EcK0YT

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4

O EcK0YT

 • Tytuł
  Srebro III

Ostatnie wizyty

51 wyświetleń profilu
 1. Bo nie siedze cały dzień w domu tylko wychodze gdzies z kolegami a gram moze trzy razy w tygodniu A proszę o unbana tak pozno bo zapomniałem jak nie chcecie mnie unbanować to powiedzcie i ku*wa koniec tematu ja mam wam rozprawke pisac ze moj brat chetował a ja nie moze jeszcze teze napisac
 2. Mój brat już nie czituje. Przepraszam za mojego brata całkiem niewiedzialem że czitowal na serwie. To mogę dostac unbana? Tak lepiej wyjasnieles. ??
 3. no gram? może ty jaśniej wyjaśnij a nie jak tamci inni
 4. To mojego brata konto. I co w związku z tym skoro on nie grał na tym serwie. A poza tym miały byc moje konta nie np mojego brata.
 5. Nie innych juz nie miałem ani nie mam.
 6. Miałem tylko jedno konto i grałem na nim normalnie dostałem na nim Vaca więc kupiłem na nowym koncie CS:GO i wszedłem na nowym koncie na serwa i dostałem bana lel. Masz: https://steamcommunity.com/id/EcK0YT - 0:189697934
 7. Nigdy nie miałem bana na waszym serwerze. Piszę późno bo kompletnie zapomniałem o tym. To jest pierwsze konto.
 8. Kiedy dostałem bana? 12.01.2019 Rodzaj bana: BAN Powód bana: Bypassing bans Na jaki okres czasu dostałem bana: do roku Moje SteamID: 1:233952048 Opis zdarzenia: Gdy wszedłem na serwer odrazu dostałem bana. Nie wiem czemu go dostałem skoro nic nie zrobiłem. Dlaczego powinienem zostać odbanowany: Jestem niewinny niczego wszedłem tylko na serwer i dostałem bana.