DetonatoReK

 Ograniczony użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Czat

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O DetonatoReK

 • Tytuł
  Srebro II

Ostatnie wizyty

314 wyświetleń profilu
 1. Czy mógłbym prosić o kontakt lub o akceptacje na steam. Związana z moją osobą na serwie arena 1 vs 1 .

  1. root

   root

   Bany itp. tylko na forum miśku

  2. DetonatoReK

   DetonatoReK

   Tylko,że odwołałem się odnośnie skrócenia mi mut'a w,którym jest pokazana skrucha to zostało to potraktowane bez jakiegokolwiek przemyślenia w dodatku doszło do dodatkowego niedomówienia,które jeszcze bardziej poprawiło obecną opinie o sobie.

   Mianowicie

   1. Nigdy nie chwaliłem się przez mikrofon w taki sposób,który został w  przedstawiony sposób opisany . Ponieważ Nigdy nie jestem "najebany" bo nie spożywam alkoholu i to ludzie mnie oceniaja "Dycha ty jesteś najebany znów"
   2.Otrzymałem muta 2tyg za recydywę z automatu ponieważ bot automatycznie wykrył w mojej wiadomości na czacie słowa,które określił,za obrazę skierowaną w kogoś kierunku. Co po prostu było wymienienie przykładów w temacie,który był nawiązywany. A P.Dop3 w swojej wypowiedzi nie upewniając się ,jak było naprawdę nawiązał,że mając obecnego mut'a i pisząc odwołanie o skrócenie blokady , miałem czelność obrazić kogoś na czacie , gdzie po krótkiej chwili okazało ,że nikogo nie raczyłem obrazić.


   Gdzie dodam,że obecnego muta,który mi jest nałożony został mi na ts3 obiecany i przez 4 dni specjalnie osoba,która mi obiecała blokadę spedzała na serwerze czas. Po otrzymaniu kary tej osoby nie było tak czesto na serwerze zanim jeszcze miałem możliwość używania mikrofonu.

   [usunięty screen]

    

  3. root

   root

   Bany itp. tylko na forum miśku