zimny

 Opiekun serwerów
 • Zawartość

  793
 • Czat

  300
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana zimny w dniu 9 Wrzesień 2020

Użytkownicy przyznają zimny punkty reputacji!

Reputacja

327 Level 16

O zimny

 • Tytuł
  Mistrzowska pierwsza klasa

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  zimny
 • Zainteresowania
  Gry, Piłka nożna, Koszykówka, Lotnictwo oraz Formuła 1

Ostatnie wizyty

4096 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. Drogi użytkowniku! W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach. Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.
 2. Problem z brońmi.

  Po dokładnych próbach wykrycia błędu, żadna z osób która podjęła się próby nie napotkała takich, a co za tym idzie żadnych problemów przy zmianie broni z p2000 na usp a także w drugą stronę, wszystko u nas działa bez zarzutu. Nie mamy pojęcia dlaczego ten błąd występuje.
 3. Problem z brońmi.

  Byłem na serwerze, pozmieniałem te dwie bronie między sobą kilkukrotnie i nie napotkałem tego błędu, nagraj nam proszę krótki filmik przedstawiający sytuacje, spróbuj pozmieniać bronie spowrotem.
 4. Drogi użytkowniku! W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach. Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.
 5. Drogi użytkowniku! W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach. Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.
 6. Drogi użytkowniku! W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach. Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.
 7. Drogi użytkowniku! W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach. Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.
 8. Drogi użytkowniku! W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach. Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.
 9. Twoja prośba o utworzenie kanału została rozpatrzona POZYTYWNIE. Wkrótce skontaktuje się z Tobą moderator - otrzymasz klucz aktywujący uprawnienia na Twoim kanale. Temat został ZAMKNIĘTY. W razie potrzeby otwarcia tematu, prosimy o kontakt z moderatorem.
 10. Drogi użytkowniku! W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach. Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.
 11. Drogi użytkowniku! W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach. Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.
 12. Witaj, sprawdziliśmy podesłane przez Ciebie mapy, wszystkie z nich poza mapą water_run były wcześniej na serwerze w fazie beta testów i zostały odrzucone w końcowej selekcji, z przeróżnych powodów. Co do mapy surf_minuet, to jest w on mapą rezerwową która jest w planach przyszłościowych by dodać ją kiedyś na serwer.
 13. Drogi użytkowniku! W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach. Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.
 14. Witaj! Jeśli chcesz zgłosić admina za coś co zrobił nieprawidłowo na serwerze, zrób to w dziale Skargi https://uwujka.pl/forum/176-skargi/, aczkolwiek ta sprawa nie wydarzyła się na serwerze, więc my nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić, a co za tym idzie, na serwerach uwujka.pl nasz administrator nie zrobił niczego złego. Pozdrawiam
 15. Drogi użytkowniku! W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach. Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.