zimny

 Opiekun serwerów
 • Zawartość

  705
 • Czat

  280
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana zimny w dniu 9 Wrzesień

Użytkownicy przyznają zimny punkty reputacji!

Reputacja

290 Level 15

10 obserwujących

O zimny

 • Pozostałe grupy  Starszy moderator
 • Tytuł
  podrywacze.pl

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  zimny
 • Zainteresowania
  Gry, Piłka nożna, Koszykówka, Lotnictwo oraz Formuła 1

Ostatnie wizyty

3208 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. @Rojo u mnie ceny hurtowe, po za tym jak sam się przekonałeś, łatwo u mnie popaść w długi.
 2. Drogi użytkowniku! W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach. Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.
 3. Drogi użytkowniku! W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach. Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.
 4. Drogi użytkowniku! W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach. Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.
 5. Drogi użytkowniku! W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach. Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.
 6. Gag

  Otrzymałeś gaga od jednego z adminów z powodu nadużywania komend. Wszystkie informacje znajdują się w SourceBans, możesz apelować o zdjęcie nadanej kary w dziale prośby o odbanowanie.
 7. Drogi użytkowniku! W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach. Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.
 8. Co robi terrorysta na imprezie? Porywa do tańca
 9. Bitwa Tygodnia #12

  prysznic bo trwa zdecydowanie krócej i generalnie jakoś tak jest dla mnie przyjemniejszy.
 10. Drogi użytkowniku! W imieniu administracji uwujka.pl - Najlepszych Serwerów CS: GO witamy Cię w naszej społeczności! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas grając na naszych serwerach. Od napisania Twojego tematu minęły ponad 24 godziny, dlatego został on ZAMKNIĘTY.