zeeterx

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4

O zeeterx

 • Tytuł
  Srebro II

Ostatnie wizyty

172 wyświetleń profilu
 1. Bądzmy ludzmi jak bede cheatował tym razem nie odwołalny ban. Moi koledzy grają se na luzie a ja tylko słucham. Rozumiem że popełniłem błąd cheatując ale się poprawię
 2. Czy jest jakiś sposób na szukanie kont steam?
 3. Kiedy dostałem bana? 02.02.2019 Rodzaj bana: BAN Powód bana: [SOS] Bypassing bans (code 0315) Na jaki okres czasu dostałem bana: permanent Moje SteamID: 1:456490968 Opis zdarzenia: Otrzymałem bana za omijanie innego trwającego bana, na tym koncie najprawdopodobniej https://steamcommunity.com/id/ZeeterX lecz nie jestem pewien bo tam mam vac bana za cheaty i nie moge tego sprawdzić. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Chciałbym ćwiczyć razem z moim teamem na waszym retaku. Żałuje za swoje grzechy i postanawiam się poprawić.
 4. unlucky troche ten ban

 5. Kiedy dostałem bana? 12.11.1998 Rodzaj bana: BAN Powód bana: Dostałem bana za: [SOS] Bypassing bans (code 0315) Na jaki okres czasu dostałem bana: permanent Moje SteamID: 1:456490968 Opis zdarzenia: Otrzymałem bana za cheatowanie na innym koncie na ip (cheatowalem dla zabawy bo cs mi sie wtedy znudził więc mam tam też vaca, pózniej gdy cs przeszedł na formę f2p stworzyłęm kilkanascie kont i wbijałem na różne servery społecznościowe głównie ffa, 1v1 i zazwyczaj wbijałem też na ffa od was bo był bez prime i zawsze grało tam dużo osób). Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Prosiłbym o odbanowanie ponieważ teraz tego żałuje, bo chciałbym pocwiczyć sobie trochę aima i odbijania bs'a a wasz retake zawsze był najlepszy (chciałbym chociaż mieć unbana tylko na retake bo tylko tam bym grał). Dziękuje jeżeli pozytywnie rozpatrzycie moją prośbę.
 6. Kiedy dostałem bana? 02.02.2019 Rodzaj bana: BAN Powód bana: Witam dostałem bana za: [SOS] Bypassing bans (code 0315) totalnie nie wiem co to jest i dlaczego Na jaki okres czasu dostałem bana: permanent Moje SteamID: 1:456490968 Opis zdarzenia: Wbiłem na server 1v1 i po 2 zgonie dostałem bana. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Jest to ban nieuczciwy za zmienne ip którego nie używam.