieta
 1. ts zdecydowanie, jak dla mnie łatwiejszy w obsłudze i nie mam tyle błędów jak na dc
 2. 2020 LISTOPAD 22 NIEDZIELA Imieniny obchodzą: Cecylia, Marek, Ernestyna, Filemon, Filemona, Maur, Salwator, Stefan, Wszemił, Wszemiła Urodziny obchodzą: @AgresywnyAniol @undying Wszystkiego Najlepszego! Przysłowie na dziś: „Gdy na świętą Cecylię grzmi, rolnikom o dobry roku śni” Słońce Świt: 06:29 Wsch. Sł.: 07:07 Zenit: 11:22 Zach. Sł.: 15:36 Zmierzch: 16:15 Znak Zodiaku: Wydarzenia w tym dniu: Polska, 22 Listopada 1348 – Królowie Kazimierz III Wielki i Karol IV Luksemburski zawarli polsko-czeski pokój namysłowski. 1655 – IV wojna polsko-rosyjska: zwycięstwo wojsk polskich i Chanatu Krymskiego nad armią rosyjsko-kozacką w bitwie pod Jezierną. 1744 – Król August III Sas wydał zgodę na zmianę nazwy miasta Lewartów na Lubartów. 1757 – Wojna siedmioletnia: zwycięstwo wojsk austriackich nad pruskimi w bitwie pod Wrocławiem. 1831 – Powstanie listopadowe: generał-gubernator Królestwa Polskiego Iwan Paskiewicz unieważnił wszystkie postanowienia i uchwały Rządu Narodowego. Świat, 22 Listopada 498 – Doszło do podwójnej elekcji papieża Symmachusa i antypapieża Wawrzyńca. 622 – Król longobardzki Rotari wydał tzw. Edykt Rotariego – zbiór praw przyjęty przez zgromadzenie wojowników longorbardzkich. 845 – W bitwie pod Ballon Bretończycy pod wodzą Nominoëgo w przymierzu z Lambertydami pokonali wojska władcy Franków Karola II Łysego. 1220 – Fryderyk II Hohenstauf został koronowany na cesarza rzymsko-niemieckiego. 1286 – Został zamordowany król Danii Eryk Glipping. Nowym królem został jego 12-letni syn Eryk Menved.
 3. W roku 2020 Dzień Kredki przypada na 22 listopada (niedziela) Dziś jest Dzień Kredki Święto to w znaczący sposób wiąże się z najmłodszymi, bowiem to dzięki kredkom mogą one wyrazić swoje myśli i uczucia. Rysowanie w dodatku rozwija wyobraźnię, więc tym bardziej warto dzisiaj zachęcać dzieci do tej świetnej zabawy.
 4. ''O naszym szczęściu nie decyduje to, co nam się przydarza, ale to, jak na to reagujemy.'' Andrew Matthews
 5. Kontrolna wizyta ciężarnej u ginekologa: -Ojciec będzie przy porodzie? -Nie sądze, nie przepada za moim mężem.
 6. @PR0M1L Miło z twojej strony, wzajemnie pozdrawiam ^^
 7. Fenomen bombajski to zjawisko, w którym brakuje niektórych elementów krwi. Powoduje to, że osoba ma mieszaną grupę krwi. Tylko 0, 0004% światowej populacji ma taką krew. Istnieje nawet specjalne przechowywanie tej krwi, aby ludzie, którzy ją posiadają, mogli w razie potrzeby dokonać transfuzji krwi. Co ciekawe, ta wyjątkowa grupa krwi może zostać przetoczona przez każdą osobę z regularną grupą krwi.
 8. W roku 2020 Dzień Studenta przypada na 17 listopada (wtorek) Dziś jest Dzień Studenta Dzień Studenta obchodzony jest od 1941 roku – ustanowiony został na pamiątkę krwawo stłumionego protestu czechosłowackich studentów przeciwko inwazji nazistów 1939 roku. Święto to jednak nie ma dziś wyłącznie charakteru nostalgicznego, jest raczej okazją do afirmacji tego, co większość nazywa najpiękniejszym okresem w życiu. Okres ten kusi coraz więcej młodych osób – liczba studentów w ciągu ostatnich 20 lat wzrosła 5-krotnie, a liczba szkół wyższych 4-krotnie. Dyplom magistra był do niedawna uważany za przepustkę do wymarzonej kariery zawodowej, jednak polski rynek pracy szybko zweryfikował stale powiększającą się liczbę absolwentów. W listopadzie 2012 roku bez pracy było ponad 230 tysięcy osób po studiach. Dlatego też coraz bardziej popularne stają się studia zaoczne – w ten sposób studenci mogą zdobywać doświadczenie znacznie wcześniej, by być lepiej przygotowanym na poszukiwanie zatrudnienia zaraz po uzyskaniu dyplomu. To jednak wiąże się ze zrezygnowaniem z archetypowego studenckiego życia, jakie dają studia dzienne, zwłaszcza te poza miejscem zamieszkania. Do beztroski i swojego rodzaju luksusu studiowania w Polsce przyczynia się walnie fakt, że publiczne szkolnictwo wyższe jest bezpłatne – to nie do pomyślenia w większości krajów europejskich. Mimo to polscy studenci, nieco stereotypowo i z przymrużeniem oka, postrzegani są jako osoby niezmiennie głodne. Złośliwi twierdzą, że być może dlatego, że za dużo piją.