Pro100wniK

 Ograniczony użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Czat

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Pro100wniK

 • Tytuł
  Srebro II

Ostatnie wizyty

19 wyświetleń profilu
 1. Tak @MrRicio dokładnie o tej karze wspominałem. Dzięki, w końcu ktoś zechciał podać konkretny argument który wszystko jasno wytłumaczył, podobnie troche post od @Dop3, daje wam po plusie. Kończę dyskusje, bo boję się, że @smuFi zaraz zacznie kolejne bajki wymyślać, nie rozumiem człowieku po co ty o jakiś barach, kawiarniach i wyjściach z dziewczyną piszesz, oczekiwałem argumentów i konkretnych odpowiedzi takich jak od Twoich kolegów a nie pokazu Twojej twórczości poetyckiej, myśl co piszesz a nie piszesz co myślisz. I polecam nie pisać do kogoś, że wątpisz, że przeczytał regulamin bo są na tym świecie osoby, które regulaminy czytają i możesz je urazić. Wciąż podtrzymuję, że kara nie jest adekwatna do tego co zrobiłem ale trudno, zgadzam się z tym i dzięki za debatę.
 2. Prosiłem aby skupić się i argumentować sytuacje o której jest temat a nie wymyślać bajki. Dobra to kwestie, że ban jest uzasadniony mamy za sobą. Mam jeszcze pytanie tak jak napisałem, jak ktoś zwyzywał drugiego człowieka to dostał 4 godzinki a ja nie obrażając nikogo i nie robiąc na złe, nie przeszkadzając notorycznie dostałem muta na 2 dni? Jak tu działa taryfikator? Dajecie muty na ile sobie chcecie? Raczej za publiczne zwyzywanie kogoś powinno być kilka dni a nie za durne beknięcie. mówię o sytuacji, gdzie za słowa "japierdole szmata mala haha menelek sie kampil bo sie boi kurwa mała" ktoś dostał 4h, i większość mutów jak patrzę za konkretne obrażanie innych graczy jest po 4h. Więc na jakiej zasadzie administrator ocenił mój występek na karę aż 2 dni?
 3. Czy wy jesteście poważni?? Regulamin dopuszcza przeklinanie (kurwy itp.) i to jest w porządku a jak ktoś beknął to 2 dni muta bo brak kultury? Skoro nie ma powodu do muta "bekanie" to za co ja kurde tego muta dostałem? wytłumacz mi za co jest mute skoro bekanie to nie powód a właśnie za to go dostałem Przeglądam inne muty na tej serwerowni i za wiązanke "japierdole szmata mala haha menelek sie kampil bo sie boi kurwa mała" ktoś dostaje 4h muta a ja za beknięcie 2dni i Jula mówi, że to mało? Coś tu jest chyba nie tak odp 1) w regulaminie NIC NIE MA O KULTURZE OSOBISTEJ tak więc nie wiem na jakiej podstawie administrator zareagował w ten sposób, mi to raczej wygląda na nadużywanie uprawnień. odp 2) przestańmy wymyślać historyjki "co by było gdyby" tylko skupmy się na tym jednym konkretnym przypadku, którego dotyczy moja prośba o unmute.
 4. A propo regulaminu, to tak na rozchodne proszę wskazać, który punkt regulaminu złamałem, dla ułatwienia załączam poniżej część regulaminu: 1. Na serwerach ZABRONIONE jest: - oszukiwanie (cheatowanie,podawanie infa na zew. komunikatorze) - utrudnianie gry - celowe team kille - obrażanie - puszczanie muzyki - spamowanie - podszywanie się pod admina - dyskutowanie z adminem - reklamowanie - handlowanie itemami - używanie mikrofonu bez mutacji - omijanie blokad, w tym również "Steam Family Sharing" - wysoki ping / lagi na serwerach TR128
 5. Zabawni jesteście, pierwszy raz widzę muta na 2 dni za coś takiego, ale niech będzie, przyjmuje to do wiadomości.
 6. Kiedy dostałem bana? 08.05.2019 Rodzaj bana: MUTE Powód bana: Nadużywanie mikrofonu - gadanie głupot Na jaki okres czasu dostałem bana: do tygodnia Moje SteamID: 1:54057830 Opis zdarzenia: Sytuacja wyglądała tak, że grałem już kilka godzin pod rząd, dawałem info, nie odzywałem się bez potrzeby, kultura była zachowana. Około godziny 1:22 (o tej godzinie dostałem muta) przyznaję się beknąłem raz do mikrofonu bo piwkowałem sobie i zamiast powiedzieć słowo - z ust wyleciał mi ten dźwięk. Administrator poinformował mnie, że dostaje muta za to beknięcie bez żadnego nawet ostrzeżenia Dlaczego powinienem zostać odbanowany: chciałbym dostać unmuta ponieważ: może nie było to kulturalnie ale jednorazowe przewinienie w dodatku tak drobne nie powinno kończyć się mutem NA 2 DNI, jest to wg mnie absurdalne. W dodatku administrator nie udzielił mi żadnego ostrzeżenia tylko od razu ukarał. Jako powód muta wpisał mi nadużywanie mikrofonu - gadanie głupot co jest absolutnie niezgodne z prawdą, powód wyssany z palca. Proszę obejrzeć poniższe 2 demka i ocenić czy faktycznie nadużywałem mikrofonu i gadałem głupoty: http://571673.node29.pukawka.pl/dem-de_mirage-1557268718-1557270463.zip http://571673.node29.pukawka.pl/dem-de_mirage-1557270427-1557273327.zip