Eazy

 Ograniczony użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Czat

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

O Eazy

 • Tytuł
  Srebro IV

Informacje osobiste

 • Nick w grze
  easy peasy carrot squeezy

Ostatnie wizyty

327 wyświetleń profilu

Profile Data

 • Płeć mężczyzna
 1. To wrzuć człowieku chociaż tego westwooda bo się brandzlujecie z tym radarem od ośmiu lat i gramy jak te raki z ffa bez radaru mapę, chyba, że z radarem przekracza 30MB to rozumiem.
 2. Siemano raki, radar na Westwoodzie nadal nie działa więc może na tym nowym zadziała https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=232135055&searchtext=kabul Kabul z dodanym drugim bsem, może trochę za mała na 32 osoby ale fajna.
 3. Całemu serwerowi który przez minutę czeka na jakiegoś skampionego niedobitka powiesz nie giń tak szybko?
 4. Wystarczy tyle ile było wcześniej. Wcześniej jakiś stats wyciągający na terro z awki albo inny kutaraban miał koniec czasu i zaczynaliśmy rundę od nowa teraz oglądamy w 30 osób przez minutę turbo wartka akcje i czekamy aż się runda skończy i takich sytuacji mozna by wymieniac duzo. Terro czekający do końca rundy na wejście teraz mają o wiele więcej czasu na atak a ct czeka jak na zbawienie. Zamulasz rozgrywke wydluzajac czas rundy. Wejdź na serwer i posłuchaj jak ludzie narzekaja na ten nowy czas.
 5. Nazwa buga: Nie pobiera de_dust2_old Opis buga: Nie pobiera się plik z mapą, jedynie nav. Data/godzina/runda wystąpienia buga: 29.06.2019 20:40 Oczekiwane rozwiązanie: Naprawienie buga Pomogę w testach sprawdzających, czy bug został usunięty: NIE Nazwa zmiany: Zmiana czasu rundy do 1:50 Opis zmiany: Zmiana czasu rundy na 1:50/2 minuty Powód zmiany: Wydłużenie czasu rundy do prawie 3 minut spowodowało to, że po tych dwóch minutach zostają jakieś kutarabany, niedobitki itp. i czekamy jak te bolki przez minutę aż się znajdą albo zasejwują.
 6. Witam, tak krótko chciałem się tylko przywitać. Pogrywam sobie czasem na ffa i postanowiłem założyć konto na forum. Pozdrawiam.